To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

A może by się tak spotkać?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

eJustynka
Dziewczyny, wiem że umawiałyśmy się na eDziecku na spotkanie w maju, co dalej z tym terminem?
Bardzo chciałbym znów się z Wami zobaczyć (tym razem będę bez brzucha icon_wink.gif )
Pozdrawiam.
beattta
Jestem za
Plany były chyba na długi weekend majowy, ale ponieważ jest to okres kiedy dużo osób wyjeżdża może lepszy byłby następny tydzień tzn. 10 lub 11 maja icon_question.gif
Obecnie nie mam planów na żaden z weekendów majowych, więc mogę się dostosować.
Daretka
.
eOla
Jestem za! 10 maja to termin dla nas idealny!
Izunia
icon_smile.gif Nie wiem czy mogę wtrącić swoje trzy grosze, bo widzę że Wy już niźle znacie. Niestety ja nie będę mogła przydreptać. icon_cry.gif 10 maja rano, mój synuś wyjeżdża na Zieloną Szkołę, a popołudniu mamy imprezkę. 2 urodzinki córuni Sary icon_razz.gif Ale będę z Wami. Na następne spotkanie postaram się dotrzeć icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
Pozdrawiam
Iza z rodzinkÄ… icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Agulka 333
Jak zwykle popieram wszystkie takie pomysły. 10 maja mi odpowiada. Przybędziemy na pewno.
lidka21
10 maja icon_smile.gif nie mam pojecia co wtedy robie ale jesli nie bede miał nic naprawde waznego icon_rolleyes.gif To chetenie zobacze Wasze buzinki:)A gdzie to spotkanko?
Daretka
No ja mysle ze najlepsze m-ce to Park Chorzowski- moze zoo ?
beattta
Popieram Daretkę. W ubiegłym roku spotykaliśmy się w Parku Chorzowskim koło żyrafy i potem szliśmy do ogrodu różanego (jest tam mały plac zabaw). Proponuję, żebyśmy spotkały się w tym samym miejscu i potem razem możemy ustalić gdzie idziemy icon_smile.gif
iwo1
10 maja nam pasuje ,fajnie ,fajnie
W parku w Chorzowie ?tak ?
iwo
eJustynka
Cieszę się, że jest tyle chętnych icon_biggrin.gif
My również przydreptamy 10 - go.
Mam tylko jedno małe pytanko - co w razie niepogody? Rura Park czy może coś innego?
Pozdrawiam.
iwo1
Ja mam tylko jedną prosbę odnosnie spotkania ,niech to będzie jakaś ludzka godzina np.11-12
Musimy dojechać z Bielska a śpiochy z nas straszne icon_redface.gif
IWo
eJustynka
CYTAT(iwo1)
niech to bÄ™dzie jakaÅ› ludzka godzina np.11-12  
IWo


A później?
Koło 11.00 moje dzieciaki idą spać. Najwcześniej moglibyśmy przyjść na 15.00.
Pozdrawiam.
Daretka
hehe zas o 15 moje dzieciaki spia ale pasuej mi ok 15 zwłaszcza ze bedzie juz cieplo a w poludnie to juz totalny odjazd icon_smile.gif
Aneczka
Ja też chce!
Ja też chce!
W zeszłym roku nie mogłam, to może teraz?
Ten 10 maja jak na razie jest OK
Aneczka
Daretka
.
beattta
Nam pasuje

Do zobaczenia
anonimowy
Spotykamy się 10.05 o godzinie 15.00 poz Żyrafą.
Komu pasuje?
Izunia
icon_smile.gif To jeszcze raz ja icon_smile.gif Życzę Wam wspaniałego spotkania icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Będę myślami z Wami i żeby pogoda dopisała. Jeśli będą fotki, chętnie bym obejrzała. Obiecuję na następne spotkanie wstawić się z moją rodzinką icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Pozdrawiam cieplutko
Iza z rodzinkÄ… icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
eOla
Mnie pasuje!!!
Joola
To ja też się wpraszam.
Z przyjemnością Was poznam osobiście.
Pozdrawiam serdecznie.
Jola i Igorek (8m-cy)
Agulka 333
Nam pasuje icon_biggrin.gif Już sie nie możemy doczekać !!!
MOKO
Wiecie co laleczki ja 10 mam zajęcia ale postaram sie być, a może wcześniej się spotkamy mi by odpowiadał 2-3 maj
okko
A ja jeśłi w ten weekend będe u rodziców w Katowicach( a wiele znaków na niebie i ziemi na to wskazuje) to też się pojawię z Kubą oczywiście icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Olu i Beatko- chętnie Was zobaczę i wasze dzieciaczki- Kuba też będzie zadowolony
anonimowy
Ja też się piszę narazie występuje jako gość bo mam problemy z rejestracją

