To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Monitor oddechu Angelcare

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

isllandia
Jakie są Wasze opinie na temat tego typu urządzeń? Za dwa miesiące urodzi się synek naszych najlepszych przyjaciół - wspólnie- cała naszą paczką - chcemy kupić im to urządzenie...
Mika
nie warto jeśli dziecko rodzi się o czasie i jest zdrowe
Choco.
Ja długo zastanawiałam się nad kupnem monitora, już w ciąży miałam obsesję na punkcie własnego dziecka i dużo czytałam o monitorach. Pieniążki były już odłożone ale jak zasięgnęłam fachowych opinii to nie zdecydowałam się. Tak jak pisze Mika- jeśli dziecko urodzi się o czasie i zdrowe, to naprawdę nie warto. Lepiej zainwestować te pieniążki w coś, co bardziej przyda się dziecku i rodzicom. Poszukaj jeszcze informacji w internecie i sama zdecydujesz.
aluc
to już lepiej wypasioną elektreniczną nianię kupić, bo raczej się przydaje

Angelcare - za poprzedniczkami
Abotak
Tez nie widze potrzeby jesli dziecko zdrowe i o czasie urodzone.

Poza tym nie sa rzadkoscia falszywe alarmy.
A jesli maluch bedzie spal z rodzicami ( bo i tak sie moze zdarzyc nawet jesli teraz to sobie inaczej planuja icon_wink.gif )to juz kompletnie sensu nie ma.
Guciowa
elektryczna niania to też wydaje mi się jest rozsądnym pomysłem gdy ma się pokażny dom, bo jak mieszkanie w miarę małe to się przecież usłyszy syrenę. icon_smile.gif

A może przekażcie pieniązki?? I niech sami zdecydują co chcą aby ich papersowy towarzysz posiadal icon_wink.gif
dink
kupiliśmy model z nianią i właściwie używamy tylko tej funkcji - przydaje się nawet w mieszkaniu - Bart śpi za solidnymi drzwiami, więc przy włączonej muzyce w salonie mogłyby być problemy z usłyszeniem, zwłaszcza, że ma najpierw cichą fazę użalania nad sobą "kurczę, obudziłem się, a tu nikogo nie ma" icon_smile.gif

można też wyjść do sąsiadów z "podsłuchem"

no i niestety muszę przyznać, że mieliśmy raz fałszywy alarm - wrażenie "bezcenne" 23.gif

pozdr.,
isllandia
pieniądze przeznaczyliśmy na nny prezent, ale dzięki za opinie. Niedlugo my bedziemy wybierali tego typu urzadzenie:)

dink - czy ta niania ma funkcjÄ™ intercom?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.