To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Przeziebienie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

marcena
Kurcze znowu się przeziębiłam icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif Nawet nie zdążyąłm się zaszczepić. icon_sad.gif Może macie jakieś domowe sposoby na wyleczenie się? Oprócz czosnku i soku z cebuli bo tego nir przęłknę bleeeeeeeeee.
Biorę rutinoskorbin i piję dużo herbaty.Dodam,że karmię i nie mogę brać żadnych tabletek.
Pozdrawiam i ratunkuuuuuuuuu marzena
Dorotka
Herbatka malinowa i gorące łóżeczko icon_wink.gif Spróbuj się wyleżeć, choc przy malutkiej to moze graniczyc z cudem.
Możesz też wziąść witaminkę C i wapno. Mnie lekarz polecał jeszcze zawsze herbatke Gripowita (chyba w smaku była porzeczkowa).
Dużo zdrówka.
marcena
nie wiem czy mogę wit.C gdyż boire juz porcje w Prenatalu????????????
Apropo wyleżenia to masz rację graniczy z cudem tym bardziej że jestem tu sama. Mąż pracuje a rodzice są 600 km stąd icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif pozdr.
kasiarybka
Marcena jeśli nienawidzisz soku z cebuli, zrób sok z buraków.
Ugotuj buraka, wystudż, obierz ze skórki i pokrój na plastry, zasyp cukrem i poczekaj....soczek PYCHA icon_smile.gif i naprawdę skuteczny przy przeziębieniach.
Na noc natrzyj stopy i plecy olejkiem rozgrzewającym, lub maścia, wyparz nogi w wodzie z solą, napij sie gorącego mleka z miodem, a jeszcze pepiej gdybyś zrobiła sobie "grzańca" z piwa z miodem....stawia niesamowicie na nogi icon_smile.gif
Ika
CYTAT(kasiarybka)
a jeszcze pepiej gdybyś zrobiła sobie "grzańca" z piwa z miodem....stawia niesamowicie na nogi icon_smile.gif


Ekhm, mnie akurat kładzie... Ale może ja nietypowa jestem icon_wink.gif
Agniecha-Mama Szkrabucha
Marcena sprobuj lekow homopatycznych, sa nieszkodliwe dla nasych szkrabkow a naprawde skuteczne, ja ostatnio wyleczylam sie nimi z anginki.
anax
Możecie mi powiedzieć jak zrobić jakiegoś grzeńca czy cherbatke wygrzewającą na przeziębienie. zaczyna mnie rozkładać.
dodam że mam w domu:jaja, piwko,gozdziki i miodzik, czy z tego można coś przyżądzić.I jecze żeby to miało jakis znośny smak.
kasiarybka
Ika....no kładzie, ale ropzgrzewa icon_smile.gif, a żeby wygonić przeziębienie, trzeba dobrze się rozgrzać icon_smile.gif
Agniecha-Mama Szkrabucha
Anax, utrzyj samo zoltko z miodem - lyzke duza, podgrzej piwko pol litra tak zeby bylo gorace i wlej do niego zolteczko, wymieszaj dobrze i zabojcza mikstrrka gotowa!!!, na pewno Cie rozgrzeje ..., a powim Ci ze smaczne wink.gif powodzonka w kuracji
wobysk
Niestety trzeba przeczekać. Powrotu do zdrówka życzę.
marcena
Dzięki dziewczyny!
Grzaniec chyba pomógł, ale winko.Został mi ten 7 dniowy katar. icon_evil.gif Najgorsze że moja Myszka też jest ze mną chora. icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif
pozdr.
Agniecha-Mama Szkrabucha
Olenko, zdrowiej szybciutko, nie chcemy zebys chorowala!!!! Dziewczyny duze buziaki dla Was i zycze szybciutkiego powrotu do zdrowia wink.gif
marcena
[size=18]Dziękujemy
CrazyMary
Przy katarze, zarówno Twoim, jak i dziecka ważne jest nawilżanie powietrza, zwłaszcza teraz, w sezonie grzewczym.
Coffee
no wlasnie ja mam male 7 miesieczne i boje sie ze go zaraze...a wlasnie dzis leci mi "woda" z nosa icon_mad.gif lezec nie ma mowy a do tego musze malego ja osblugiwac...dziewczyny pomozcie buuuuuuuuu
nawet nie wiem kiedy to zlapalam bo od soboty jestem uwieziona w domu maxim mial (prawdopodobnie) trzydniowke... icon_eek.gif
pozdrawiam
Agniecha-Mama Szkrabucha
zABKA NA NOC MLEKO Z CZOSNKIEM I MIODEM, PASKUDZTWO ALE DZIALA WYSMIENICIE, MOZESZ BRAC LEKI HOMEOPATYCZNE NIE SZKODZA DZIECKU, A I NAJWAZNIEJSZE, JESLI DALEJ KARMISZ PIERSIA TO NIE POWINNAS ZARAZIC MAXA BO JEDNOCZESNIE DOSTAJE OD CIEBIE PRZECIWCILA,
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.