To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

gdy licealistka wyjezdza sama......

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

pirania
Serce matki boli......

przyszla licealistka zeby byc dokladnym icon_smile.gif

z chlopakiem wyjezdza.....

pod namiot.....

mentowal i melisa, a moze sie powinnam upic po prostu?

jeszcze maz wyjechal do niedzieli i nie ma mi kto powiedziec "*****zielisz stara".
AnkaSkikanka
Daj spokój. Wika jechała na kolonie i tak się zastanawiałem, co będę czuć, jak będzie chciała jechać jako nastolatka z chłopakiem. Chyba się upiję, bo inaczej bym mógł chłopakowi przywalić przed wyjazdem. Kurcze - faceci podobno są zazdrośni o dorastające córki. Zobaczmy, jak to będzie icon_wink.gif
cydorka
CYTAT(pirania @ Thu, 03 Jul 2008 - 11:00) *
Serce matki boli......

przyszla licealistka zeby byc dokladnym icon_smile.gif

z chlopakiem wyjezdza.....

pod namiot.....

mentowal i melisa, a moze sie powinnam upic po prostu?

jeszcze maz wyjechal do niedzieli i nie ma mi kto powiedziec "*****zielisz stara".


upić to raz zdecydowanie się upić i stan ten kontrolowanie podtrzymywać do powrotu, tematy uświadamiające pewnie macie dawno za sobą to dwa 08.gif

no kurnia pirania Ty i taki post no TyÅ› opokÄ… w tem temacie...


cyd
pirania
a ja kompletnie nie mam obaw o to ze z chlopakiem i sama. Tzn zakladam ze beda sypiac, najwyzej sie pozytywnie rozczaruje, zakladam ze antykoncepcja lezy w ich koncepcji. Oboje sa rozsadni, chlopaka bardzo lubie, oboje sa sportowcami wiec wyjazdy maja trenowane.

Bardzoej sie boje akcji typu "nalot dresow z bejsbolami na camping" albo ze oni nagle stwierdzaja "ej to chodz bedziemy spac na plazy" a ta nej plazy te dresy pijane... brrrr......
malinowa i Malina
pirania, p...lisz. Dresy z bejsbolami mogą pojawić się w środku dnia na ulicy Warszawy. A przeciez nie myslisz o tym jak dziecko samo do szkoły chodzi.
AnkaSkikanka
Właśnie czytałem na blogu kolegi, że jego kolega w pociągu nocnym (Trójmiasto) podał dresowi husteczkę, bo ten krwawił (najwyraźniej dostał w.p.i.e.r.d.o.l). Następnie do owego dresa dołączyli koledzy i w ramach wdzięczności ofiarodawcę nastukali, okradli i wywalili z pociągu.

Tak więc faktycznie musowo się z Malinową zgadzam. Nie znasz dnia, ani godziny, ani miejsca. Nie martw się na zapas.
pirania
boze faktycznie....moga sie jeszcze jakimis nocnymipociagami zaczac wloczyc... dzieki serdeczne Plombiusz.....
AnkaSkikanka
Nie panikuj icon_wink.gif Mój kolega w ciągu dnia miał w autobusie w Wawie przystawioną klamkę do skroni. Na namiotach często jest spokojniej jednak icon_smile.gif
malinowa i Malina
Mogą się przez przypadek naćpać jak w ramach wdzięczności za przysługę ktoś da im ciasteczko, mogą zostać porwani i dostaniesz żądanie okupu, mogą dać się uwieść sekcie i przepaść na zawsze itd itd. A to tylko dlatego, że pojechali pod namiot. Bo na codzień w Warszawie jest jeden wielki klosz i pirania wytworzyła pod nim cieplarniane warunki i sprawuje wszechwładna kontrolę. icon_smile.gif
pirania
o matko jeszczesekty.... kurna no nie ma co jak liczyc na pomoc kolezanek z forum..... i kolegow (za wizje klamki dziekuje ci plombiuszu)

poczekam do 13 i otworze alkohol.......
cydorka
CYTAT(malinowa i Malina @ Thu, 03 Jul 2008 - 11:24) *
Mogą się przez przypadek naćpać jak w ramach wdzięczności za przysługę ktoś da im ciasteczko, mogą zostać porwani i dostaniesz żądanie okupu, mogą dać się uwieść sekcie i przepaść na zawsze itd itd. A to tylko dlatego, że pojechali pod namiot. Bo na codzień w Warszawie jest jeden wielki klosz i pirania wytworzyła pod nim cieplarniane warunki i sprawuje wszechwładna kontrolę. icon_smile.gif


oj malinowa bo to jest tak, że matka w granicach administracyjnych miasta ma poczucie ręki na pulsie, a już w innym województwie to wiesz..............zbyt daleko do tego pulsu badania 08.gif

cyd
pirania
ty sie smiej malinowa smiej bo juz to przezylas.

