To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Sklepy w W-wie-pomóżcie!!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Madzienka
Mam wielką prośbę do mieszkanek naszej stolicy, wybieramy się do warszawki na wstępne oglądanie, zakupy!!!! czy możecie podać mi adresy i nazwy sklepów w Warszawie- godnych polecenia, w których znajdę jak najwięcej rzeczy dla maluszków - meble, wózki, wyprawki itp.

Z góry dziękuję za pomoc!!!!! 03.gif
trylinka
W Warszawie nic nie polecę - drogo i w ogóle.
Sporo Warszawianek jeździ do Grójca do tego mega-sklepu:

https://www.chaber.pl/

Jest wszystko i duuużo taniej niż w Warszawie.
Mika
CYTAT(trylinka @ Mon, 04 Aug 2008 - 13:44) *
W Warszawie nic nie polecę - drogo i w ogóle.
Sporo Warszawianek jeździ do Grójca do tego mega-sklepu:

https://www.chaber.pl/

Jest wszystko i duuużo taniej niż w Warszawie.


gdzie Grójec a gdzie W-wa icon_wink.gif
z ekonomicznego punktu -nie opłacalne

hurtownie (te znam osobiście i polecam)
www.tomi.com.pl
www.swiatdziecka.net.pl (jest również na allegro)


centra handlowe-są jeszcze końcówki wyprzedaży -Złote Tarasy,Arkadia,Targówek
Lizia
A byłyście może w tym centrum w M1 (Marki) chodzi mi o to, żeby sobie wszystko obejrzeć i pomacać na żywo, a potem chytrze kupić taniej przez internet. Szczególnie wózek i łóżeczko turystyczne
Mao
a ja akurat niedaleko owego M1 mieszkam icon_wink.gif Polecam Ci sklep Świat Dziecka (za Ikea), gdzie jest bardzo dużo wszystkiego i gdzie ja zwykle chodzę sobie pomacać i podyskutować, a potem.... szukam taniej w innych miejscach icon_wink.gif Za fotelik samochodowy zapłaciłam w ten sposób o 80 zł mniej....
Jeszcze możesz popatrzeć na: www.calineczka.com.pl
Libra_
Ja jeżdżę do Arkadii. Jest tam sporo sklepów - m.in. Smyk, Motherscare, Bartek, H&M (ubranka dla dzieci), Wójcik. Raz musiałam zabrać ze sobą małą (mierzyłyśmy buty) i dobrze się tam jeżdzi wózkiem plus są ładne pokoje dla mam z dziećmi..
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.