To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

szpitale - kiedy który zamknięty

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Delfinka
Zastanawiałam się gdzie umieścić ten temat ale stwierdziłam że przeciez taką wiedzę nie muszą posiadać jedynie ciężarówki. Każda z nas chodzi do ginekologa a Ci w większośc przypadków pracują również w szpitalach.
Jesli macie lub uzyskacie dane jaki szpital i kiedy dokładnie jest nieczynny z powodu corocznej dezynfekcji byłoby fajnie podzielić się tą wiedzą icon_smile.gif
Buziaki! przytul.gif

Patison
Wiem tylko o dwoch:

Kaminskiego: od 28.07-17.08
Brochow: 18.08...na 3 tygodnie...

moj gin twierdzi, ze w tym roku bedzie dramat z porodami przez to zamykanie szpitali na dezynfekcje i malowanie...fikcyjne, bo tak naprawde powietrza i juz 21.gif
Delfinka
Dzieki za cynk. jejku to mi wszystko pokrzyzowalo plany icon_eek.gif icon_confused.gif
To może o Trzebnicy ktoś coś wie???? W niej cała nadzieja...
joakar
W sierpniu miały być zamknięte kliniki na chałbinskiego,a le nie bedą chyba w ogóle bo dyrekcyjna stoi i obie stać jednocześnie nie mogąicon_smile.gif
Jalla
CYTAT(joakar @ Sun, 06 Jul 2008 - 20:53) *
W sierpniu miały być zamknięte kliniki na chałbinskiego,a le nie bedą chyba w ogóle bo dyrekcyjna stoi i obie stać jednocześnie nie mogąicon_smile.gif

Dyrekcyjna to teraz jest zamykana. Dzisiaj już podobno przewozili pacjentki do innych szpitali.
Patison
https://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,54...emontowane.html

7 - 27.07 - klinika przy ul. Dyrekcyjnej

28.07 - 17.08 - szpital przy ul. Kamieńskiego

18.08 - 5.09 - Szpital im. Falkiewicza przy ul. Warszawskiej
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.