a ty cydorka nie podstakuj, bo ty dziecka do pierwszej klasy nawet nie wyslalas- tez ci podokuczam 48.gif

o mamo, ja juz chcezeby wrocili.....

ale pazury pozgryzam (sorry ika) a nie zadzwonie zeby na opresyjna mamusie nie wyjsc......
AnkaSkikanka
Może być jeszcze gorzej - może się córce spodobać bycie kierowcą autobusu PKS na trasie Szczytno coś tam i osiądze w tamtej okolicy, rzuci szkołę, zrobi prawko i usiądzie za sterem. A młodego sportowca porwą ortodoksyjni geje z okolic Burkinafaso i będą mu kazać notować przez całe wakacje ile razy wąż boa przewrócił się na moście. Ja *****ziu.
malinowa i Malina
Albo stwierdzi, że od życia w konsumpcyjnej stolicy woli ziemiankę w lesie i zywienie korzonkami, a nowa aideologia zabrania jej mycia się częściej niż raz do roku i z mamusia kontaktów utrzymywać.
AnkaSkikanka
To może choć młody sportowiec po powrocie z mostu będzie łącznikiem? Nie gaś ducha Pirania!
malinowa i Malina
Mogą zintegrować się z łysymi bejsbolami przy wieczornym piwie i sami chwycić za bejsbole. Jeżeli 17 lat nie mają to jest szansa że tylko poprawczak zamiast 15 lat.icon_smile.gif
Pirania pewnie uciekła - szukać dzieci:)) Albo pije przed 13.
AnkaSkikanka
Myślisz, że będą nawlekać dresów na te bejsbole i wbijać je potem przed ogrodzeniem pola namiotowego ku przestrodze? Ostro icon_wink.gif
pirania
nienawidze tego forum icon_lol.gif
malinowa i Malina
CYTAT(plombiusz @ Thu, 03 Jul 2008 - 13:54) *
Myślisz, że będą nawlekać dresów na te bejsbole i wbijać je potem przed ogrodzeniem pola namiotowego ku przestrodze? Ostro icon_wink.gif

Ale za to będa mieć spokój do końca pobytu i nikt im nie zagrozi a tym samym obawy piranii stana się bezpodstawne.icon_smile.gif
wiesiołek
ja tylko a pro po tytułu.
Starzejemy się po prostu, forum teoretycznie dla rodziców dzieci do lat 7. Tak przynajmniej oficjalnie stoi.
A tu i pare babć jest nie mówiąc o mamach nastolatek.

Może pora otworzyć podforum "nasze nastolatki" oraz "ebabcia"?
A pamiętam czasy gdy wszystko toczyło się na forum - ciąza lub karmienie piersią...
AnkaSkikanka
CYTAT(malinowa i Malina @ Thu, 03 Jul 2008 - 14:08) *
Ale za to będa mieć spokój do końca pobytu i nikt im nie zagrozi a tym samym obawy piranii stana się bezpodstawne.icon_smile.gif

I będziemy wiedzieć wszyscy, gdzież to Piranowe dziecie się wybrało. Na onecie napiszą pewnie i narysują mapkę icon_wink.gif Jeden niewinny wyjazd na mazury, a tyle wrażeń i sława. Fiu fiu.
malinowa i Malina
i widzisz pirania, ciesz się życiem, dorosłością dzieci i czekaj na sławęicon_smile.gif
Potwora
Taki OT, wiesiołku - nie wiem dlaczego ale coraz częściej łapię się na takim ciotkowatym "zdziwieniu" PATRZCIE PAŃSTWO TE NASZE DZIECI TAKIE DUŻE 41.gif Przeciez ja pamiętam jak się to jedno za drugim rodziło a teraz proszę, dzieci z czasów początku forum to już szkolniaki 04.gif a dzieci Piranii to nastolatki, łolaboga myśle, że jeszcze wiele GB pisania przed nami i wiele pasjonujących watków wychowawczych...

