To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

podwyższone ciśnienie-problemy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Dirty Diana
Przeżyłam poronienie i od tamtej pory wszystko się chrzani. Zaczynam być zmęczona.Ze zdrowiem nie najlepiej.Skacze mi ciśnienie. Mam torbiel. Od dwóch dni biorę cilest(hormonalny lek antykoncepcyjny). Dzisiejsza noc była koszmarna, skoczyło mi ciśnienie-140/100. Bałam się wziąć coś uspakajającego,bo na ulotce jest napisane, że się nie powinno. Nie wiem, czy te skoki ciśnienia to stres, a może coś innego? Nie mam już siły.
Guciowa
Trzymaj się przytul.gif , o swoich skokach temperatury lepiej poinformuj gina bo może ta torbiel na coś uciska tak w pierwszej kolejności przyszlo mi do głowy.
Napewno musisz sobie dać trochę czasu, ale poradż się lekarza, im szybciej tym lepiej.Pozdrawiam.
Dirty Diana
Guciowa, dziękuję. Myślałam,że więcej kobiet ma problemy z ciśnieniem. 32.gif
Izabelka
Kaelsa witam icon_biggrin.gif z problemami ciśnieniowymi nie jestes sama...ja tez niestety je mam .......

męczyłam sie przez ostetnie 2 miesiące.moze wcześniej ,ale wiesz zajecia domowe i dopóki nie zmierzyłam ciśnienia myślałam ze przemęczopna jestem itp.

Tydzień temu byłam u lekarki dostałam tabletki po ich zazyciu ciśnenie mi spadło do 117/73........a w miewałam 157/104. POdczas wizyty u lekarki miałam 165/114 icon_eek.gif

Dostałam sierowanie na badania.......mam juz wyniki i sama widze że mam wysoki poziom cholesterolu.
Ograniczyłam spozycie soli. musze też troszke kilosków sie pozbyc.
Dirty Diana
Ja raczej szczupła jestem, soli też duzo nie spożywam. I kontrolowałam co jakiś czas ciśnienie. było ok. Do poronienia. Teraz schody. Nie chcę brać leków, ale pewnie bez tego się nie obędzie. Jestem załamana rycze.gif Jaki masz zestaw badań? Byłaś u kardiologa czy rodzinnego?
Izabelka
u rodzinnego, miałam robione ekg.....

może to podwyzszone cisnienie u ciebie to efekt stresu ....... nie wiem ale radze zasiegnij porady u lekarza.....
Mikunia
A może tak jak u mnie dosyć banalne, niedobór potasu, tracimy go dużo w stresie, wysiłku, razem z moczem itp
Dirty Diana
IdÄ™ jutro do lekarza kardiologa. Zobaczymy, co powie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.