To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Inseminacja

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Agnisma
Czy ktoÅ› zna obecnÄ… cenÄ™ tego zabiegu icon_question.gif Ile teraz kosztuje Humegon icon_question.gif
sylwiakrol
Agnieszko, w Gamecie cena wynosi 300zł. Do tego jeszcze zazwyczaj należy doliczyć monitoring czyli usg, koszt wizyt i leki. Możesz wejść na stronę www.gameta.pl tam jest cennik.
Acha i ten zabieg nazywa siÄ™ inseminacja icon_biggrin.gif
Agnisma
Dzięki icon_lol.gif
P.S.
Nawet nie zauważyłam , że źle napisałam icon_wink.gif
sylwiakrol
Nie ma za co, zdarza siÄ™ icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
tootsi
CYTAT(Agnisma)
Czy ktoÅ› zna obecnÄ… cenÄ™ tego zabiegu icon_question.gif  Ile teraz kosztuje Humegon icon_question.gif

Wiesz ja jestem po 3inseminacji w Gamecie ostatią miałam 18,01tego roku.Inseminacja kosztuje 350zł z nasieniem partnera a 650-700 z dawcy nasieniem.Do tego należy doliczyć usg ,leki .Ja przed każdym zabiegiem biorę clo od5 do 7 dnia cylklu potem na 8 dzień jadę na wizytę do mojego gin.Mam robione usg są sprawdzane pęcherzyki ich wielkość i sluz.Potem dzwonię do Gamety ja albo mój gin i umawiam się tylko na sam zabieg ponieważ do kliniki mam 350 kl. Profesor po zapoznaniu się z wynikami mówi kiedy mam przyjąć pregnyl i w jakiej ilości.Od 16 dnia cylku biorę luteinę dopochwową dwa razy dziennie rano i wieczorem.Kolejne badania usg wykonuje mój lekarz prowadzący.Czy Ty juz miałaś wykonywaną inseminację?
madzia
CZESC KOCHANI

Razem z mezem staramy sie o dzidziusia juz od 1,5 roku i nic . Miałam juz robione HSG bardzo dobre PCT wyszlo nie bardzo i lekarz prowadzacy z Lublina (moze ktos sie leczy w lublinie) chce mi teraz zrobic badanie tylko niewiem jak sie nazywa moze to jet to INSEMINACJA
Jak bede po okresie to zaprasza mnie do gabinetu i bedzie pobieral plemniki od mojego meza i wstykiwal do mnie bo tak naturalnie jak sie kochamy to one wogole niedostaja sie tam gdzie potrzeba gina, umieraja w tym sluzie i nie mamy szans czy to prawda

czy ktos mial robone cos podobnego napiszcie proszÄ™ MADZIULKA[/b]
XX rh+
Hallo, a czy ktos mi moze powiedziec ile trwaja przygotowania do inseminacji? Jesli np kobieta jest zdrowa, podobno, to ile czasu trzeba zarezerwowac? Pytam bo mieszkam niestety za granica i mam niewiele czasu na urlop. 32.gif . Dziekuje za odpowiedz
majda
Witajcie kolezanki.
Ja przygotowywuje sie do 5 inseminacji z nasieniem z banku.

