To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Formuła 1

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

sammy
Kubica wygrał dzisiaj na torze w Montrealu brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif Po raz pierwszy i miejmy nadzieję, że nie ostatni icon_smile.gif

A teraz czeka mnie kolejna dawka nerwów, czyli mecz. Oby też naszym piłkarzom się powiodło icon_smile.gif

pozdrawiam
s.
Ewelinek
JE !!!!! JE !!!!!! JEEEEEE!!!!!! icon_wink.gif
uulka

03.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif


*sylka*
06.gif 06.gif
AnkaSkikanka
Na EURO przerypiemy. Za dużo by było szczęścia jednego dnia icon_wink.gif

Kubica został liderem mistrzostw. Ale się porobiło icon_biggrin.gif
gdamalena
CYTAT(plombiusz @ Sun, 08 Jun 2008 - 23:06) *
Na EURO przerypiemy. Za dużo by było szczęścia jednego dnia icon_wink.gif

Kubica został liderem mistrzostw. Ale się porobiło icon_biggrin.gif


Ano, jak mówią Czesi...


mama_do_kwadratu
Ale czaaaaaaaaad!!!
MamaJiP
Super zwycięstwo, a ile emocji.
Super wyścig icon_biggrin.gif
Heidfild niezadowolony że, Robert lepszy a to się należało naszemu Polakowi icon_biggrin.gif
monia2007
brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
Czad!!!
Kasia Sz.
CYTAT(plombiusz @ Sun, 08 Jun 2008 - 21:06) *
Na EURO przerypiemy. Za dużo by było szczęścia jednego dnia icon_wink.gif


Dobrze prawi icon_wink.gif
wiewiórczak
Yes! Yes! Yes!

Lata czekałam na Polaka w F1 i tylko 2 lata na Mazurka - piękna i wzruszająca chwila impreza.gif
mama4
To tak jak ja. Tez czekalam, dzisiaj po prostu sie rozpkalam (chociaz generalnie wzruszenia sa mi obce). Moze tez troche z zalu, bo swoj bilet na tegoroczny wyscig w Montrealu oddalam we wtorek...
isllandia
Super sukces - beczałam jak malutkie dziecko! Mam nadzieję, że nie ostatni raz dostarczył nam takich wzruszeń - dla niego to tez pewnie było niesamowite - wygrac i to na takim torze! Do boju, do boju, do boju KUBICA!;)
blaire
Cieszę się z sukcesu Kubicy. A jeszcze miesiąc temu śmieli się w pracy z mojego wybujałego optymizmu, gdy zapewniałam, że jeszcze w tym roku Robert stanie na najwyższym stopniu podium.
pat09
Ale sie serducho wzruszylo jak Mazurka w Montrealu Robertowi grali!!! Przepiekna jazda!!!W koncu mamy Polaka w F1.
BRAVO ROBERT brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
AnkaSkikanka
CYTAT(blaire @ Mon, 09 Jun 2008 - 10:43) *
Cieszę się z sukcesu Kubicy. A jeszcze miesiąc temu śmieli się w pracy z mojego wybujałego optymizmu, gdy zapewniałam, że jeszcze w tym roku Robert stanie na najwyższym stopniu podium.

Trzeba przyznać, że oprócz klasy Roberta był w tym przypadek. Gdyby z fantazją Lewis nie przywalił w IceMana, to mało realne byłoby 1-sze miejsce. Jeszcze nie tej klasy samochód.
blaire
plombiusz, niestety zdaję sobie z tego sprawę. Zarówno z jakości samochodu wink.gif jak i z udziału przypadku we wczorajszym zwycięstwie. Nie umniejsza to jednak nijak mojej radości wink.gif
wiewiórczak
Plombiuszu po prostu Hamilton wiedział kogo stuknąć wink.gif
Nadal jestem radosna, oglądanie meczu było wczoraj dodatkiem do tortu, choć nie była to wisienka 08.gif
pat09
Tak to juz w sporcie bywa, ze wiele zalezy od szczescia! Wygral Robert i SUPER!!! Powinnismy byc dumni naprawde, bo nie jest to dyscyplina, w ktorej latwo sie wybic, szczegolnie w Polsce!!! Wiadomo BMW to nie Ferrari icon_wink.gif, wyobrazcie sobie Kubice w czerwonym autku..........
AnkaSkikanka
Spoko Maroko. Przy jego klasie będzie niebawem w topowym aucie. Powoli.
pat09
Na 100%!!!!!
wiewiórczak
Up!

