To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

palec

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

milly
Dzieje się coś dziwnego z moim palcem wskazującym - mianowicie drętwieje. Nie cały, tylko część górna;) to takie do pierwszego zgięcia. W dodatku, boli mnie środek ręki. Tam, gdzie się krew pobiera - ale nie, nie nie miałam pobieranej. Zgłupiałam szczerze mówiąc, ale przeszkadza, no przeszkadza chociażby w podniesieniu kubka, klikaniu i w ogóle wkurza. Macie jakiś pomysł co to? i o co chodzi?
Guciowa
Milly może sobie przewiałaś??

a która to ręka lewa czy prawa??
milly
ręka prawa. Można sobie przewiać palec?
magdalenka123
milly ja mam to samo, tyle, że z palcem małym u lewej ręki, od koniuszka do pierwszego zagięcia. Od dwóch dni jest jakiś zmrowiało-ścierpnięty (trudno to określic), niby nic a jednak przeszkadza icon_evil.gif czyżby czas do lekarza? ale z taką *****ołą trochę głupio...
konto_usunięte
Milly, a może to zespół kanału nadgarstka, albo jakaś inna forma nadwyrężenia nerwu pośrodkowego?
często się to zdarza osobom dużo piszącym na komputerze, np.

mały palec to z kolei nerw łokciowy.
milly
Coś w tym może być. Dzięki rzodkiewka:)
grzałka
na czacie nie byłam, ale z opisu to albo zespół cieśni nadgarstka, jak sugeruje Rzodkiew, albo spondyloza szyjna
milly
grzalka, co z tem fantem robić???
grzałka
najpierw trzeba ustalić, czy to cieśń, czy kręgosłup szyjny, jak cieśń to chirurg, jak szyja to ortopeda/ neurolog/ rehabilitant do wyboru, ale zwykle rehabilitacja
milly
dziękuję bardzo:)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.