To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

zaproszenie do badania w trzecim trymestrze ciąży

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

marta.kolacka
Witam
Jestem studentką V roku psychologii na Uniwersytecie Łódzkim i w związku z tym mam prośbę do Pań w trzecim trymestrze ciąży. Poszukuję kobiet chętnych do wypełnienia anonimowych ankiet przed i po porodzie dotyczących uczuć przed porodem i satysfakcji z porodu. Byłabym niezmiernie wdzięczna za udział w moim badaniu.
Osoby zainteresowane proszę o wysłanie mi wiadomości na forum lub mailem: marta.kolacka@gazeta.pl.
agnkel
agnkel@wp.pl
marta.kolacka
Nadal poszukuję osób chętnych do wzięcia udziału w badaniach. Za każde zgłoszenie będę niezmiernie wdzięczna.
marta.kolacka
Potrzebuję jeszcze 15 ankiet do zamknięcia pierwszej części badania. Czy któraś z Pań mogłaby mi pomóc? Będę niezmiernie wdzięczna
agatab
witaj
jak jeszcze potrzebujesz to napisz

agatabachanek@interia.pl
marta.kolacka
Do zakończenia pierwszej części badania brakuje mi 5 ankiet. Bardzo proszę o pomoc. Będę niesamowicie wdzięczna…
madame
lady_@wp.pl

03.gif
marta.kolacka
Bardzo dziękuję za pomoc.
Cassie
Ja jestem w pierwszym trymestrze ale jedną ciążę mam już za soba, moge pomóc? Npisz na gg to podam Ci maila.
ania.s
Jestem w 33 tygodniu ciąży, jak jeszcze Ci brakuje osób do ankiety to daj znać: aperk@wp.pl
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.