To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Będę w weekend pewnie i mam prośby

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Cleo
Hej
na 90% będę w następny weekend w Białymstoku. ALbo już od piątku albo w sobotę przybęde i w niedz. popoludniem wyjadę.
Byc moze z MichasiÄ….

Czy ktos chce siÄ™ spotkac?icon_smile.gif
Tzn.-ja tam mam rozne sprawy pozałatwiać w związku z tym, że Babcia (jesli ktos pamieta moją historię) na razie zostaje z nami, ale nie cały czas jak sądzę będę cos robic, oprocz tego, ze musze mieszkanie posprzątac, wywalic gorę rzeczy itp. Jak ktos chętny do pomocy albo gadania PODCZAS mej roboty, to zapraszam rowniez:)

Albo w parku z dziecmi na placu zabaw itp.
???

Mam tez pytania-prośby:

-co mogę zrobic z ubraniami, które muszę wydalić z mieszkania babci? Czy w B-stoku są punkty PCK? A Caritas itp. czynny w sobotę i to w Centrum blisko gdzies? NIe chcialabym ubran np po moim Dziadku na śmietnik wyrzucać icon_sad.gif

-czy ktoś w najblizszym czasie będzie jechał z B-stoku do Warszawy i moglabym mu przekazac ew. troche rzeczy, ktorych nei dam rady pociagiem przewiezc, a ktore moglabym odebrac od kogos w Warszawie za jakis czas?

-czy możecie popytac wśród znajomych, czy ktos nei chce wynając mieszkania na min. rok w fajnym miejscu, po czesicowy duzym remoncie, dobra cena, 2 pokoje, duża kuchnia, łazienka, meble? (szczegoly na pw). Babcia jednak na razie musi zostac blisko nas, a tam mieszkanie stoi puste bez sensu - chcielibysmy jednak komus z polecenia wynajac.
Albo powiedzcie, proszę, gdzie ja mam pytac/zmaieszczać ogłoszenia?

dzięki!
monilka
Cleo ja bardzo chętnie się spotkam..
Na więcej pytań potem odpowiem..
Ja najprawdopodobniej będę jechała do wawy w sierpniu, co nieco mogłabym przygarnąć do przewiezienia.
I ja i rybka z samochodami to możemy pomóc przy przewożeniu rzeczy.
monilka
Co do mieszkania, mogę się spytać koleżanki, godna polecenia osoba..
Cleo
Monilka dzieki!
dziś moj tata ze sowja ssotra maja ustalic, czy bedie wynajmowane całe mieszkanie, czy tylko 1 pokój z kuchnią dużą i łazienką. To dam znać.
I będę w sobotę albo w pt wieczorem.
Meggi
Cleo, hahaha ja jadę w ten piatek do Białegostoku 06.gif o mąły włos byśmy sie spotkały icon_wink.gif
Cleo
Meggi ale bedziesz w sb tez?:)ja jeszcze nie wiem czy w pt bede jechac czy w sob. teraz jestem na wsi i jeszce nie poustalalam wszystkiego
Meggi
CYTAT(Cleo @ Wed, 02 Jul 2008 - 15:43) *
Meggi ale bedziesz w sb tez?:)ja jeszcze nie wiem czy w pt bede jechac czy w sob. teraz jestem na wsi i jeszce nie poustalalam wszystkiego



Ja bede do niedzieli do godziny 13.00, ale nie w Białystoku dokładnie, ale kawalek za, na spotkaniu z foremkami, wiec nie dam rady sie wyrwac do ciebie icon_sad.gif(

Może w sierpniu do warszawy wyskocze to cie odqwiedzę icon_smile.gif
kasiarybka
Cleo ja dzwoniÄ™ do Ciebie a Ty nie odbierasz tel. icon_sad.gif
Meggi
Kasia z tego co słyszałam bede miała okazję I Ciebie poznać icon_smile.gif 06.gif Ale sie cieszę brawo_bis.gif
Cleo
Kasia, ale gdzie ty dzownisz???
nic nie mam na komorce?
a w domu jestem od apru godzin dopiero.
pisze do ciebie
jade w sb rano!
dywan ma byc od 13 chyba, wiec jak ktos chce pomoc, to ja z checia pomoc przyjme!
i dokad mam ubrania wywiezc??
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.