To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Laktacja w 4 m-cu ciąży...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mamakapselka
Jestem w 4 m-cu ciąży dokładnie 13tc i 2 dn i dosłownie nie wiem czy to normalne bo zaczyna mi coś cieknąć z piersi, a w zasadzie zaczęło się już z dwa tygodnie temu tylko do tej pory to bagatelizowałam a teraz...sama nie wiem ale to chyba trochę za wcześnie
co myślicie??


hm chyba pomyliłam miejsca chciałam to wpisać w ciąża i ... coś się zakręciłam czy jest możliwe przeniesienie??
niewidzialna
powiem ci tylko że to normalne, też tak miałam przy każdej ciąży, to się czasem zdarza. To co wycieka to nazywa się siara,polecam wkładki laktacyjne jeśli dużo tego,ale w żadnym wypadku nie wyciskać.
pozdrawiam i trzymam kciuki
milutka
Moja znajoa tak miała i każdy mówi, ż eto normalne.

U niektórych kobiet jest to nawet objawem ciązy.
Gosia83
Nic się nie przejmuj - moja siostra po tym zorir\entowała się że jest w ciąży... 04.gif 04.gif 04.gif
tissaia
Normalne, normalne! I dobrze świadczy o Twoich hormonach icon_smile.gif
aneczka79
mi też się siara dość wcześnie pojawiła (około 15tc), potem na jakiś czas znikła a teraz znów się czasem kilka kropelek pojawi (29tc). Czasem więcej, czasem mniej... lekarz powiedział, że wszystko ok
annana
A u mnie następstwem wczesnej produkcji (też chyba coś koło 4 miesiąca) był wzrost biustu o 2 rozmiary w ciągu kilku miesięcy ciąży.
Nie chcę straszyć, ale radzę się stanikowo przygotować 08.gif
żartuję oczywiście icon_smile.gif
asiaad2
ja w pierwszej ciąży też już od połowy mogłabym karmić 03.gif
aneczka79
annana właśnie ta zmiana rozmiaru była piorunująca... ja zawsze raczej taka deska-Tereska wskoczyłam w 75C- jak dla mnie gigant icon_wink.gif
netty5
MAMADZWONECZKA moje piersi tez zaczely "karmic" w czwartym miesiacu ciazy 08.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.