To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Materac samopompujÄ…cy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

.uzytkownik.usuniety.
Chcę takie cudo kupić nam na wakacje. Sztuk trzy a więc nie może być drogie. Wstępnie przejrzałam net i widzę, że rozrzut cenowy jest powalający. Najchętniej nabyłabym takie z hipermarketu ale nie wiem czy nie będą jednorazowe a tego, znowu bym nie chciała bo zapewne na jednym z nich będę spała w domu (niedługo już nie będę miała łóżka).

Macie jakieś doświadczenie w takich materacach? I czy w ogóle będzie na nich dzieciom wygodnie w namiocie?

Z
Cleo
Ja osobiscie nie znoszze tego rodzaju materacy, ale mam fanów pod ręką (np. moj mąż). Ja chyba jestem uczulona na cos, z czego to robią-?? zawsze kicham, zle sie czuję i na maksa mi niewygodnie, a juz iles razy mialam okazje doswiadczyc spania na tym. za to dzieci mają FUN:)
blaire
Moje dzieci uwielbiają spać ta materacu. Mamy właśnie taki samopompujący się, ale duży. Pod namiotem nocowaliśmy całą czwórką na nim.
Ciocia Magda
my mamy taki z marketu (kosztował ok. 150zł) - do tej pory używany może 2-3 razy (wyjazdy, goście), wszystko działa OK. Mi bardzo niewygodnie się na takich materacach śpi, ale dzieci lubią na szczęście.
.uzytkownik.usuniety.
CYTAT(blaire @ Sat, 07 Jun 2008 - 23:10) *
Moje dzieci uwielbiają spać ta materacu. Mamy właśnie taki samopompujący się, ale duży. Pod namiotem nocowaliśmy całą czwórką na nim.



O, nie widziałam dużych. Zdradzisz gdzie to to znajdę?

Z
blaire
Zwierzo, myśmy w Jysk'u kupili. Ma chyba 160 cm szerokości.
.uzytkownik.usuniety.
CYTAT(blaire @ Sun, 08 Jun 2008 - 20:52) *
Zwierzo, myśmy w Jysk'u kupili. Ma chyba 160 cm szerokości.



Dobra, to idę szukać gdzie ten Jysk.

Z
Kocisława zwana Warkotem
CYTAT(blaire @ Sun, 08 Jun 2008 - 19:52) *
Zwierzo, myśmy w Jysk'u kupili. Ma chyba 160 cm szerokości.

Blair,a zdradzisz za ile?
blaire
W promocji za 99 zł, ale normalnie są droższe, chyba po 150. Z tym, że on wysoki jest, jak normalne łóżko.
mamajul
Zwierzo Jysk jest na Towarowej -niedaleko ronda Daszyńskiego. Maja tam tez spiworki z materacami czasem zmonowane w sprytną całosć icon_smile.gif.
.uzytkownik.usuniety.
CYTAT(mamajul @ Mon, 30 Jun 2008 - 18:21) *
Zwierzo Jysk jest na Towarowej -niedaleko ronda Daszyńskiego. Maja tam tez spiworki z materacami czasem zmonowane w sprytną całosć icon_smile.gif.



O, to brzmi dumnie. Chcę żeby każdy miał swój własny materac, ewentualnie taki wieeeelki dla wszystkich ale nie za gruby. Wybiorę się tam icon_smile.gif

Z
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.