To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

WÄ…sy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Sabina
Zakładam, że każdy jakiś meszek na facjacie mieć może. I ma na ogół takowy.
Mi po kuracji progesteronem wyrosły wąsiska icon_sad.gif, nie jest to już zwykły meszek, bo jest ich (włosów) sporo i na brzegach zmieniły kolor na ciemniejszy.
Szczerze? Są ohydne i nie chce ich mieć. icon_redface.gif

Co robić? icon_confused.gif
Przecież ich nie ogolę. Kiedyś próbowałam woskiem, ale ból nie do zniesienia i nic prawie nie wylazło - wybujały zarost 37.gif
Teraz mam wrażenie, że jest ich coraz więcej. Widać na każdym zdjęciu icon_sad.gif

Poradźcież Kochane co mam z nimi zrobić, żeby nie rosły? Żeby ich nie było....
Użytkownik usunięty
Depilacja laserowa. Niezastąpiona i efekt na wieki wieków...
użytkownik usunięty
A ja słyszałam, że droga i nieskuteczna. icon_sad.gif
Też się borykam z tym problemem. Wosk (u kosmetyczki) na mnie działa.
polasia
Depilacja woskiem u kosmetyczki. Ok. 10 zł. U mnie starcza na 2 miesiące. Włosy odrastają słabsze i jaśniejsze.
AnkaSkikanka
CYTAT([użytkownik x] @ Fri, 04 Jul 2008 - 12:34) *
Depilacja laserowa. Niezastąpiona i efekt na wieki wieków...

A to się jakoś pod USB podłącza? icon_wink.gif
użytkownik usunięty
Plombiusz, a Ty się chcesz zarostu pozbywać?

Osobiście wolę udawać, że faceci "pięknej mamy" nie czytają. Dobrze?
AnkaSkikanka
Nie czytam zazwyczaj. Pojawiło się w ostatnich wątkach. Wlazłem tylko ze względu na post Sabiny. Znikam icon_biggrin.gif
użytkownik usunięty
Dzięki icon_cool.gif
MagduÅ›
CYTAT([użytkownik x] @ Fri, 04 Jul 2008 - 10:34) *
Depilacja laserowa. Niezastąpiona i efekt na wieki wieków...


Zgadzam się. Jestem po. Robiłam około 2 lata temu. U mnie potrzebne były dwa zabiegi.
Nie odrosły do tej pory.
Wcześniej usuwałam woskiem u kosmetyczki, efekt też dobry no ale jeśli u Ciebie odpada to polecam laser.
Sabina
CYTAT(Paka @ Fri, 04 Jul 2008 - 12:52) *
Plombiusz, a Ty się chcesz zarostu pozbywać?

Osobiście wolę udawać, że faceci "pięknej mamy" nie czytają. Dobrze?


Popieram w całej rozciągłości. 21.gif

qurcze śledzi mnie no żesz icon_redface.gif

Dziewczyny a jak to wyglÄ…da? Drogie? I czy boli? 29.gif
Brzmi ten laser jakoś przerażająco...
Sabina
Tylko dwa zabiegi - brzmi strasznie fajnie. icon_smile.gif Ale ta nazwa brrr
Użytkownik usunięty
CYTAT(Sabina @ Fri, 04 Jul 2008 - 11:47) *
Tylko dwa zabiegi - brzmi strasznie fajnie. icon_smile.gif Ale ta nazwa brrr


Sabina, ja nie robiłam, bo mnie narazie nie stać icon_sad.gif Tym bardziej, że zamierzam sobie ołysić nieco... droższy obszar 06.gif

Za to robiły trzy bliskie mi kobiety i są ZACHWYCONE! Przy czym jedna z nich miała czarne, grube, gęste włosy na ramionach, nogach, udach itd., a jest gładka jak pupcia archanioła! Zostawiła w gabinetach kilka tysiów, ale mówi, że zaczęła NORMALNIE ŻYĆ dzięki temu.

