To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Staraczki część XIV

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24
żabol22

















DUSZYCZKA - Ujrzała II KRESECZKI!!!!!
Cassie -ujrzała II kreseczki!!!
misiunia_29 - ujrzała II kreseczki !!!
mada_da_lenka - ujrzała II kreseczki!!!
SaaRaa - ujrzała II Kreseczki!!!
Izaaa- ujrzała II kreseczki!!!
Leni1 - ujrzała II kreseczki!!!
Iwy27 - ujrzała II kreseczki!!!

Niusia 85 - ujrzała II kreseczki!!!
LidkaM - ujrzała II kreseczki!!!

isllandia - ujrzała II kreseczki!!!
Fiefiora - ujrzała II kreseczki!!!





Sobcia 34 cykl starań @-30.03-25 dni cykl
Kabi 35 cykl starań @ 06.08.2008
Asikp 29 cykl @ 10.06.2008
Inka-24 @ 29-07 po 31 dniach, 24 cykl starań
Kasiaczek ~22 cykl starań @16 05 clo , luteina
Milutka 18 cykl starań @ 19.05.2008
Mama nadzieja 18 cykl starań
Lita @ 26.07 i 14 cykl starań
Żabol22 12cykl starań - @ 05.09 .08 - cykl 68 dni- pauzuje w staraniachna 1,5 roku..
Gocha1978 6 cykl starań - @ @ 29 kwiecien cykl 30 dn
Megi26 4 cykl starań - 04.04.08@
Agsia24 2 cykl
Katka82 2 cykl starań @ 15 czerwca 2008 cykle 30-32 dni
Gdamalena
ona86
1 cykl @ 28.08
Madzik82 2 cykl
izus85 3 cykl
iwcia34
2 cykl starań
andzia 79
moni28
1 cykl starań
nelunia
CZARNA863
Mijka
beanata










Kasiaa28 6 cykl starań - @ 12.10.07 - cykl 28 dni
Justyna26 6 cykl starań - @ 02.11.07 - cykl 30 dni
Ania78 37 cykl starań
Agra 36 cykl starań [/b]
GOCHA 1978 czekamy...















Małgosia31
czeka...
Lidzia31 - czeka, aż wszystko się pomyślnie ułoży
Kaelsa najszybciej za miesiÄ…c
żabol22
czekam na Was moje drogie staraczki....
leni 1
Jako pierwsza wpisuje sie na pierwszÄ… stronkÄ™ 06.gif
Zycze wszystkim staraczkom aby ten watek był dla nas baaaardzooo owocny, obyśmy zachodzily w ciaze już na sam widok meskich gatek 06.gif a co ... 08.gif

Agnelka25
Życzę wszystkim staraczką aby ten wątek był bardzo owocny icon_razz.gif
I oczywiście fluidki dla niedługo testujących
*****************
*****************
*****************
inka-24
No to i ja siÄ™ melduje icon_smile.gif
aska24
Dla Kochanych staraczek,zeby bylo owocnie i to szybciutko przytul.gif

*****************************************
*****************************************
*****************************************
*****************************************
*****************************************
*****************************************
*****************************************

Gothica
Czekałam na nowy wątek. Więc melduję się jako nowa i oczekująca na październik 06.gif
Wszystkim staraczkom, życzę aby ten wątek był tym szczęśliwym 06.gif
Izaaa
Ja też się melduję - nowy wątek, nowe nadzieje.
żabol22
jutro wielki dzien

moja ostatnia rozmowa rekrutacyjna trzymac kciuki...
niunia23
Więc na nowy wątek i pożegnanie ostateczne już z wami kochane staraczki przekazuję fluidki :



i specjalne fluidki dla wszystkich weteranek :




