To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

sauna

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Gosiaczek.K
Dziewczyny, chodzicie do sauny? Ja się tak właśnie zastanawiam nad tym, ale chciałam najpierw zebrać jakieś informacje.
Ile czasu tam spędzacie? Ile powinnam pobyć na "rozkręcenie"się? Wiem, że trzeba w trakcie brać zimne prysznice. Czy jeśli jestem niskociśnieniowcem z małą anemią to tam nie zasłabnę? I w czym chodzicie do sauny- w kostiumie czy z zawiązanym na piersiach ręczniku sięgającym za pupę? No i na co powinnam zwrócić uwagę- jakieś aspekty higieniczne czy coś? Jak mi się coś przypomni to będę jeszcze pytać 06.gif
naples
Ostatni raz bylam w saunie, kiedy jeszcze siedzialam w sporcie. Mialysmy z klubu najpierw 1h silowni, potem saune.
Chodzilismy 'sesjami', do sauny najpierw na 1-min potem pod prysznic, potem znow do sauny na 20min, prysznic i tak to szlo. My chodzilismy w strojach + recznik, zeby nie siedziec na laweczce, ale niektore dziewczyny tylko w reczniku- wiec to kwestia indywidualna.
Zreszta przed kazda sauna jest regulamin korzystania z niej, przynajmniej tak bylo u nas.
Nie wolno korzystac z sauny podczas miesiaczki, gdy sie ma problemy z sercem itd.
Poszukaj w internecie, pewnie cos bedzie o tym napisane icon_wink.gif
malinowa i Malina
Chodzę, ale nie do suchej, wolę parową. W ręczniku. Siedzę ok godziny razem z prysznicami i odpoczynkiem po. Też jestem niskociśnienieowie i dobrze mi to robi.
moko.
ja do sauny chodze na 10-15 min więcej nie wysiedzę...... słabnę, w głowie mi sie kręci, tchu brakuje - i tez mam zazwyczaj niskie ciśnienie.
Gosiaczek.K
Dziękuję, dziewczyny, za odpowiedzi. Jeszcze się nie zdecydowałam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.