Pirania - trzmaj się a jak zaczniejsz się łamac to może faktycznie ... lepiej się upić icon_wink.gif
agarad
A pirania poprostu nas tu wszystkich podpuszcza bo napewno takiej nastolatki nie posiada 08.gif
AnkaSkikanka
I zapakowała jej w plecak paralizator, a na ledźwia blaszane gatki icon_wink.gif - gdyby przypadkiem ją posiadała jednak, lub wypożyczyła na czas pisania w wątku.
Sabina
A ja ją rozumiem icon_redface.gif Przed wyjazdem Wiki miałam katastroficzne sny (utonęła, złapała salmonellę, dżumę, poparzenie i kurzajki) a w dniu wyjazdu wyobrażenia o
autobusie (w rowie, na drzewie, spalonym, wybuchnientym etc) 29.gif
A dziś wraca i mnie skręca aż jeść nie mogę, bo widzę oczami wyobraźni pijanego kierowcę, pijane nauczycielki i pijany autobus. 37.gif
Gdybym piła to bym się upiła.

Jak będzie mieć lat 15 21.gif to nie wiem zawału chyba dostanę. A może do tego dorosnę 43.gif do takich przeżyć.

Jutro się będę pewnie z tego śmiała, a właśnie ruszyli, więc zaraz będę mieć sr****kę z nerwów 43.gif
cydorka
CYTAT(pirania @ Thu, 03 Jul 2008 - 11:37) *
a ty cydorka nie podstakuj, bo ty dziecka do pierwszej klasy nawet nie wyslalas- tez ci podokuczam 48.gif

ależ kofana ja sobie jeno dodaje otuchy żerując na cudzym cierpieniu, wole sie nie przyznawac ile razy dziennie bym dzwoniła sprawdzając czy mój pierworodny (będący z babcią a nie sam zaznaczam) jeszcze się nie zgubił na plaży .. a reszty różnych wątpliwości również nie będe wymieniać 43.gif 08.gif

cyd
cydorka
CYTAT(wiesiołek @ Thu, 03 Jul 2008 - 12:08) *
Może pora otworzyć podforum "nasze nastolatki" oraz "ebabcia"?
A pamiętam czasy gdy wszystko toczyło się na forum - ciąza lub karmienie piersią...

na propozycjach trzeba by to, ostatnio powstali mali uczniowie, ale nastolatki i ebabcia super pomysł,
nastolatki przekroczą 20 i koło sie zacznie zataczać w okolicach staramy się a następnie ciąża i poród icon_smile.gif

cyd
Sabina
Cydorka wymień. Lepiej się niektórzy poczują, że nie są jedyni z takimi myślami icon_redface.gif 37.gif 08.gif
Silije
Chciałam tylko rzec że od drugiej czy trzeciej licealnej jeździłam sama z chłopakiem (małżonem obecnym) na różne wakacje i łazęgi i nie dość że nas nie napadnięto, dresy nie utłukły, w górach niedźwiedź nie zeżarł, a jak pobłądziliśmy to się odnaleźliśmy, to jeszcze w dodatku nawet nie sypialiśmy ze sobą, raczej obok siebie 29.gif

Ale tak sobie teraz myślę że moi rodzice byli bardzo dzielni.
pirania
dzwonili, zyja, dresy pierwszej nocy ich nie zatluki.
pirania
Jako kobieta o przenikliwym umysle zadzwonilam pare dni temu i zadalam niewinne pytanie "i co z tym Jarocinnem?"

odpowiedziala mi dluga cisza

po ktorej nastapilo pytanie "a skad ty wiesz o jarocinie?"

ano wiem wiem icon_smile.gif

chwalic niebiesiom dylematy puscic czy nie uscic, sa tam ci narkomani czy nie ma zostaly mi oszczedzone- dzieciecia wracaja w piateczek bo pogoda do chrzaniu icon_smile.gif
AnkaSkikanka
No tak. Jak pogoda do chrzanu, to i dilerów nie ma. Trzeba wracać icon_wink.gif
Sabina
To odetchniesz z ulgÄ… icon_smile.gif
zilka
No i co, wrócili? 08.gif
AnkaSkikanka
W pociągu spotkali dilera i pojechali do najbliższej wsi delektować się winkami oraz dobrej jakości chemią wciąganą nosem. Chwalili przy tym Piranię, że dała im kartę Visa i kreski dało się ustawiać icon_wink.gif
addera
Oj czytam czytam i siÄ™ szykujÄ™ 37.gif
aluc
pirania właśnie pojechała ich szukać
może się nie zgubi 06.gif
addera
CYTAT(aluc @ Wed, 23 Jul 2008 - 12:27) *
może się nie zgubi 06.gif



może nie trafi na dresiarzy 08.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.