To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Będzie ślub....

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Myssia
Wczoraj mój ponad 4 letni syn i jego ponad 6 letnia koleżnka z przedszkola oznajmili, że biorą ślub, bo się w sobie zakochali, jest miłlść to musi być i ślub, a do tego .... są kochankami icon_eek.gif icon_eek.gif 37.gif
I co mam robić....wyprawkę szykować?
Dodam, że ślub jest dziś o 6-tej. Pytałam czy 6 rano czy po południu, na co usłyszałam zniecierpliwioną odp, że poprost o 6 tej!
Meggi
01.gif 01.gif 01.gif

Myssia a co zrobisz jak ci synową syn do domu przyprowadzi, masz dla nich pokój przygotowany icon_smile.gif ???
Myssia
icon_eek.gif o choina nie bardzo....
cała nadzieja w tym, że moja mama zdąży Kacpra wcześniej z przedszkola odebrać i pójdą na lody....może zapomni o ślubie icon_smile.gif
monilka
04.gif 04.gif 04.gif
Myssia..i co?? Babcia zdążyła i uratowała synka ze szponów młodocianej kobiety czychającej na dodatek na młodszego?? 06.gif 03.gif
Myssia
Monilka, otóż niedoszły pan młody zrezygnował! Wczoraj wieczorem jeszcze była wersja, że dziś będzie ślub więc go mam elegancko do przedszkola ubrać. A dziś rano w drodze do przedszkola oznajmił, że w ogóle nie zamierza brać tego ślubu 04.gif No nie powiem...kamień z serca 04.gif
Gothica
04.gif 04.gif 04.gif Ale się uśmiałam icon_mrgreen.gif
szantrapa
Swietne! Jeśli jednak do ślubu dojdzie, to ja poproszę o foty

ps. a panna młoda wie o planach?
Myssia
No chwilowo wakacje są, więc jest spokój i cisza icon_smile.gif Ale panna młoda mieszka niedaleko nas, więc czasem się młodzi na spacerach widują, ale narazie o planach ślubnych cicho sza icon_smile.gif
Sabina
Może wpadnijcie do nas? Zuzia lepiej wiekiem pasuje, a Twój Kacper taki przystojniaczek icon_smile.gif
Ja tak Nina na serio siÄ™ pytam icon_smile.gif

Ciekawe czy by się umieli dogadać icon_smile.gif Zuzia ostatnio straszny naburmuszeniec jest.
Myssia
Kacper niestety też obrażalski jak mu coś nie przypasi i to jeszcze jak! Ale pomysł mi się podoba, trza się zastanowić nad terminem icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.