To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Zacmienie Słońca

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Graz
Jest widoczne teraz - częsciowe
Patrzylismy przez 2 pary okularów słonecznych i google.
milly
i tam, patrzyłam przez ciemne okulary oraz butelkę coli i nic nie widziałam

może cola była za ciemna na to zaciemnienie icon_cool.gif
Graz
Trzeba było przez dyskietkę icon_smile.gif
polasia
Ja też niestety nic specjalnego nie zauważyłam. Ale przypomniało mi się zaćmie słońca z przed paru lat. Wtedy mimo zachmurzonego nieba było widać pięknie. Choć ja spodziewałam się, że zrobi się zupełnie ciemno. 08.gif
Malgood
ja też ogladałam przez maske do spawania. Było super widać.
aronka
A ja "rzuciłam" słoneczko przez lornetkę na białą kartkę. Malutkie, ale było widać bardzo wyraźnie. Natalia była pod wrażeniem. Lidka jeszcze nie potrafiła skumać, co matka za czary wyprawia przy oknie.. icon_lol.gif
monia2007
Ogladaliśmy grupowo w pracy i każdy widział.Przez 2 pary okularów słonecznych. 06.gif
AnkaSkikanka
O kurteczka. A my biegaliśmy po dworzu i zapomniałem... To kiedy następne? icon_wink.gif
Graz
całkowite za jakies 130 lat
AnkaSkikanka
To co polecacie? Danonki? Biovital? Muszę dociągnąć do 160 kilku lat! I jeszcze widzieć muszę icon_wink.gif
milutka
Następne zaćmienie częsciowe w 2010 roku ponoć.
sammy
CYTAT(Graz @ Sat, 02 Aug 2008 - 00:18) *
całkowite za jakies 130 lat


Oj nie. W przyszłym roku w lipcu w Indiach, Nepalu i Chinach. I będzie to najdłuższe zaćmienie, bo będzie trwało 6min39sec.

Co sdo Polski to proszę sobie zarezerwować czas na oglądanie całkowitego zaćmienia Słońca 7 października 2135. Jak ktoś nie ma ochoty czekać polecam zaćmienie Słońca obrączkowe w 2075 i 2093r.

pozdrawiam
s.
AnkaSkikanka
Dzięki. Wpisałem sobie do kalendarzyka. Mam nadzieję, że mi wpis nie spłowieje icon_wink.gif
fifafo
Plombiusz a może jakiś actimel icon_smile.gif) ja wierze ze dociągniesz do swoich lat icon_smile.gif)
mój szwagier był najlepszy siedzimy wieczorem nad wodą a on wiecie ze jutro zaćmienie słońca ja mówię ze dzis było( ale nie ogladałam bo brak sprzętu odpowiedniego )
a on mi gazetÄ™ pod nos podsuwa, z auta zapodanÄ… - data przedwczorajsza icon_smile.gif)

a oni nie majÄ… tv w domu
Ewcia!
CYTAT(Graz @ Fri, 01 Aug 2008 - 14:05) *
Patrzylismy przez ... google.


na obserwację zaćmienia się nieco spóźniłam, ale widzę, że niektórzy zbyt długo w necie wysiadują icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.