I na poczÄ…tek sezonu jest druga linia brawo_bis.gif

I jak miło, że piękny Button znów bez kasku paraduje, warto było czekać parę lat 06.gif

Obstawiam jutro Roberta na podium 03.gif
Dziś obstawiłam, że Polska pokona Irlandię i jestem flaszkę w plecy, jutro muszę się odkuć 06.gif
kachaaa
super fajnie tylko ze obaj panowie już zapowiedzieli ze jutro od rana oglądają Kubice .... nie dość że telewizor tam gdzie śpię , niedziela to jeszcze godzinę krócej śpimy ....jako ciężarna protestuje icon_wink.gif
wiewiórczak
CYTAT(wiewiórczak @ Sat, 28 Mar 2009 - 18:32) *
...
Obstawiam jutro Roberta na podium 03.gif
...


Przez 55 okrążeń byłam prorokiem, a potem władzę nad bolidem przejęła obca frakcja nienie.gif

Kachaaa czy Twoi panowie rozpatrzyli protest? icon_wink.gif

aluc
on chyba sobie tę Australię powinien odpuścić, widać jakaś zła karma nad nim wisi
Pogoda
Można powiedzieć, że rozpoczął sezon "mocnym akcentem"... 08.gif . No cóż, jak pech to pech. (A tak dobrze " żarło"... ).

Jedno jest pocieszające - chłopak ma potencjał, ma tę "iskrę bożą"... Z całą pewnością będzie się liczył w tym roku w stawce najlepszych icon_cool.gif.
kachaaa
panowie mnie olali mało tego jak nie dojechał z oczywistych przyczyn mało telewizora nie wywalili przez balkon...
wiewiórczak
Dziś był spokój, bo już na wstępie Robert przestał walczyć o podium.
No i ten deszcz finalnie 08.gif

Teraz już ni obstawiam, na którym ukończy, ale czy w ogóle dojedzie icon_wink.gif
Pogoda
To może dla poprawy nastroju: 29.gif

Pit-Stop Kubicy

wiewiórczak
2 kraksy, 1 awaria, 1 ogon i ... jak będzie dzisiaj? icon_cool.gif

LiczÄ™ na punkt. Jeden punkt. 06.gif
A Wy?
MałaGosia
Ja tez licze na punkcik 37.gif
DIDO
się przeliczyłyście. Następne "liczenie" za dwa tygodnie
wiewiórczak
Niop, przeliczyłam się, ale kolega z BMW zdobył punkt, a nawet dwa 06.gif
wiewiórczak
Jutro to dwa wyścigi jakby, w którymś muszą wygrać "nasi" icon_wink.gif

A tak poważnie, to jakże się dziś cieszyłam, że Hamilton nie wyszedł z pierwszej części kwalifikacji brawo_bis.gif
Jutro mógłby Nakajima go uszkodzić 06.gif
wiewiórczak
Odkopałam wątek.
Robert z Renault znów na podium brawo_bis.gif
Przed nami Monza i oby Vettel nie ukończył wyścigu, tylko co by Buttonika słodziaka nie wyeliminował icon_wink.gif
wiewiórczak
Taaak, prowadzę w tym wątku, jak Red Bulle w klasyfikacji konstruktorów, ale najważniejsze pytanie sezonu: kto zostanie mistrzem świata F1?
Alonso lub Webber, oby nie Vettel lub Hamilton, no i oby Robert wyprzedził w punktach Rosberga, ale patrząc na dzisiejsze kwalifikacje, szanse ma niewielkie.
Jednak jedziesz Robert, bo musisz 06.gif
sammy
CYTAT(wiewiórczak @ Sat, 13 Nov 2010 - 17:01) *
Taaak, prowadzę w tym wątku, jak Red Bulle w klasyfikacji konstruktorów, ale najważniejsze pytanie sezonu: kto zostanie mistrzem świata F1?
Alonso lub Webber, oby nie Vettel lub Hamilton, no i oby Robert wyprzedził w punktach Rosberga, ale patrząc na dzisiejsze kwalifikacje, szanse ma niewielkie.
Jednak jedziesz Robert, bo musisz 06.gif


