To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Analiza kolorystyczna

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Bianka
https://kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,53741,70697.html

Czy wybrałybyście się do kolorystki? Po czym poznać że kobieta zna się na rzeczy?

W moich okolicach taka usługa kosztuje w granicach 200 zl .
lalalala
W moich okolicach ok. 300zł. Kiedyś w ramach kina na obcasach reklamowała się taka firma. I te panie opowiadały szczegółowo, jak pracują, np. że przykłada się do twarzy 100 chust, każda w innym kolorze. Potem robią paletę z ok. 16 najlepszych i takie tam. Fajnie brzmiało, tylko... No sknera jestem.
Guciowa
każda kobieta intuicyjnie podchodzi do wyboru kolorów, czy to w temacie stroju, czy to w temacie makijażu, żadko dochodzi do totalnego nieporozumienia. 03.gif
trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie czy potrafimy same sobie dobrać odpowiedni strój
i makijaż czy strój pod względem kolorów czy musimy udać się do specjalistki.
imho usługa ciekawa.
Bianka
Tak usluga niewapliwie ciekawa tylko po czym poznac ze kobieta zna sie na rzeczy? Nie mialabym watpliwosci gdybym trafila np do Katarzyny Kozlowskiej badz do Olafa Tabczynskiego (ale u nich ta usluga pewnie tez odpowiednio kosztuje)
Ammm
Zrobiłam sobie tę analizę kolorystyczną (tę z chustami).

Śmieszna sparwa, ale nie korzystam z tego za bardzo. Jak bym się miala tym bardzo przejąć to pewnie nic bym sobie w życiu nie kupiła, bo to co dobrze leży byłoby nie do końca w tym oddcieniu.


emce
Miałam analizę kolorystyczną wiele lat temu, jeszcze na studiach. Zaszalalysmy z współlokatorką wtedy icon_wink.gif I powiem Wam, że bardzo się cieszę, bo, jako, że typ urody mam nie do końca idealnie zgodny z podstawowymi cechami, w życiu nie doszlabym do tego, że powinnam nosić to, co powinnam. Cała garderoba była do wymiany.

Guciowa, nie do końca zgadzam się z tym, że każda kobieta dobiera sobie kolory itd intuicyjnie. Mam wrazenie, że jest to raczej rzadkość jednak.
anuÅ›
Mam swoje ulubione kolory ale chetnie bym się 'przetestowała'. Tylko nie mam pojęcia jak i gdzie takiej kolorystki szukać.
Ammm
Anuś, nie chcę robić reklamy, ale ja byłam u takiej kobiety na Tarchominie w salonie kosmetyczno-fryzjestkim na Antalla, jak chcesz to daj znać to Ci poszukam namiarów i wyślę na priwa.

Jest też kobieta, która ma swój punkt w Blue City, ona robi wszystko - analizy korystyczne, całościowe (krój ubrań, przegląd szafy, może nawet iść z Tobą na zakupy), dobieranie fryzury (na zasadzie przymierzania peruk) itp Droga jest.

Edit: literówki. Kurka, wypiłam kieliszek wina i się upiłam. Tak to jest jak się nie ćwiczy.
cilla
Chętnie bym poszła do takiej osoby. Ale na razie szkoda kasy....
Bianka
U mnie w miescie jest pani ktora ma w ofercie analize kolorystyczna. Przeprowadza ja na podstawie chust ale z tego co wiem posiada rowniez profesjonalny program komputerowy przeznaczony do analizy. Program rozroznia osiem typow kolorystycznych. Pani podczas analizy wykonuje makijaz bardzo dobrymi kosmetykami. Dobiera rowniez fryzury komputerowo. Kazda klientka dostaje palete barw dotyczyczacych jej typu urody i karty diagnostyczne.

Usluga kosztuje 200zl

Warto wybrac sie do tej pani?
KlaudiaGuza
a ja bym się chyba nie zdecydowała na taki "zabieg", nie dość że kosztowny to z drugiej strony dla kogo ja się ubieram? przecież to ja mam się dobrze czuć w danym kolorze czy ubraniu. Nie jestem modelką...
Bianka
Klaudia ubierasz sie dla siebie.Ta pani nie mowi Ci w co masz sie ubierac tylko w jakich kolorach wygladasz najkorzystniej.Wiedza ta pozwala Ci nie popelnic bledu w przyszlosci ...bedziesz znac optymalna palete swoich barw i juz np nie zdecydujesz sie na bluzke w kolorze nie pasujacym do Twojego typu urody.

pozdr
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.