To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Fotelik dla 4-latka..

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

tyczka
Pytsm, bo ten stary, do 18 kg zrobił się nieco za maly,a z kolei wybór jest albo od 18-36 kg,albo 28-25kg.
Tyle,że w tej pierwszej karegorii się nie odchylają. A myślę,że mojemu młodemu przydalby się jednak taki, w którym mógłby wygodnie spać, biorąc pod uwagę fakt,że tata jest za granicą.
Co o tym sÄ…dzicie?
Wybrać uniwerslany do 36kg, czy zwykły z odchylaną"skorupą", do 25 kg..?
Pysio
polecam ten:
https://www.allegro.pl/item404621217_francj...40_gratis_.html

tyczka
Hmm,ale ten rownież nie odchyla się do pozycji spania..
grzałka
ja kupiłam Cybexa, on ma odchylany zagłówek, ale jeśli chcesz fotelik z odchylanym oparciem, taki jak te z przedziału 9-18, to musisz inwestować w te do 25 kg, np. Play
aluc
należy wziąć dziecko, ubrać w możliwie najgrubsze ciuchy (zimową kurtkęna przykład albo kombinezon) i przymierzyć, czy w takim rynsztunku w ogóle zmieści się do fotelika do 25 kg

moje dzieci, szczupłe i niezbyt wysokie, przestały jeździć w foteliku do 18 kg ważąc jakieś 12, bo przestały się w nim mieścić na szerokość
a jak siedzi się jednym ramieniem, to naprawdę kwestia odchylania czy też nie odchylania jest drugorzędna

młodszy w podróży śpi po parę godzin, na szyję zakłada mu się wtedy poduszkę - taką, jak w samolocie, albo i nie zakłada, dzieciom w spaniu przeszkadza znacznie mniej rzeczyniż dorosłym
Dominika_
Mam Concorda, takiego:
https://www.familyshop.com.pl/towar.php?id_tow=287
Z tyłu jest specjalne, wysuwane 'cuś', dzięki któremu fotelik jest w pozycji lekko leżącej. IMO wystarczy do wygodnego spania - młody z fotela bardzo zadowolony.
Dodatkowy plus - możliwość przesuwania zagłówka przy zachowaniu sztywnych, nieruchomych pleców.
niewidzialna
my mamy taki https://www.allegro.pl/item410687556_nowosc..._kurier_w_.html ,odchyla się do tyłu więc mały może być w pozycji półleżącej,tak bynajmniej u nas jeździł, bo tyle było miejsca na siedzeniu, najlepiej fotelik obejrzeć w sklepie i posadzić malucha bo zdjęcia nie zawsze oddają realny wygląd
tyczka
Grzałka, atego cybexa za ile kupiłaś? bo, niezaleznie od odchylania, podoba mi się ten wizualnie 04.gif
skanna
Ja nieodmiennie polecam Storchenmuhle Explorer albo Tristar.
Odchylane nie są ale w obu moje dziewczyny śpią wyprostowane jak struny, zwłaszcza Explorer jest pod tym względem idealny (głębsze zagłówki świetnie trzymają dziecko w pionie). Moje panny przejechały w nich na długich trasach jakieś 6 tysięcy kilometrów i spały bardzo wygodnie.
grzałka
niecale 200 zł
Jalla
CYTAT(grzałka @ Tue, 12 Aug 2008 - 16:30) *
niecale 200 zł

Wow! A gdzie tak korzystnie kupiłaś? Na Allegro są po 299zł.

A propos Cybex-a to polecam wÄ…tek CYBEX SOLUTION
grzałka
na allegro właśnie, tylko bez żadnych "gratisów"- dokładnie 199 zł

od tego człowieka
Jalla
CYTAT(grzałka @ Tue, 12 Aug 2008 - 18:19) *
na allegro właśnie, tylko bez żadnych "gratisów"- dokładnie 199 zł

od tego człowieka

Wielkie dzięki! Już do niego napisałam, bo mi zależy na foteliku w innym kolorze niż na tej aukcji.
ulla
Ja też polecam Cybexa, choć kupiliśmy za trochę więcej, bo na allegro już nie chodziły (znaczy wtedy), a fotelik musieliśmy zakupić na cito.
Szczególnie, że Weronika, już pięcioletnia jeździła ciągle w Maxi Cosi Priori (znaczy do 18 kg), no i ciągle się w nim mieściła, wagowo też brakowało 3 kg, ale ewidentnie była za długa. A to wszystko dlatego, że przez kilka miesięcy nie mogłam znależć fotelika, który by mi odpowiadał, znaczy był dobry i nie kosztował 600-700 zł.
tyczka
Ale wiecie..tak poczytałam sobie ten wątek o tych cybexach i w sumie jakoś super hiper dla wszytskich nie są..trudno mi się zdecydować..dzisiaj oglądałam Chicco.. nie mam pojęcia jednak jakie są wyniki tych foteli w testach..
A coś z tańszej półki..? Typu Baby dreams etc..?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.