To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Rzućcie namiarami, plis

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

sdw
We Władku mam jedną sprawdzoną kwaterę, tuż pod Władkiem drugą, ulubioną ale obie odpadają tym razem z powodu prozaicznego - odległość od morza. Na gwaltu kuku szukam kawtery, która spelniałaby następujące kryteria:

- blisko morza (w miare, do, powiedzmy, 10 minut spacerkiem)
- cicho (o ile to realne biorÄ…c pod uwage punkt pierwszy)
- czysto (koniecznie i obowiÄ…zkowo)
- pokoje najlepiej z samodzielnym wyjsciem bądź, ewentualnie, tarasem/balkonem
- pokoje z lazienkami
- TANIO icon_mrgreen.gif

Wybiegu dla dzieci mieć nie musze, w ogóle może to być kwatera calkiem antydzieciowa. Przydałby się jednak jakiś wybieg z grilem dla starszych nastolatków icon_wink.gif Kwatera może być równie dobrze pensjonatem co i domkiem kempingowym.

Poratujcie, Baby, bo w ciemno nie pojadÄ™ a pojechac muszÄ™.
joaba


polecam pensjonat Jesica-wprawdzie przejazdem byłam,ale pokoje super i szwedzki bufet mniam,i przy samym deptaku.
We drugiej połowie września taniej a tez fajnie.
Kocurek
Mogę Ci dać telefon na fajną kwaterę, bylismy tam dwa razy, czysto, mieliśmy samodzielny, duży pokój z wejściem osobnym z podwórka, mozna było grillować, a u córki za płotkiem dziecaki biegały (nasze się nie nudziły) Jedno kryterium nadwyrężone: do morza jakies 15 minut (skrótami).
sdw
Kocurek, daj. Aczkolwiek sądzę, że to jednak trochę za daleko. Jedna z tych "moich" też skrótami 15 minut od plaży.
tomberowa
w piatek mój małż z synem jadą do władka, ja dojezdzam w niedziele do nich... domki kempnigowe U Macieja przy Ogrodowej, wrzuc w wyszukiwarke. A w piatek wieczorem bede wiedziala juz cos o tym z relacji telefoniczej. w srode moge opisac juz wlasne wrazenia icon_smile.gif

pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.