Dlaczego nie chciałaś Vettela??

pozdrawiam
s.
wiewiórczak
CYTAT(sammy @ Sun, 14 Nov 2010 - 18:13) *
Dlaczego nie chciałaś Vettela??


Nie chciałam Niemca icon_wink.gif
A tak poważnie za całokształt. No i mam w domu zdecydowana silną ekipę kibicującą byczkowi Fernando, ale Ferrari błędną mieli taktykę, polegli na Pietrowie 06.gif
Emocjonujący wyścig, cieszy mnie postawa obu kierowców Renault - "czerwone widzieli w lusterku".
Pół roku przerwy i znowu będzie się działo.

Sammy a Ty Vettelowi kibicowałaś?
menada
To był najbardziej emocjonujący wyścig w sezonie icon_smile.gif icon_smile.gif

Podobało mi się jak Kubica wyprzedził Kobaiashiego i jak później odpierał ataki Hamiltona icon_smile.gif
Ferrarki utknęły i tym sposobem na własne życzenie zaprzepaścili niemal pewną szansę na 1 miejsce.
Felipe wściekły był okrutnie, bo na mecie wygrażał Pietrowowi, a Vettel mnie rozczulił kiedy szlochał przez radio po przekroczeniu mety icon_smile.gif
sammy
CYTAT(wiewiórczak @ Sun, 14 Nov 2010 - 18:25) *
Nie chciałam Niemca icon_wink.gif


A co Ty Wanda? icon_lol.gif

Nie lubię Alonso ani Hamiltona ponieważ jak to mówimy po domowemu to są "dwie baletki".Jak im nie przeszkadza jedno to drugie, a jak nie drugie to coś innego.Bardziej tylko nie lubię Schumachera, który w żadnym wypadku nie powinien był wracać na tor.

Vettel do tej pory nie miał zapędów gwiazdorskich i mam nadzieję, że mimo zostania mistrzem świata woda sodowa mu do głowy nie uderzy icon_smile.gif Ale młody jest bardzo, więc go będę bacznie obserwować icon_lol.gif

A Hamilton poległ na Pietrovie tak jak w zeszłym tygodniu Kubica poległ na Hulkenbergu. A mówili, ze Pietrov nie będzie się liczył w tym wyścigu icon_wink.gif

pozdrawiam
s.
wiewiórczak
CYTAT(menada @ Sun, 14 Nov 2010 - 19:34) *
Felipe wściekły był okrutnie, bo na mecie wygrażał Pietrowowi, a Vettel mnie rozczulił kiedy szlochał przez radio po przekroczeniu mety icon_smile.gif


Fernando of corse i prawda, to był jedyny moment, gdy pomyślałam, ze może będzie z niego dobry mistrz, mimo że młodzian icon_wink.gif

CYTAT(sammy @ Sun, 14 Nov 2010 - 20:56) *
A Hamilton poległ na Pietrovie tak jak w zeszłym tygodniu Kubica poległ na Hulkenbergu. A mówili, ze Pietrov nie będzie się liczył w tym wyścigu icon_wink.gif


Fernando na Pietrovie, a Hamilton na Kubicy 06.gif

Co do Schumachera się zgadzam w 100%, podobne zdanie miałam o powrocie Witt na lód icon_wink.gif


Umawiamy siÄ™ na spotkanie tutaj 13 marca? brawo_bis.gif
sammy
CYTAT(wiewiórczak @ Mon, 15 Nov 2010 - 21:47) *
Umawiamy siÄ™ na spotkanie tutaj 13 marca? brawo_bis.gif


oczywiście icon_smile.gif

pozdrawiam
s.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.