życzę wam aby jak najwięcej z was zafasolkowało w tym wątku icon_smile.gif
Kasiaczek
no i ja jestem to juz nie wiem ktory to moj kolejny wate,ktora kolejna strona ja juz nie chce tu byc 32.gif 32.gif 32.gif ja chce na ciezarowki i przesylac wam tylko fluidki 32.gif 32.gif 32.gif 32.gif
leni 1
Kasiaczku przytul.gif oby ten był dla nas ostatni. To mój szósty watek i wpisujac sie na pierwszy nigdy by mi do głowy nie przyszło ze tyle przydzie mi czekac, ale nie ma innego wyjścia jak starać sie, starać i jeszcze raz starać aż do skutku, bo nam sie UDA wierze w to głeboko.
leni 1
Niuniu23 odwiedzaj nas czasem i podsyłaj fluidki 06.gif
Asikp
Witam porannie,

Ja równiez sie melduje na wąteczku.

niunia23 brawo_bis.gif Gratulacje jeszcze raz brawo_bis.gif i przytul.gif
adonisek
To i ja Was podkarmie - abyscie wszystkie jak najszybciej doczekały się dwoch kreseczek, a pozniej pieknych, zdrowych Dzidzi w swych ramionach!!!!!
Niusia85
To i ja melduje sie na nowym watku icon_biggrin.gif Mam nadzieje ze bedzie jeszcze bardziej owocny od poprzedniego icon_biggrin.gif dziewczyny glowy do gory ciezaroweczki przeslaly tyle fluidkow wiec wszystkie lykac icon_smile.gif Ja narazie sobie daruje icon_smile.gif Co ma byc to bedzie. Moze to dlatego ze teraz jak dostane @ to bedzie 24 miesiac staran juz 2 latka mina 21.gif No coz.Jakos taki spokoj czuje wewnetrzny i jest mi z tym dobrze. Wczoraj zaczlam brac metformax narazie bez rewelacji,cale szczescie narazie po jednej tabletce ale z czasem mam sobie zwiekszyc do 2 icon_smile.gif Brzusio juz pobolewa wiec za niedlugo @ przybedzie icon_smile.gif Kurcze musze sprawdzic na koncie czy jest wyplata a tu zonk 21.gif "Przerwa techniczna". Taka brzydka pogoda u nas ale moze jak mi sie uda to skocze dzis do fryzjera icon_biggrin.gif Poprawie sobie samopoczucie bo juz nie moge nawet na swoje odbicie w lustrze patrzec 08.gif
inka-24
Niusia fryzjer zawsze dobrze robi icon_smile.gif
Hm, powiadasz 2 latka, nam tez za miesiąc stuknie 2 lata starań.
Idziemy Å‚eb w Å‚eb 08.gif
Ale będzie dobrze - pamiętaj jesteśmy w dobrych rękach icon_smile.gif

Jeżeli o fryzjera chodzi - ja jestem na etapie zapuszczania....
i z pasemek (różnych różnistychy) przeszłam na "złocisty czekoladowy brąz" 06.gif
Izaaa
Adonisku a ty już na półmetku, jak się czujesz???
leni 1
Żeby sie nie smucić ze @ mnie nawiedziła to idę dzisiaj usunać 2 zeby... zdrowe w dodatku 43.gif aż mnie w dołku scika jak pomysłe o dzisiejszym wieczorze. Prosze trzymajcie za mnie kciuki bo mam WIELKIEGO STRACHA 37.gif

Megi26
To i ja melduje się na watku...oby był owocny w cięzarówki...
Leni- ja będę trzymać za Ciebie kciuki... 06.gif daj znać jak było...
Kasiaczek- nie jestes sama....duzo nas weteranek....Trzymaj sie przytul.gif
leni 1
Megi26 dzieki 06.gif
żabol22
A u mnie dziś straszny dzień...
Miałam rozmowe rekrutacyjna i powiem Wam ze pytania były straszne, a tak właściwie psychologiczne i cała rozmowe przeszłam stresujaco. Pani od rekrutacji i dwoje słuchaczy ( kierowniki jakości i druga kobietka od rekrutacji) . Ta główna zadawała pytania a Ci słuchali i nic nie mówili.Czułam się jak na przesłuchaniu.I przyznam ze nie jestem nastawiona 100% na okreslenie mojego przebiegu rekrutacji. Moje odczucia po rozmowie są różne ani pozytywne ani negatywne. Ale tam było strasznie bo nie wytrzymałam tych wszystkich pytan i łzy 41.gif stanęły mi w oczach.

