To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Po raz ostatni zadźwięczał dzwonek...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

anetadr
I jak było o u was?

U nas były podziękowania, kwiaty, łzy wzruszenia. Karolina wczoraj piekła (z moją drobną pomocą) pożegnalne ciasto. Żal się żegnać z tak fantastyczną Panią. Na koniec się dowiedzieliśmy, że jedna z klas trzecich będzie rozwiązana (na szczęście nie nasza) i dzieci "rozparcelowane" po klasach pozostałych.

Muszę się pochwalić. Karolina ma najlepsze świadectwo w klasie. Mam nadzieję, że tak będzie dalej.

Aneta
MagduÅ›
Gratulacje dla Karoliny icon_smile.gif

U nas podobnie. Kwiaty, łzy wzruszenia, dzieci oblepiające panią i dziewczynki zanoszące się wręcz od płaczu.
Po południu mieliśmy zorganizowane ognisko w gospodarstwie agroturystycznym gdzie nasza pani była naszym gościem i wybawiliśmy się rewelacyjnie. Wróciliśmy o 23.30 29.gif

Norbert też pięknie zakończył trzecią klasę, z dyplomem Wzorowego Ucznia.
Monika ww
Jeżeli chodzi o samo pożegnanie z nauczycielką, to u nas zupełnie spokojnie było, bez łez i wzruszeń...
Magduś, zazdroszczę takiego fajnego pożegnania.

Osiągnięciami Alka oczywiście muszę się pochwalić 03.gif najlepsze świadectwo w klasie, dyplom i odznaka wzorowego ucznia, dyplom za najlepszy wynik w szkole w Alfiku Matematycznym, dyplom i nagroda za najlepszy wynik w szkole ( i ogólnie bardzo dobry wynik ) w Kangurze Matematycznym.
A dla mnie i męża dyplom Przyjaciela Szkoły i List gratulacyjny icon_smile.gif
Mika
widzę,że mamy uzdolnione dzieci 06.gif
moja Olka też dostała dyplom i nagrodę dla wzorowego ucznia,dyplom dla najlepszego czytelnika,dyplom i nagrodę za zajęcie I miejsca w konkursie czytelniczym i cośtam jeszcze icon_wink.gif
dzieciom wcale się z klasy wyjść nie chciało
i wcale im się nie dziwię,bo pani baaardzo kochana (na szczęście w IV klasie wych. będzie równie młoda i sympatyczna icon_wink.gif )
moko.
Oskar też wzorowy uczeń icon_biggrin.gif wpis do złotej księgi szkoły za wyróżnienia, za swietne wyniki w nauce itp. Oskar nie płakał.... bo powiedział, ze będzie swoją Panią na każdej przerwie odwiedzał icon_biggrin.gif
Jakoś trudno mi uwierzyć, ze to już IV klasa.....
irminka2
Aż strach się wpisać z uczniem dobrym, ale nie wzorowym icon_smile.gif.

Też szkoda nam fantastycznej pani.


Irmina
Dorka
CYTAT(irminka2 @ Thu, 26 Jun 2008 - 20:09) *
Aż strach się wpisać z uczniem dobrym, ale nie wzorowym icon_smile.gif.

U nas podobnie, ogólne wyniki dobre, ale bez dyplomów, wzorowych uczniów itp., niestety zarysowują sie też problemy, ale nad tym trzeba będzie popracować w IV klasie, a bedzie to rzucenie na gleboką wodę i juz na zapas sie martwie
anetadr
CYTAT(irminka2 @ Thu, 26 Jun 2008 - 20:09) *
Aż strach się wpisać z uczniem dobrym, ale nie wzorowym icon_smile.gif .


No co Ty Irminka icon_smile.gif. My wszystkie tutaj mamy same wyjÄ…tkowe dzieci.

Aneta
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.