To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Którą spacerówkę wybrać??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Eliszka

Chcę kupić lekką, składaną parasolkę. Podobają mi się te dwie:
https://allegro.pl/item376190881_titanium_b...lko_100szt.html
https://allegro.pl/item381200071_magic_3_ba...tylko_6_kg.html
Ma ktoś jakieś doświadczenia z nimi??
Którą wybrać?
Ewelinek
Eliszko, mogę Ci tylko podpowiedzieć, że w wielu wózkach Titanium odrywa się folia przy budce i jest to bardzo częsty powód reklamacji tego wózka. Jeszcze jedną sprawą jest to, że oparcie tych wózków jest dosyć niskie i przy wielko gabarytowych dzieciach (jak moje icon_wink.gif ) wózek średnio zdaje egzamin :/ Też wybierałam z wózków tego rodzaju i w końcu stanęliśmy na Quinny Zapp przez to oparcie - choć w naszym utrudnieniem jest nie rozkładane oparcie icon_sad.gif Z tego rodzaju wózków mogę Ci polecić Baby Welt'y. Oglądałam i wypróbowałam "na żywo", wózki prowadzą się idealnie, cichutko, każde kółko jest oddzielnie amortyzowane, oparcie kładzione, koszyk mały - ale jest icon_wink.gif

pozdr
emce
Ja mam Titanium. Nic sie nie obrywa. Znam kilka właścicielek Titanium i też nie słyszałam o żadnym obrywaniu.
Jestem bardzo zadowolona, ale brakuje mi barierki (nie mogę nigdzie dokupić).
Ewelinek
mcda, mówił mi o tym facet, który te wózki sprowadza i sprzedaje, czytałam o tym na noworodku. Co do barierki to proszę:

Link

icon_wink.gif
emce
Ewelinek dzięki, ale problem jest w tym, że standardowe pałąki nie pasują, bo ten bok (nie wiem jak to określić) jest szeroki. Były w sklepie przymierzane masy pałąków i kicha. Jeździmy bez, choć wolałabym "z".

Co do obrywania się - mam nadzieję w takim razie, że mnie to nie dotknie icon_wink.gif
ATTA
Cześć, ja mam Magic 3 prawie 3 miesiące, jestem z niej bardzo zadowolona, siedzisko jest szerokie, lekka, super się składa zajmując bardzo mało miejsca,oparcie jest rozkładane, fajnie amortyzowana.Obawiałam się jak kółka poradzą sobie z chodnikami , ale jest OK.W komplecie jest ochraniacz na nóżki i pałąk.
Eliszka
Dzięki za odpowiedzi.
W Titanium też wadą wydawał mi się brak pałąka, a podoba mi się wygląd, waga i rozmiary po złóżeniu tych wózków.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.