Byłam u fotografa zrobic fotki do szkoły a potem poszliśmy z męzem na kalorycznego loda, aby sie odstresować 11.gif

Muszę Wam powiedzieć ze niepokoi mnie mój cykl. To 4 cykl z DUPHASTONEM i dziś 7 tabletka a ja nie mam ani bólu piersi jak to zawsze miałam ani skoków temeratury. Cały czas utrzymuje sie w granicach 36,3 do 36,6. czyżby mój organizm przyzwyczaił się do tego leku???? Podejżewam ze jest to 100 % cykl bezowulacyjny. Ale dlaczego takie zmiany????
żabol22
tak sie cały czas zastanawiam który kierunek wybrac : wizaz i stylizacja paznokci czy usług kosmetycznych. Wolałabym aby to było bardziej z dłońmi związane i podejrzewam ze pierwsza opcja jest blizsza.

I teraz mam dylemat....
Kari27
To i ja na nowej części staran przesyłam fliudki oby było jak najwiecej ciężaróweczek:
**************************************************
***************************************************
****************************************************
*********************************************************
AsiaKG
No i ja.. tak nieśmiało.. podrzucam..

****************
****************
****************
[color="#FF0000"][/color]
Tamara79
To ja też na kolację misiowe wspomagacze:






Katka82
witam sie na nowym wÄ…tku 03.gif 03.gif 03.gif
nieśmialo podjadam fluidki 08.gif
inka-24
Żabol ja skończyłam kyrs stylizacji paznokci metodą żelową i powiem ci jjeżeli interesują cie pazurki to wybrala bym właśnie taki kierunek icon_smile.gif
Kasiaczek
ja zrobilam dzis test wyszla po 15min druga kreska blada ale widoczna ,super rece mi opadaja juz do samej ziemi owulka byla a @ brak
Kasiaczek
przedwczoraj tez robilam test i wydawalo mi sie ze cos tam jest ale zupelnie olalalam bo stwierdzilam ze mam juz omamy totalne ja juz nie mam sily a zeby bylo lepiej to staranka byly 2dni przed owulka to jest mozliwe?
żabol22
CYTAT(inka-24 @ Tue, 17 Jun 2008 - 23:35) *
Żabol ja skończyłam kyrs stylizacji paznokci metodą żelową i powiem ci jjeżeli interesują cie pazurki to wybrala bym właśnie taki kierunek icon_smile.gif


No właśnie Ty mas kurs a ja szkołe a tak właściwie studium to jest roczne. Jest w tym stylizacja paznokci ( zdobiennictwo i przedłuzanie) oraz maki8jaż na każda okazję i rózne zabiegi kosmetyczne. A jezeli chodzi o metode żelowa to nigdy nie próbowałam jak narazie siedze w akrylu i podoba mi sie bo coraz lepiej mi idzie icon_biggrin.gif
żabol22
CYTAT(Kasiaczek @ Tue, 17 Jun 2008 - 23:53) *
ja zrobilam dzis test wyszla po 15min druga kreska blada ale widoczna ,super rece mi opadaja juz do samej ziemi owulka byla a @ brak

z tego co wiem to testy w krótszym czasie sie odczytuje( poźniej nie kazą iodczytywać wyniku testu )ale czy można czytać az po 15minutach??????

Nie bardzo sie znam bo rzadko je robie...
ale 3mam po cichu kciuki icon_smile.gif
mama_oliwki
CYTAT(Kasiaczek @ Tue, 17 Jun 2008 - 23:55) *
przedwczoraj tez robilam test i wydawalo mi sie ze cos tam jest ale zupelnie olalalam bo stwierdzilam ze mam juz omamy totalne ja juz nie mam sily a zeby bylo lepiej to staranka byly 2dni przed owulka to jest mozliwe?

pewnie, ze jest mozliwe
nieśmiało gratuluje
Izaaa
SUPER
Owocnie zaczyna siÄ™ nowy wÄ…tek, oby tak dalej 06.gif
aanetta
Życzę wszystkim staraczką aby ten wątek był bardzo owocny 02.gif
I oczywiście fluidki dla niedługo testujących
moze te magiczne gwiazdki pomoga


