To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

TOBRADEX- 14 miesieczniak PILNE!!!!!!!!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Cleo
Za 2 godziny mam wyjechac z dziewczynkami an wies, a tu i ja i Hanka mamy chyba z oczami to co Michasia miala od piatku- ból, pieczenie, ropa (błe).
Mam antybiotyk Michasi0- tobradex, wiec sobie go zaaplikujÄ™, ale nie moge znalezc info o dzieciach ponizej 2 lat- moze mi ktos powiedziec czy TOBRADEX dla Hanki dla 14 mies. Hanki 1 kropla bedzie ok?
PILNE!!

(a ja nosze szkła kontkatowe w dodaatku:( )
jaAga*
Oooo, to wirusowe czy jakie, bo Karince od 3 dni też ropieją oczka i nie wiem o co chodzi.
A odnośnie tematu, nie poradzę bo nie wiem.
Kitka*
Cleo, już pewnie pojechałaś... ale co tam, napiszę.
Dominik dostawał Tobradex po operacji kilka razy dziennie, miał wtedy ok pół roku. Nie szkodzi więc chyba małym dzieciom, skoro okulista w CZD mu to przepisał.
anuÅ›
Cleo - pewnie już za późno ale możesz zakraplać. Krzysiek od urodzenia dostawał to i kupę innych antyboli. Za to pamiętaj, że przy soczewkach trzeba je wyjąć na czas leczenia i chodzić w okularach.
jaAga*
No to i ja dopiszę, własnie te krople przypisała wczoraj pediatra Karince - 4 razy dziennie po jednej kropli.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.