To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Opiekunka/pomoc domowa

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Sabina
Pani z referencjami od lat w "zawodzie" szuka pracy najchętniej w Warszawie, bliskie okolice z zamieszkaniem.
Co do stawek, chętnie się dogada. Teraz zarabia ok 2 tys.
Może być opieka nad starszą osobą, lub prowadzenie domu.
Pani świetnie gotuje, sprząta, prasuje, piecze ciasta. Nie ma prawa jazdy.

Jest dobra jako babcia icon_smile.gif gdyż wiek ok. 60 lat, ale jest w pełni sprawna icon_smile.gif

Zainteresowanych proszÄ™ o kontakt do mnie na pw.

Pozdrawiam icon_smile.gif

ed.litrówka
Cleo
Sabina! my suzkamy ciagle do mojej babci kogoÅ› -napiszÄ™ zaraz do Ciebie.
Sabina
Przekażę. Jeżeli Babcia nie będzie wymagała noszenia - pani ma dość słaby kręgosłup i dorosłego nie radzi - to myślę, że się dogadacie.
Zamieszkanie jest konieczne, bo Ona nie jest z Warszawy. icon_smile.gif
Sabina
Cleo Ciocia powiedziała, że bez zamieszkania. Pani musi mieć pracę z zamieszkaniem, bo mieszka 120 km od Warszawy. Tam u nich nie ma pracy.
Zależy jej na stałe. Tam gdzie pracuje jest już 3 lata. Jest niezawodna na prawdę.

Tak więc ponawiam ogłoszenie. icon_smile.gif Dalej aktualne.
Cleo
o rety no:(
wszystkie panie chca zmaieszkania, na razie to niemozliwe, moze choc na pol roku ta pani cos wymysli, bo ciocia kupuje mieszkaine i za pol roku juz mialaby gdzie mieszkac...
Babcia chodzi.

to ja tez dalej szukam.
Sabina
CYTAT(Cleo @ Wed, 16 Jul 2008 - 18:11) *
o rety no:(
wszystkie panie chca zmaieszkania, na razie to niemozliwe, moze choc na pol roku ta pani cos wymysli, bo ciocia kupuje mieszkaine i za pol roku juz mialaby gdzie mieszkac...
Babcia chodzi.

to ja tez dalej szukam.


No niestety. Ona utrzymuje syna w innym mieście na studiach dziennych. Jak wynajmie mieszkanie, to będzie miała za duże koszty. Syn plus koszty utrzymania swojego mieszkania,
gdzie mieszka w weekendy. A przecież mieszkania nie sprzeda icon_smile.gif

Szkoda.

Szukamy dalej.
Powodzenia dla Was icon_smile.gif

A wiesz co? Znam sporo studentek. Napisz mi dokładne ogłoszenie, przekażę dalej, może Ci pomogę coś znaleźć. Ok?
Kiedyś pośredniczyłam i udało się kilku osobom i pracują icon_smile.gif
Cleo
Sabina, dobrze prosze podaj mi swojego mejla, bo nie pamietam - na PW oczywiscie.
TO bardzo pilna sprawa, bo cicocia ma juz tylko pare dni urlopu, ktory rpzeznacza teraz na bycie z babciÄ…, ajk jej siÄ™ skonczy, to nie wiem co bedzie dalej
Sabina
Cleo! Wysłałam na pw adres do mnie, pisz ogłoszenie icon_smile.gif

Pani dalej wolna icon_smile.gif

No co nikt opiekunki nie potrzebuje? Ejże! icon_smile.gif
Cleo
Sabina, mnostwo osob potrezbuje, ale trudno z zamieszkaniem:( przeciez to kolejna osoba w domu/rodzinie- calkiem obca w dodatku, a ty tu w szlafroku, z prywatnoscia swoja itd.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.