*Dora
Kasiaczku jak są dwie to dwie i nieważne czy słaba czy silna 06.gif coś czułam że ci się uda 06.gif teraz wszystko będzie dobrze 06.gif musi być 06.gif leć może dla pewności na betę ale wydaje mi się że to tylko formalność 06.gif tak po cichu to już ci gratuluję.... szzzzz... coby nie zapeszać 43.gif 08.gif
Gothica
CYTAT(Kasiaczek @ Tue, 17 Jun 2008 - 21:55) *
przedwczoraj tez robilam test i wydawalo mi sie ze cos tam jest ale zupelnie olalalam bo stwierdzilam ze mam juz omamy totalne ja juz nie mam sily a zeby bylo lepiej to staranka byly 2dni przed owulka to jest mozliwe?


Możliwe! I to nawet bardzo! Tym bardziej, że chłopaki potrafią 48h jak nie 72 ciągle żyć! A słaba kreska to częstość. Leć jutro dla pewności na betę. I po cichu już gratulujęicon_smile.gif
Kasiaczek
Dora no oby nie zapeszyc kurcze ale to bym sie zdziwila bo od poczatku bylam pewna ze nic z tego ,a najlepsze ze ja sie swietnie czuje zero jakis objawow na cokolwiek no moze troche mnie boli brzuch jak na @ i wszystko i caly czas latam sprawdzam do lazienki czy nie przylazla a na tym tescie sprawdzam czy ta krecha nie znikla ale nie znikla do konca to ni wiem jak z nia bylo bo robilam test w pracy i schowalam szybko do torebki wiec nie wiem ile to czasu minelo no ale to chyba by wyrazna nie byla wydaje mi sie zreszta zobacze
leni 1
Kasiaczku najpewniej bedzie jak zrobisz bete, bo z testami róznie bywa , szczególnie kiedy odczytuje sie wynik po czasie dłuższym niż zalecany w teście. Mi kilka razy pojawiła sie słabiuteńka kreska na teście BooTest, zawsze pojawiała sie po jakiś 25 min, bardzo słabiutenka ale była a w ciazy niestety nie byłam. Moim zdaniem najlepiej zrób bete, albo powtórz test, rano najlepiej. Mysle jednak ze skoro @ nie ma już kilka dni to "coś jest na rzeczy" 06.gif i bedzie piekna dzidzia. Zycze Ci tego z całego serca i czekam na wiesci od Ciebie przytul.gif
*Dora
Kasiaczku ale to tak jest że zachodzi się w najmniej spodziewanym momencie 06.gif ostatnio odgrzebałam nasz stary wąteczek i poczytałam posty kiedy ja zaszłam... przez cały czas wmawiałam sobie i innym że zatrułam się spaghetti a to moje zatrucie jutro skończy 4 miesiące 06.gif a cykl w którym zaszłam to przytulanki były raptem raz i to w 9dc i nawet nie wiem kiedy miałam owulację bo nie miałam czasu o tym myśleć 08.gif a test robiłam żeby udowodnić jak to się wszyscy mylą wmawiając mi ciążę i też wpatrywałam się w niego bo ta kreseczka była prawie niewidoczna 06.gif ale za dwa dni to już piękna grubaśna była 06.gif a abjawów żadnych wcale nie musisz mieć, mi najgorzej zaczęło się w 9tc i tak do końca.... zrób betę kochana a ja wierzę że będzie wszystko dobrze 06.gif MUSI BYĆ!!! 06.gif i kciukasy dalej zaciśnięte, i to podwójnie bo Wiki też trzyma za forumową ciocię 06.gif
aska24
Kasiaczku ja jak zrobilam test to od razu pojawila sie kreska,natomiast jak robilam drugi innej firmy to po dluzszej chwili pojawila sie ale baaaardzo blada Takze wydaje mi sie,ze to zalezy tez od testu
Takze trzymam kciuki i przesylam na wyrazniejsza kreche


