To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wymuszone przytulanie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Kocisława zwana Warkotem
W grupie Marty panuje zasada-w ramach przeprosin podchodzisz do pokrzywdzonego i go przytulasz.Dla mnie bzdura. A dla mojej córy to problem,bo ona z tych,co tulą się tylko do wybranych osób.Zastanawiam się po co taka "kara"? Przecież wystarczyłoby podanie ręki,czy zwykłe "przepraszam".Wydaje mi się,że dla obu stron jest to sytuacja niekomfortowa.Szczególnie jak musisz się przytulić do kogoś kogo nie lubisz.
milly
zupełnie nie na temat, ale tak mi się skojarzyło

na imprezie urodzinowej dwóch smyków wzięło się i pobiło. Generalnie dali z siebie co mogli i jeden wyjąc zginął w objęciach rodzicielki, drugi stał 2 metry dalej gotów do ataku wysłuchiwał rodziców: nie można się bić, za karę idź przeproś.

to dopiero jazda
marghe.
CYTAT(milly @ Tue, 10 Jun 2008 - 17:24) *
zupełnie nie na temat, ale tak mi się skojarzyło

na imprezie urodzinowej dwóch smyków wzięło się i pobiło. Generalnie dali z siebie co mogli i jeden wyjąc zginął w objęciach rodzicielki, drugi stał 2 metry dalej gotów do ataku wysłuchiwał rodziców: nie można się bić, za karę idź przeproś.
to dopiero jazda


przeprosimy jako kara?
Faaaajnie icon_neutral.gif
Mikunia
Mojemu synkowi też pewnie nie przypadłoby do gustu, zgadzam się, głupie. Po co przytulać można podać rękę na zgodę.

Pzdr
vieshack
mozna podać rekę, mozna przytulic
dlaczego nie?
grzałka
CYTAT(Mikunia @ Thu, 12 Jun 2008 - 19:25) *
Po co przytulać można podać rękę na zgodę.


niektore dzieci moga miec awersje do podawania rak nielubianym kolegom icon_rolleyes.gif

wg problem rozdmuchany, nie sadze, zeby dzieci byly do tego przytulania zmuszane, zwlaszcza te co tego nie lubia
Kocisława zwana Warkotem
CYTAT(grzałka @ Tue, 01 Jul 2008 - 08:01) *
wg problem rozdmuchany, nie sadze, zeby dzieci byly do tego przytulania zmuszane, zwlaszcza te co tego nie lubia

Ale ja byłam tego świadkiem...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.