Odpowiada mi 10 maja o g.15

Przybędę z 4-letnią Kają i już wtedy z prawie miesięcznym Kornelem

pozdrowienia
Jolcia z Chorzowa

Do zobaczenia no i określijmy dokładne miejsce bo Park jest ogromny
eJustynka
Jolu, punkt zborny icon_biggrin.gif jest przy żyrafie
ejolcia
Już jestem zalogowana i potwierdzam przybycie 10.05 godz.15

Pozdrawiam
Iwa.mamaprzemka
Witam serdecznie.
Nie chcę Wam tu zbytnio mieszać bo widzę, że już ustaliłyście dogodny termin spotkania ale..... gdyby Wam wszystkim pasowało przesunięcie spotkania z soboty na niedzielę (tj. 11.05 ) to ja też chętnie bym sie z zameldowała w parku chorzowskim.
Bardzo bym chciała poznać inne mamy i ich pociechy z naszego regionu. Ja i mój 11-o miesięczny synek mieszkamy w Czeladzi.
Co Wy na to?
eJustynka
Kobitki, nie chcę być złym prorokiem, ale podobno weekend ma być burzowy...
Aneczka
CYTAT(eJustynka)
Kobitki, nie chcę być złym prorokiem, ale podobno weekend ma być burzowy...

Ale chyba jakaś tam burza nas nie zniechęci? icon_lol.gif
Ale tak poważnie - pomimo burzy chyba się spotkamy? I gdzie pójdziemy? Do Rura parku?
Agulka 333
A ja mam dziewczyny pytanie. Ile kosztuje pobyt w Rura parku ?
Daretka
Buu mnie nie bedzie icon_sad.gif siostra MOKO icon_evil.gif mnie wystawila a sama nie dam rady z dwojka dzieci w autobusie icon_sad.gif((
eOla
Czesc kochane eMamy!
Chcialam podziekowac wszystkim przybylym, na to spotkanie eMamom i ich pociechom icon_smile.gif Bylo wspaniale. Dziekuje za ten przemily dzien!

Ola
Aneczka
CYTAT(eOla)
Czesc kochane eMamy!
Chcialam podziekowac wszystkim przybylym, na to spotkanie eMamom i ich pociechom icon_smile.gif Bylo wspaniale. Dziekuje za ten przemily dzien!

Ola


Ja też, ja też!!!!
I nawet pogoda nam dopisała icon_biggrin.gif
eJustynka
No i się spóźniłam icon_smile.gif
W takim razie dołączam się do podziękowań - dziewczyny było świetnie, szkoda tylko, że tak szybko zaczęłyśmy się "wykruszać".
A może pomyslimy już nad kolejnym spotkaniem? icon_cool.gif
Pozdrawiam
Izunia
Ja z miłą chęcią przyłączę się do następnego spotkamia img]https://www.smilies.nl/bounce/1blue1.gif[/img] dajcie tylko znać gdzie i kiedy icon_question.gif Mam tylko nadzieję, że jeszcze przed wakacjami

Pozdrawiam
Iza z rodzinką (Marcin na wyjeźdźie)
img]https://www.smilies.nl/bounce/huepfenicon111.gif[/img]
beattta
My również cieszymy się, że mogłyśmy spędzić czas w miłym gronie icon_biggrin.gif
Chętnie spotkamy się z Wami ponownie icon_smile.gif
Agulka 333
My też jesteśmy bardzo zadowoleni, to było fajne popołudnie. Dzięki dziewczyny. Czekamy na więcej. icon_smile.gif
ejolcia
Ja też dziękuje, miłe popołudnie pomimo iż dla mnie krótkie.
Kaja domatorka ciągnęła do domu, a Neluś Korneluś czekał stęskniony za cycusiem.

Następnym razem przybędziemy już w czwórkę

Pozdrawiam i dziękuje za spotkanie
Daretka
hej hej a macie jakies foteczki ze spotkania... chetnie bym sobie was zobaczyla icon_lol.gif
beattta
CYTAT(Daretka)
hej hej a macie jakies foteczki ze spotkania... chetnie bym sobie was zobaczyla  :lol:


Zdjęcia będą, ale muszę wypstrykać do końca film.
Mam nadzieję, że na kolejne spotkanie uda Ci się przyjechać icon_biggrin.gif Jak i innym mamusiom, które nie mogły dojechać.
Iska
A może coś wymyślimy w tym roku- oczywiście mam na myśli wspólne spotkanie..........
blagam.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.