To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jakie mogą być objawy za niskiego poziomu estrogenu?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Sabina
Mam dziwne objawy i wrażenie, że coś nie tak jest z moimi hormonami. Wizytę będę mieć za tydzień, ale pomyślałam, że może macie
z tym doświadczenie jakieś i coś podpowiecie.

Mianowicie. Objawów płodności (śluz białko jaja) czy bezpłodności (śluz biały) nie mam żadnych. Zero śluzu, sucho. icon_rolleyes.gif
Szyjka otwarta od @ przez 2 tyg, potem zamknięta do @. icon_rolleyes.gif
Dziwnie... robiłam testy owulacyjne w środek cyklu przez ostatnie cykle i nie wykrywają owulacji.
Czyżbym nie miała jej wcale? Dziwne... Prawda?

cydorka
CYTAT(Sabina @ Wed, 09 Jul 2008 - 16:30) *
Mam dziwne objawy i wrażenie, że coś nie tak jest z moimi hormonami. Wizytę będę mieć za tydzień, ale pomyślałam, że może macie
z tym doświadczenie jakieś i coś podpowiecie.

Mianowicie. Objawów płodności (śluz białko jaja) czy bezpłodności (śluz biały) nie mam żadnych. Zero śluzu, sucho. icon_rolleyes.gif
Szyjka otwarta od @ przez 2 tyg, potem zamknięta do @. icon_rolleyes.gif
Dziwnie... robiłam testy owulacyjne w środek cyklu przez ostatnie cykle i nie wykrywają owulacji.
Czyżbym nie miała jej wcale? Dziwne... Prawda?


Wiesz co wcale nie jest to dziwne, w sensie moim zdaniem to mogą być jakieś perturbacje po Twoich kłopotach
ja po poronieniu, w sensie nie jak tylko mój organizm do jako takich cykli i owulacji dochodziłam ponad 8-9 miesięcy
a nie "ustawowe" 3

cyd
Sabina
Hmm to mnie pocieszyłaś icon_sad.gif w sumie... spodziewałam się, że ma to związek 08.gif
ale ja jak to ja, szukam zaraz rozwiązań. Czy to się samo normuje?
cydorka
CYTAT(Sabina @ Wed, 09 Jul 2008 - 18:20) *
Hmm to mnie pocieszyłaś icon_sad.gif w sumie... spodziewałam się, że ma to związek 08.gif
ale ja jak to ja, szukam zaraz rozwiązań. Czy to się samo normuje?


trudne pytanie, pewnie zalezy od "ciała"
u mnie się nie unormowało i moje pierwsze dziecko jest kombinacją farmakologii, determinacji i pary jeszcze innych uczuć
właściwie u mnie to dopiero poronienie pokazało jak bardzo hormony w moim ciele szaleją i one najprawdopodobniej były przyczyna porażki
do tej pory zresztą a mineło już ładych parę lat

u Ciebie może być zupełnie inaczej

cyd
Sabina
Pewnie masz rację. Zgłębiam temat badań szyjki i dziwi mnie np. że u mnie szyjka nie bywa wysoko... jest bardzo nisko, zawadza 08.gif
Może ma to związek z poronieniem. Nie lubię być jakaś rozregulowana (kto lubi, tak?) i lubię mieć jakąś względną kontrolę.
Nic, zobaczymy co powie lekarz. Ach jak ja tego chodzenia po lekarzach nie cierpiÄ™...

Dzięki Cydorko icon_smile.gif

pozdrawiam
XX rh+
Najlepiej zrobic badania 3 dnia cyklu a potem jeszcze pare dni pozniej sprawdzic estradiol. wszystko zalezy od dlugosci twojego cyklu. Brak sluzu jest na pewno przyczyna braku ciazy, bo bez sluzu plemniki nie dostana sie do macicy, nie przezyja dlugo, bo sluz je odzywia, selekcjonuje.

Na brak sluzu dobre sa podobno olej z wiesiolka, siemie lniane i syrop od kaszlu, spanie w niezaciemnionym pokoju a po owulacji znow w ciemnym.
Nadmiar stresow tez jest przyczyna zaburzen hormonalnych:(((
Rowniez witamina E pomaga z klopotami estrogenowymi.
Pozdrawiam
Sabina
Dzięki. Syrop na kaszel? Ciekawostka. icon_smile.gif
#Margola
CYTAT(Sabina @ Thu, 10 Jul 2008 - 00:20) *
Pewnie masz rację. Zgłębiam temat badań szyjki i dziwi mnie np. że u mnie szyjka nie bywa wysoko... jest bardzo nisko, zawadza 08.gif
Może ma to związek z poronieniem. Nie lubię być jakaś rozregulowana (kto lubi, tak?) i lubię mieć jakąś względną kontrolę.
Nic, zobaczymy co powie lekarz. Ach jak ja tego chodzenia po lekarzach nie cierpiÄ™...

Dzięki Cydorko icon_smile.gif

pozdrawiam


jak to sprawdzasz?
Sabina
Mariola ehmm... no w badaniu szyjki używa się palca 29.gif
No i że tak powiem na przestrzeni lat widzę u siebie różnice w budowie anatomicznej 08.gif

https://npr.pl//index.php/content/view/42/43/ tu jest troszkÄ™ o badaniu szyjki. icon_smile.gif
isllandia
Dokładnie, syrop na kaszel - dokłdnie robittusin expectorans lub guajazyl
Latte_macchiato
witam

Sabina napisała "Mianowicie. Objawów płodności (śluz białko jaja) czy bezpłodności (śluz biały) nie mam żadnych"
Czy śluz biały jest oznaką niepłodności ?

pozdrawiam
Sabina
I tak i nie. Znaczy może nie tyle bezpłodności jako takiej, a okresowej w cyklu. Całkiem biały, gęsty. Natomiast białawy poprzedzający ten "białko jaja" może być już względnie płodny, w tej fazie pierwszej cyklu. Poczytaj na stronie NPRu.
https://npr.pl//index.php/content/view/36/43/

islandia dzięki icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.