To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

problemy z pałeczkami kwasu mlekowego!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kasiek31
Witam! Mam pytanie dotyczące pałeczek kwasu mlekowego, a raczej ich braku. Borykam się z tym problemem dość długo od ponad pół roku mój lekarz przygotowuje mnie do zabiegu HSG badania drożności jajowodów. Przyjmuje coraz to inne leki i nie ma poprawy, ciągle wyniki z czystości pochwy nie są zadawalające (IIIst) i ciągle brak pałeczek kwasu mlekowego. Przyjmowałam pokolei : Polspetol 200mg, później Sterovag 0,3g i Lactovaginal, później Cicatridina, później Gynalgin i Lactovaginal, później Vindox Solutab i Peraryl krem i wyniki zamiast sie poprawiać to sie pogorszyły icon_sad.gif Badania hormonalne: FSH-10,50mlU/ml, LH-5,54mlU/ml, Estradiol 31,96pg/ml. Co mam robić? Jakie są przyczyny tego że wyniki nie poprawiaja się? Proszę o pomoc!!!!!!!!! Brak mi już sił icon_sad.gif
Aga78
Hej, a byl brany posiew wydzieliny z pochwy? W jakiej fazie cyklu robilas badania hormonalne? Poziom estradiolu wydaje siÄ™ troszkÄ™ za niski, ale to moze byc kwestia zrobienia badan zaraz po miesiaczce. Jesli jednak robilas badania w okolicy owulacji lub po, wydaje sie, ze taki poziom estradiolu moglby byc po czesci odpowiedzialny za Twoje problemy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.