To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

zamrażarka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Orinoko
Szykujemy się do zakupu zamrażarki.
Ta, którą mamy przy lodówce to niewypał, kosze małe, plastikowe fronty się odłamały, jedzenie przymarza do kratek koszyków, pojemność całkowita mała (ok. 80l), no ogólnie, przy dwóch alergikach dużym i małym, nie sprawdza się.
Dlatego chciałabym zakupić oddzielną zamrażarke, pomrozić trochę owoców i warzyw sezonowych, mieć odpowiednią ilość na mięso surowe i "przetworzone", choć nie planuję zakupów typu pół prosiaka ze wsi 08.gif Potrzebne mi jest dodatkowe miejsce do mrożenia jedzenia.
Myślałam o czymś, co będzie w granicach 120l, najlepiej szufladowej, żeby był łatwy dostęp do wszystkiego.
Możecie coś polecić?
Gabaryty też ważne, ale chyba nie kupię zamrażarki o głębokości mniejszej niż 60 cm? Wolałabym raczej niższą niż wyższą, także tu mam ograniczenie.
Joka
PodepnÄ™ siÄ™ pod temat.
Chcę kupić zamrażarkę skrzyniową. Szerokość do 82cm. W sklepach wybór bardzo mały. A w internecie ciężko wybrać. Jakie polecacie? Whirlpool?
Joka
Nikt nie ma zamrażarek? Pliss, doradźcie coś
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.