To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

- Pyzu....

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

.uzytkownik.usuniety.
... zjedz banana - proponujÄ™.
- Nie, jestem za mały - odparowuje mój prawie trzylatek.

Z
jaAga*
04.gif 04.gif
Myssia
04.gif 04.gif 04.gif
blaire

04.gif
Skąd ja to znam? Kornel bardzo często jest na coś za mały albo za duży. Na jedzenie banana, na przyniesienie butów, na sprzątanie zabawek itd itp.
monia2007
06.gif 04.gif 04.gif 04.gif
Myssia
CYTAT(blaire @ Tue, 10 Jun 2008 - 14:15) *
04.gif
Skąd ja to znam? Kornel bardzo często jest na coś za mały albo za duży. Na jedzenie banana, na przyniesienie butów, na sprzątanie zabawek itd itp.

ha ha ha Blaire u nas to samo 04.gif
.uzytkownik.usuniety.
No to jeszcze raz Pyzu.

Idziemy sobie dziś spacerem, mijamy miejsce, gdzie ludzie rzucają chleb gołębiom. Nie daję rady w ostatniej chwili wykręcić albo odwrócić pyzowej uwagi. Widzi. Pod drzewem leży martwy gołąb.

- Mamuniu, zepsuty gołąbet - zauważa Pyza, zafascynowany.

Z
Myssia
04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif
Berek
jak bardzo był zepsuty? 06.gif
.uzytkownik.usuniety.
CYTAT(Berek @ Thu, 12 Jun 2008 - 23:32) *
jak bardzo był zepsuty? 06.gif



Jeno bateryjka, najwyraźniej, wyjęta natomiast innych objawów psucia nie było, na szczęście icon_biggrin.gif Dobrze pamiętam, że Ania również miała fajne przemyślenia n/t takich gołąbkow?

Z
Berek
CYTAT(Zwierzo. @ Fri, 13 Jun 2008 - 06:30) *
Jeno bateryjka, najwyraźniej, wyjęta natomiast innych objawów psucia nie było, na szczęście icon_biggrin.gif Dobrze pamiętam, że Ania również miała fajne przemyślenia n/t takich gołąbkow?

Z


Ano, miała. Stwierdziła filozoficznie, że można takiego lepiej obejrzeć. Ona jest bardzo praktyczna, ta moja córka...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.