Wąsy kosztują około 100 zł, a powtarza się je dwa do góra trzech razy z tego, co wiem. Nie boli. A nawet jak trochę, to można sobie emlą skórę pociągnąć. Podobno najbardziej pachy bolą.
Sabina
Jak raz na jakiś dłuższy czas, to 100 zł to jeszcze nie tragedia. Myślałam, że więcej. Brzmi tak kosmicznie.
A co to jest elma?
Użytkownik usunięty
CYTAT(Sabina @ Fri, 04 Jul 2008 - 12:37) *
Jak raz na jakiś dłuższy czas, to 100 zł to jeszcze nie tragedia. Myślałam, że więcej. Brzmi tak kosmicznie.
A co to jest elma?


Emla. No maść, którą się np. dzieciakom przed szczepieniem łapki smaruje icon_smile.gif

100 zł, potem znowu 100 zł (bo to się powtarza), a potem to Ci już NEWER nie odrastają wąsy! icon_smile.gif
użytkownik usunięty
W takim razie poproszę o sprawdzony namiar dot. depilacji laserowej we Wrocławiu. Wie ktoś coś?

O tym, że nieskuteczna powiedziała mi moja kosmetyczka. Ale może miała w tym interes icon_wink.gif
Sabina
Ale powiedzcież na czym to polega, jak się to robi? Dalej mnie przeraża.
I faktycznie nigdy nie odrosną? Jak powiem mamie to padnie z wrażenia, ona się pęsetą katuje od lat brrrrr 29.gif
użytkownik usunięty
A ja znalazłam całą listę przeciwskazań. M.in. opryszczka. I zastanawiam się, czy to chodzi o taką opryszczkę "na wierzchu", czy w ogóle o obecność wirusa w organiźmie.
Przeciwskazaniam jest też opalenizna, więc chyba trzeba sobie zostawić ten zabieg na miesiące zimowe.
agarad
Z tego co słyszałm do zabiegów laserowych trzeba mieć ciemne i grube włoski, przy inych podobno efekt nie jest już tak zadowalający - więc może Paka porostu nie spełniałaś kryteriów icon_rolleyes.gif
Użytkownik usunięty
CYTAT(Paka @ Fri, 04 Jul 2008 - 13:02) *
A ja znalazłam całą listę przeciwskazań. M.in. opryszczka. I zastanawiam się, czy to chodzi o taką opryszczkę "na wierzchu", czy w ogóle o obecność wirusa w organiźmie.
Przeciwskazaniam jest też opalenizna, więc chyba trzeba sobie zostawić ten zabieg na miesiące zimowe.


Opryszczka w fazie aktywnej. Bo wirusa to ma każdy. Lub prawie każdy icon_smile.gif

Opalenizna - ale taka wypalona, po pobycie na plażach np.
Użytkownik usunięty
CYTAT(Sabina @ Fri, 04 Jul 2008 - 12:58) *
Ale powiedzcież na czym to polega, jak się to robi? Dalej mnie przeraża.
I faktycznie nigdy nie odrosną? Jak powiem mamie to padnie z wrażenia, ona się pęsetą katuje od lat brrrrr 29.gif