********************************************
********************************************
********************************************
********************************************
********************************************
********************************************
adonisek
Kasiaczku ja tez zaciskam kciuki!!!!! Mi po 4 dniach po spodziewanej@ - wyszła jedna krecha, dopiero po tygodniu powtórzyłam i były dwie. Także &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
I dla reszty staraczek:
*******************************
*******************************
*******************************
*******************************
aj80
Kasiaczku będzie dzidzia icon_smile.gif Gratuluję po cichu icon_smile.gif
GOCHA1978
No to i ja Witam na nowym Watku

Zabol prosze o aktualizacje bo mialam @ 28 maja a zostala stara data:)

Niusia prosimy fotke jak wrocisz od fryzjera:) to zawsze poprawia nastroj:)

Kasiaczku trzymie mocno kciuki
Niusia85
Kasiaczku gratuluje icon_biggrin.gif Ale tak dla pewnosci skoczylabym na bete icon_biggrin.gif Ale to tylko moja sugestia icon_smile.gif

A wiec wczoraj dostalam malpe a wiec rowno 2lata juz sie staramy o dzidzie 21.gif Bez rezultatow jakichkolwiek 21.gif Nikt nic nie wie doslownie czeski film 08.gif No ale Ja poprosze o jakiegos kopniaczka albo cosik takiego bo tak po trochu wydaje mie sie ze za dlugo sie tu u was zasiedzialam 08.gif A tak pozatym wypijmy pijak.gif impreza.gif pijak.gif impreza.gif pijak.gif impreza.gif a ten 24 miesiac icon_biggrin.gif 06.gif 03.gif
Niusia85
Gosiu nie dotarlam do fryzjera icon_sad.gif dostalam malpe zjadlam pare tabletek na bol ktory byl nie do wytrzymania - zreszta jak zwykle :/ - No a potem zaczyly sie do tego wszystkiego rewelacje z wymiotami i mdlalam co chwila :/ Nie ladne te malpy mam icon_sad.gif
inka-24
Aniu przytul.gif

Żabol, ja robie metodą żelową - jest zdrowsza dla paznokcia i jest więcej możliwości zdobnictwa.
W akryl nie można wtapiać ozdób na przykład. Ale jak w szkola poznasz drugą metodę to zobaczysz jaka różnica i co ci lepiej pasuje icon_smile.gif
Ja osobiście uważam że kurs jest o tyle lepszy że skupia się na jednej konkretnej rzeczy, ale wizaż też fajny icon_smile.gif
Wrzuce ci kiedyÅ› kilka fotek paznokci w moim wykonamiu jak chcesz icon_smile.gif
Niusia85
Karinko ja bym chetnie zobaczyla icon_smile.gif https://elsonek.jalbum.net/paznokietki/slides/PICT3981.html" to jest stronka mojej kumpeli z paznokietkami icon_biggrin.gif Warto wejsc niektore pomysly naprawde ladne icon_biggrin.gif
aska24
Ja tez wole zdecydowanie zel,akryl mi smierdzial ogromnie
Zreszta zel moge smialo robic bo gin mi pozwolila,wiec caly czas przyjmuje klientki w domku
żabol22
to prawda akryl jest intensywny ale podobno mocniejszy. Ale nie zaprzecze ze nie spróbuje icon_smile.gif

Była dziś w szkole zapisałam się i nawet maja promocję na m-c wrzesień bo nie trzeba płacić w wrzesniu icon_smile.gif pierwsze czesne dopiero w październiku Mogę zacząć powoli odkładać icon_smile.gif I organizuja kursy paznokci po promocyjnej cenie icon_smile.gif

Tylko tak sobie myslę a jak plany się pokrzyżują i będę musiała zrezygnować ze szkoły icon_confused.gif
Przeważnie tak jest że jak się przestaje mysleć o ciąży to na ogół ona się ujawnia icon_smile.gif

A my już za dwa tygodnie (5 lipca ) na wesele do mojego brata i od 19 lipca URLOP i mamy wynajęty domek nad jeziorem na cały tydzień icon_biggrin.gif będzie super. jednym słowem zapowiada się cało miesięczny wydatek pieniężny icon_confused.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.