To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mamy z Wejherowa i okolic spotkajmy siÄ™

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

paleyka
szukam mam chętnych do spotkań z dziećmi.ja mam małęgo brzdąca 1,5 rocznego.chętnie poznam inne mamy małych maluchów i maluchowianek.możnaby organizować różne wypady razem,na placu zabaw lub też w domach.co wy na to?inne pomysły mile widziane:) icon_razz.gif
misiunia_29
witajcie jestem mamą Bartka 7 lat i Agatki 5 lat oraz małej fasolki. jesteśmy z Wejherowa
sylwiareda
Witam.
Ja mam trzy dziewczynki 9,7 i1 roczek.
Chętnie spotkam się na spacery albo pogaduchy.
paleyka
ponawiam poszukiwania
mój synek ma niespełna 3,5 roku. chodził do przedszkola ale teraz dla mnie pracy nie ma i jesteśmy na razie skazani na siebie.
robi sie coraz cieplej,chętnie poznalibyśmy jakieś mamusie i ich pociechy.
mój email paleyka@wp.pl
1981mariola
Witam przytul.gif mam córeczkę Nikole która ma 3latka i 7 miesiecy oraz synka Filipka 10 miesiecy icon_smile.gif równiez jestesmy z Wejherowa 02.gif
paleyka
i jak?da się z dwójką przeżyć?ja własnie się niedawno dowiedziałam że drugie w drodze:)trochę z tym zwlekałam ale myslę że różnica 4 lata pomiędzy rodzeństwem to i tak nie tak źle.A jak się twoje pociechy sprawują?lubią się.pewnie na razie kiepski kontakt między nimi.co z takimi brzdącami można robić razem?
1981mariola
Oj na poczatku gdy sie mały urodził bylo ciężko córeczka chciała sie nim opiekowac ,brać na rączki i sie z nim bawic no i strasznie zazdrosna byla jak brałam malego na rece czy do karmienia to ona tez tak chciala choc przez cała ciąże jej mówilam że jest braciszek w brzuszku i juz niedlugo bedzie z Nami icon_smile.gif no ale wkoncu jej przeszło i teraz juz potrafia sie razem bawic choc czasem sa kłótnie 01.gif GRATULUJE ciaza.gif brawo_bis.gif
paleyka
no dzięki wielkie dzięki.
twoja starsza pociecha chodzi do przedszkola?
bo jak nie to fajna by była partia dla mojego zucha;)
i można by się kiedyś zapznaćicon_smile.gif chyba że się nie polubią;/
1981mariola
No właśnie nie chodzi a na pewno by chciała bo strasznie lubi sie z dziecmi bawic i jest strasznie wygadana i szybko nawiazuje kontakty z dziecmi ale nie stety w tej chwili nie mam pracy i troche brak kasiorki 13.gif tak bym ja zapisala wiec pozostaje nam chodzic na spacerki i bawic sie z dziecmi na placach zabaw 02.gif na pewno sie ucieszy jak pozna nowego kolege icon20.gif
paleyka
to fajnie
icon_smile.gif
to możemy jakoś się zgadać
jakieÅ› propozycje...?
1981mariola
a w jakiej części Wejherowa ????????????????????????????????????
paleyka
mi jest obojętnie.my jesteśmy z Bolszewa.do Wejherowa mamy pare kroku tzn.do osiedla Sucharskiego,mieszkamy nieopodal Hotelu Victoria.Ale do centrum lub do parku tez nie jest nam daleko:)
1981mariola
Hej my mieszkamy niedaleko osrodka zdrowia na bukowej 02.gif a na spotkanie mozemy sie umówić raczej po świętach bo teraz troche pracy jest z porzadkami i przygotowaniami do świąt 06.gif
paleyka
ok. mi tak też bardziej pasuje:)
1981mariola
OKI 06.gif
Wesołego zająca, co śmieje się bez końca. Szczerbatego barana, co beczy od rana. Radości bez liku, pisanek w koszyku. I wielkiego lania w Dniu Mokrego Ubrania.
paleyka
nawzajem życze tego samego:) Wesołych Świąt icon_smile.gif także innym mamom:)
1981mariola
I po świetach 01.gif
mon17
możecie dziewczyny mi pomóc? chodzi mi o przedszkole w wejherowie??
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.