To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Podanie o powrót z urlopu wychowawczego

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

KlaudiaGuza
Przerywam urlop wychowawczy i chcę wrócić do pracy. Nie bardzo wiem jak mam napisać takie podanie, żeby miało tzw ręce i nogi. icon_smile.gif
Może któraś z was juz składała i może coś podpowiedzieć.?
jaAga*
"Zasady określające procedurę przerwania urlopu wychowawczego reguluje art. 186.3. kodeksu pracy, który wskazuje, iż pracownik może zrezygnować w każdej chwili z urlopu wychowawczego za zgodą pracodawcy. W przypadku braku takiej zgody, po uprzednim zawiadomieniu pracodawcy, najpóźniej na 30 dni przed terminem zamierzonego podjęcia pracy.
Ustawodawca nie określa wprost formy, w jakiej pracownik zgłasza rezygnację z urlopu. Oznacza to, że pracownik może ją zgłosić pracodawcy także ustnie, gdyż istotne jest przede wszystkim, aby decyzja dotarła do wiadomości pracodawcy. "

To zacytowałam, moim zdaniem lepiej napisać, w dwóch trzech zdaniach wystarczy, zastosować sie do terminu i już.
KlaudiaGuza
acha, no właśnie zawiadomiłam o swoim powrocie już ustnie ale szefowa zażądała jeszcze na piśmie. Stąd moja prośba, dziekuję za szybką odpowiedź.
Pozdrawiam.
Malgood
Ja napisałam tak:
prosze o zakończenie urolu wychowawczwego z dniem .....( tu data )i powrót do pracy na poprzednio zajmowane stanowisko. I tyle.
KlaudiaGuza
CYTAT(Malgood @ Mon, 04 Aug 2008 - 15:19) *
Ja napisałam tak:
prosze o zakończenie urolu wychowawczwego z dniem .....( tu data )i powrót do pracy na poprzednio zajmowane stanowisko. I tyle.


o to proste i logiczne icon_smile.gif Dzięki

a ja napisałam sobie w word'ie tak, myslicie że też moze być?
Zwracam się z uprzejmą prośbą o wyrażenie zgody na wcześniejszy powrót z
urlopu wychowawczego z dniem .........................
moko.
Prosze wzór: Skopiuj sobie go icon_biggrin.gif

data........................


Zawiadomienie o rezygnacji z urlopu wychowawczego



Na podstawie art. 186 par 3 pkt 2 k.p. rezygnujÄ™ z udzielonego mi w
dniu ......................... urlopu wychowawczego. Proszę o dopuszczenie mnie z dniem ............................... do pracy na zajmowanym dotychczas stanowisku , bądź na stanowisku równorzędnym lub na innym stanowisku odpowiadającym moim
kwalifikacjom zawodowym z wynagrodzeniem nie niższym od wynagrodzenia zajmowanego przeze mnie przed urlopem.


podpis


KlaudiaGuza
THX icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.