Nie odrasta, bo laser na trwałe niszczy cebulki włosowe icon_smile.gif\

Poczytaj sobie Sabina https://www.cosmetix.pl/?gclid=CL3Vy4KNppQCFQFuMAod6n_duA
MagduÅ›
Ja płaciłam 160 zł za jeden zabieg. Do tego trzeba doliczyć konsultację lekarską przed.
Zabieg do bardzo przyjemnych nie należy ale żadnej tragedii nie ma. Na pewno ból nieporownywalnie mniejszy niż depilacja woskiem. Czułam po prostu takie lekkie ukłucia (no coś w ten deseń).
Nie odrastają. Gwarantuję (przynajmniej na swoim przykładzie).
Faktem jest, że laser łapie najlepiej włosy ciemne, z jasnymi jest większy problem.
Najlepiej robić zabieg jesienią, kiedy skóra nie jest wystawiona na silne słońce.
Usuwałam też laserem włókniaki na dekolcie no i tu to muszę powiedzieć, że bolało.
amania
Paka, z tego co wiem, to laser najlepiej sprawdza się u ludzi z ciemnymi włosami i jasną skórą. I dlatego się ciągle zastanawiam, bo moja skóra do najjaśniejszych nie należy, a na to co mnie interesuje to niestety muszę liczyć kilka tysięcy.
Sabina
Dzięki [użytkownik x].
Zaraz poczytam. 160 to już sporo. Tych ciemniejszych mam kilka a reszta to żarowiasty rudy 37.gif taki świecący blond... nie nie wiem jak to nazwać.
Czyli może być tak, że na mnie nie podziała? Znaczy co, cebulek mi nie ten tego...nie zniszczy? no ja za ciemna masa w te klocki jestem icon_redface.gif
Sabina
Dziewczyny tam piszÄ…:

Zasady postępowania przed zabiegiem depilacji laserowej:

* Pierwszy zabieg poprzedzony jest konsultacja dermatologicznÄ…
* Przed zabiegiem skóra powinna być ogolona, umyta i niczym nie posmarowana
* Po opalaniu zabieg można przeprowadzić dopiero po ustąpieniu świeżej opalenizny (minimum 2 tygodnie)
* Nie stosować kremów depilujących 1 tydzień przed zabiegiem

Zasady postępowania po zabiegu depilacji laserowej oraz pomiędzy
kolejnymi zabiegami:

* Zabiegi należy powtarzać, pomiędzy 4-tym a 10-tym tygodniem w zależności od powierzchni (wydłużenie przerwy między zabiegami może spowodować słabszy efekt zabiegu)
* Nie opalać się 2 tygodnie po zabiegu

Druga gwiazdka. Skóra powinna być ogolona??? Wąsy mam ogolić? Wy tak robiłyście?
Nie opalać się 2 tyg. po .... ?
użytkownik usunięty
No, ja mam właśnie ciemne i mocne włoski, a karnację jasną, więc pewnie się łapię. We Wrocławiu znalazłam za 150-250 zł za zabieg.

Amania, to może spróbuj najpierw coś "małego" zrobić. Np. wąsik, jeśli masz, oczywiście wink.gif
Sabina
CYTAT(Paka @ Fri, 04 Jul 2008 - 17:23) *
No, ja mam właśnie ciemne i mocne włoski, a karnację jasną, więc pewnie się łapię. We Wrocławiu znalazłam za 150-250 zł za zabieg.

Amania, to może spróbuj najpierw coś "małego" zrobić. Np. wąsik, jeśli masz, oczywiście wink.gif


Różnica w cenie jest zależna od części ciała jak mniemam? Czy techniką spowodowana?
MagduÅ›
Tak. WÄ…sik siÄ™ goli. Normalnie jednorazowÄ… maszynkÄ….
Myślę, że cena zależna jest od gabinetu no i oczywiście od powierzchni. Najtańszy jest chyba wąsik.
Całe nogi + bikini to już niezła kasa.
Sabina
https://www.cosmetix.pl/cennik.htm

wygląda na to, że panów też depilują icon_smile.gif
agarad
CYTAT(Sabina @ Fri, 04 Jul 2008 - 15:32) *
https://www.cosmetix.pl/cennik.htm

wygląda na to, że panów też depilują icon_smile.gif


Czyli wychodzi na to, że Plombiusz słusznie tu zagląda 03.gif
Sabina
CYTAT(agarad @ Fri, 04 Jul 2008 - 17:44) *
Czyli wychodzi na to, że Plombiusz słusznie tu zagląda 03.gif


Wiesz, że to by było dobre, nie musiał by się golić. 03.gif ale też i złe, bo czasem jak tę bródkę taką fajną zapuszcza....ech... 08.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.