To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Szukam dobrego Żłobka/Przedszkola

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Sylwia4
Kochani jestem mamą 2,5 latka mieszkam w Sosnowcu zapisałam synka do Żłobka na Środuli oraz do Przedszkola Kubusia Puchatka ale niestety jestem na liście rezerwowej, pracuje w Katowicach dlatego lepiej byłoby dla mnie zapisac synka gdzieś blisko centum Katowic aby mieć go blisko siebie i w razie potrzeby odebrac szybko dlatego jestesmy juz na listach rezerwowych na ulicach Szeptyckiego, Ligonia i Zacisze bardzo się martwię kto będzie się zajmował synkiem zależy mi na Paniach z powołania, a nie mam żadnych opini na temat Żłobków ani Przedszkoli, wiem ,że w niektórych Przedszkolach zapisują juz dzieci w wieku mojego synka:) Prosze o rady:)) Z góry dziękuję
aneta z urwisami
Te ulice które podałaś to sa strasznie "rozrzucone" po Katowicach, piszesz że pasuje ci blisko centrum nie napisałaś ul. Ja ze swej strony proponuję ci przedszkole nr. 14 na ul. Wyszyńskiego (jest to niedaleko Spodka) chodził tam mój Mateusz a teraz chodzi Weronika mogę tylko na jego temat hymny pochwalne tu wypisać. Cały personel to osoby do rany przyłóż.
No i dojazd do Sosnowca to masz prosta droge.

pozdrawiam
Aneta
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.