To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

przejazd przez Łódź ???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Meggi
Hej!

Za dwa dni czeka mnie podróż z Torunia za Piotrków Trybunalski, oczywiscie przez Łódź, w związku z tym mam pytanie:
Czy mogę natknac sie na jakies objazdy, korki w ten piatek w godzinach 17-18???
Chcialabym w miare szybko te trase przejechać a róznie bywa teraz tyle prac drogowych w toku 21.gif
Meggi
32.gif nie ma tu łodzianek??? Czy to raczej odczytaj jako dobry znak, że nie ma objazdów 06.gif
Dorotka
Meggi cała Łódź jest rozkopana i co trochę tworzą się koszmarne korki icon_sad.gif
Agatkie
Meggi jeśli jechałaś przez naszą Łódź opisz wrażenia icon_wink.gif. Szkoda, że w porę chyba nie udało nam się Ciebie ostrzec abyś Łódź ominęła, bo w tej chwili jazda przez miasto to masakra ... a jeszcze w piątek po południu!
aluc
niestety, jadąc z Torunia masz po drodze wszystkie możliwe korki i rozkopy
jeśli już, to jedź przez Aleję Włókniarzy do Ronda Lotników Lwowskich i dalej już na Piotrków wedle drogowskazów, nie wjeżdżaj w Zachodnią, bo jest rozkopana i pozamykana, a objazd jest wyjątkowo fatalnie oznaczony

na mapy.google.pl wyznacza przejazd właśnie przez Aleję Włókniarzy, sprawdziłam icon_smile.gif
Agatkie
CYTAT(aluc @ Fri, 20 Jun 2008 - 23:49) *
niestety, jadąc z Torunia masz po drodze wszystkie możliwe korki i rozkopy
jeśli już, to jedź przez Aleję Włókniarzy do Ronda Lotników Lwowskich i dalej już na Piotrków wedle drogowskazów, nie wjeżdżaj w Zachodnią, bo jest rozkopana i pozamykana, a objazd jest wyjątkowo fatalnie oznaczony

na mapy.google.pl wyznacza przejazd właśnie przez Aleję Włókniarzy, sprawdziłam icon_smile.gif


... chyba nie zdążyłyśmy Maggi ostrzec, bo to dziś popołudniu miała jechać....
malinowa i Malina
Wy mnie nie straszcie, jutro a właściwie dzisiaj, bo już jest sobota będę jechać przez Łódź ok. 13-14:(
aluc
danka, niestety jest hugonowo icon_sad.gif
malinowa i Malina
Marnie w takim razie widze jutrzejza podróż, jadę do rodziców - w okloice Bydgoszczy i wracam w niedzielę. MOże choć niedziela będzie lepsza. Ale może w godzinę przez ŁÓdź przejadę co?
Dorotka
Godzina niestety może być mało icon_sad.gif jeździłam wczoraj sporo po Łodzi i było fatalnie.
malinowa i Malina
Ściemniacie icon_smile.gif)) Wróciłam po odwiezieniu Adasia do babci. W sobotę byłam ok.14.00 pod CZMP i po 45 minutach wyjeżdżałam ze Zgierza, dzisiaj do Zgierza wjeżdżałam 12.20 pod CZMP byłam o 12.50 (specjalnie patrzyłam na zegarek). Jechało sie bez problemów. Dzisiaj cała trasa była ok.
Meggi
Dziewczyny dzięki, neistety nie zdążyłam przeczytać w porę rad waszych icon_wink.gif Nie wiem którymi ulicami jechaliśmy, ale kierowaliśmy sie znakami na Katowice i jeden objazd był po drodze, nie było az takich korków w Łodzi, ale zaliczyliśmy wszyStkie czerwone światła przez całe miasto 21.gif 29.gif No i w Zgierzu postaliśmy 37.gif

W każdym bądź razie następny kurs dopiero za rok w tamtym kierunku icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.