Mol pytasz ile trwaja przygotowania do iui.Wiec to zalezy czy chcesz podejsc naturalnie czy sie stymulowac czy chcesz robic przed iui hsg czyli sprawdzic czy jajowody sa drozne??
Jak naturalnie to wystarczy np u mnie jechac w 10dc na usg i za kilka dni jest iui natomiast jak sie stymuluje tak jak teraz to na poczadku cyklu jade na kontrole usg i zaczynam tabletki lub zastrzyki przyjmowac i jade jeszcze na ze dwie wizyty i na 3 raz iui.Zalezy duzo rozniez od lekarza i od tego jak sie z nim dogadasz.Zycze powodzonka wszystkim inseminujacym sie dziewczyna
KATJA81
cześć dziewczyny
Mam do was pytanko w 13 dniu po IUI moja beta to 2,0 co to oznacza? jeszcze @ nie dostałam są jakieś szanse że coś tam jest? czy raczej nie?
XX rh+
Majda serdeczne dzieki za szybka odpowiedz, a mozesz mi powiedziec w ktorej klinice sie przygotowujesz do inseminacji?
agucha44444
Witam bardzo serdecznie wraz z mezem staramy sie o dziecko jestem po laparoskopi i mam badania dobre natomiast moj maz ma tylko 20% ruchliwych plemnikow. Probowalismy naturalnie i ginekolog tez mi wrzykiwal nasienie od meza teraz wlasnie jestem po takim zabiegu jak sie nie uda to w pazdzierniku bedziemy probowac przez iseminacje.Bardzo chcemy dzidziusia i bardzo wierzymy,ze sie uda i tego zyczymy wszystkim z calego serca wszystkim starajacym sie . Pozdrawiam
agus.zajac
Cześć dziewczyny.Mam na imię Agnieszka i staramy się z mężem o dzidziusia 3 lata.Zaczęłam jeżdzić na Polną w Poznaniu i miałam HSG,hormony i UZG macicy i jajników i mam wszystko ok.Teraz właśnie mam wizytę 14tego i podejrzewam że skieruje mnie właśnie na inseminacje.Moje pytanie jest takie-czy coś się płaci za zabieg jeśli jestem ze skierowania i czy trzeba zażyć jakieś leki przed takim zabiegiem? Prowadzi mnie dr.Marek Pelesz. Proszę was o pomoc blagam.gif i z góry dziękuję
Agnelka25
Dziewczyny czy teraz któraś z was podchodzi do inseminacji mogłybyśmy powymieniać inf. między sobą
A może jest na naszym forum jakaś dziewczyna która właśnie dzięki inseminacji zaszła w ciąże?
róża2
Witam Jestem po zabiegu inseminacji .Jedną córeczkę po takim zabiegu już mam,a teraz staramy się z mężem o następnego dzidziusia tym sposobem.
Desire
Hej, ja wlasnie sie szykuje do 3 inseminacji. Lecze sie w Invimedzie we Wroclawiu, koszt jednego zabiegu bez lekow oczywiscie to 750 zl, nasieniem meza a nie cudzym. Ktos pytal ile czasu trzeba zarezerwowac na zabieg - to zalezy od problemu z ktorym boryka sie para. Sam zabieg trwa kilka minut, jednak w klinice tego dnia spedza sie ok 2 godzin (najpierw pobierane jest nasienie, ktore potem embrionolog przygotowuje je do podania). Jednak zanim lekarz ustali termin zabiegu, ktory jest uzalezniony jak wiadomo od cyklu pacjentki, trzeba sie liczyc z 1- 2 wizytami poprzedzajacymi zabieg, ja np. jezdze do kliniki trzy razy, w trakcie wizyt lekarz bada mnie, przepisuje odpowiednie leki, w zaleznosci od efektu badania, no i okresla termin wizyty podczas ktorej dochodzi do zabiegu. Wymaga to urlopow, ale chcac miec dziecko trzeba byc przygotowanym do takich poswiecen, pozdrawiam
KORA13
Od początku tego roku inseminacja w państwowych placówkach jest refundowana przez NFZ. Tak więc jeśli ktoś ma problemy z zajściem w ciążę to śmiało może biec do swojego ginekologa i prosic o skierowanie do szpitala. Zabieg jest refundowany w przypadku 2-dniowego pobytu w szpitalu. Ja obecnie podchodzę do trzeciego zabiegu. Jedyny koszt który ponoszę to monitorowanie w prywatnym gabinecie i oczywiście leki do stymulowania cyklu (całośc około 250zł). Chyba warto, prawda?
angielk
CYTAT(KORA13 @ Thu, 29 Jan 2009 - 00:18) *
. Zabieg jest refundowany w przypadku 2-dniowego pobytu w szpitalu.


trochę nie rozumiem czemu trzeba być 2 dni w szpitalu? przeciez to sa tylko dodatkowe koszty które trzeba poniesc za pacjętke? a przeciez zabieg jest bezinwazyjny i bezbolesny... ja po godzinie byłam juz w domu.
Asikp
CYTAT
przeciez zabieg jest bezinwazyjny i bezbolesny... ja po godzinie byłam juz w domu.


chodzi o to ze dopiero po 2 dobach NZF zwraca szpoitalowi kase za procedurÄ™. Tragiczne ale niestety tak jest.
isllandia
Ja też zaszłam w ciążę dzieki drugiej IUI - wykonana w klinice Provita, koszt 600zł plus leki do stymulacji( w moim przypadku lametta80zł) i koszt monitorowania cyklu.
inka-24
Niestety ale w szpitalach na NFZ jakośc nasienia pozostawia wiele do życzenia.
Szczerze wolę zapłacić 600 zl ale miec pewność że wiem za co placę i ze nasienie jest odpowiednio przygotowane.

Ja zaszlam w ciążę przy pierwszym podejsciu do IUI, tak jak Isllandia w PROVICIE.
tombek
u nas tez przy pierwszym sie udalo ale w InviMedzie
deszczowa
Witam
Jestem 6 dni po 1 inseminacji na naturalnym cyklu i to czekanie mnie dobija. Wczoraj czułam, że coś się działo po prawej stronie brzucha a dziś o 4 rano obudził mnie okropny ból. Na szczęście po wypiciu wody przeszło. Obawiam się, że ten ból to przez Ovidrel, który wstrzyknęłam sobie 17 godzin przed inseminacją. Pozdrawiam
słoneczko182
Witam wszystkie cieplutko icon_smile.gif

deszczowa trzymam &&&&&&&&& mocno aby się udało za I razem

Ja wczoraj miałam III IUI po której strasznie mnie bolało podbrzusze ale tym razem miałam stymulowany cykl (Clo i Menopur) więc chyba dlatego...
Mam nadzieje że tym razem nam się uda... 43.gif

Pozdrawiam
deszczowa
Słoneczko dzęki!
Bardzo potrzebuję wsparcia duchowego. Też moco trzymam za Ciebie kciuki. Jeszcze parę dni, a mnie znowu coś zabolało jak szybko wstałam.
pozdrawiam
słoneczko182
deszczowa mnie cały czas pobolewa podbrzusze , ale się nie nakręcam bo później jest płacz jak odbieram betę ...
Pozdrawiam i cały czas trzymam za Ciebie &&&&&&&&&&
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.