To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Przywitanie dziecka w domu po porodzie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

MÅ‚ody_tata
Witam!

Jestem tu nowy, więc witam wszystkich serdecznie. Niedługo urodzi się moje pierwsze dziecko - syn. Zastanawiam się jak przywitać dziecko i żonę w domu po powrocie ze szpitala. Przystroić jakoś mieszkanie? Może jakiś tort? Chciałbym zaskoczyć żonę, proszę o pomysły.
ulcik
Kwiaty super ! byle mało sypiące się i bez pyłków icon_smile.gif tort .. pewnie żona będzie karmić i nie wiadomo co z alergią dziecka więc ostrożnie icon_smile.gif a przede wszystkim niech będzie miło i nie stresująco .. bo żonie mogą hormony szaleć i mogą być różne reakcje .. znam to po sobie .. brr

u
renata19750702
A może jakaś szarfa z napisem, baloniki w pastelowych kolorach, nowy wesoły pluszaczek dla maleństwa?
Edi Zet :)
A ja bym chciała, żeby ktoś porzadnie wysprzątał mieszkanie, łącznie z trzepaniem dywanów, myciem okien i szorowaniem podłóg. Oczywiście kurze, łazienka itp. A w lodówce zapas mrożonych obiadów i dużo filmów na dvd, bo podczas karmienia fajnie jest sobie coś obejrzec icon_smile.gif
I przede wszystkim żeby ktoś przez tydzień koło nas skakał, a nie tak od razu do roboty, buuuu.... 13.gif
aluc
dziecko sobie odpuść, żonę przywitaj icon_smile.gif
z zaskoczeń to najbardziej lubię nieoczekiwane pierścionki z brylantem 06.gif
kwiaty, wino, które ty w większości znacznej wypijesz, miły nastrój, dobry film
ona będzie prawdopodobnie chciała usiąśći się przytulić, dopóki młode nie ryknie, a nie podziwiać dekoracje
skanna
CYTAT(Edi Zet :) @ Tue, 01 Jul 2008 - 14:21) *
A ja bym chciała, żeby ktoś porzadnie wysprzątał mieszkanie, łącznie z trzepaniem dywanów, myciem okien i szorowaniem podłóg. Oczywiście kurze, łazienka itp. A w lodówce zapas mrożonych obiadów i dużo filmów na dvd, bo podczas karmienia fajnie jest sobie coś obejrzec icon_smile.gif
I przede wszystkim żeby ktoś przez tydzień koło nas skakał, a nie tak od razu do roboty, buuuu.... 13.gif



Nic dodać, nic ująć. Może jeszcze zapas książek i gazet icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.