To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

ginekolog - endokrynolog w Krakowie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

paulinaw
poszukuje (pilnie!) lekarza, ktory jest endokrynologiem i ginekologiem w jednym, moze macie jakies namiary na takiego? z gory dziekuje!!
Ika
Jeśli może być prywatnie - mam genialnego ginekologa endokrynologa. Jak reflektujesz, daj znać, podam Ci namiary.
paulinaw
uff.. juz tracilam nadzieje, ze ktos sie odezwie icon_wink.gif szczerze mowiac wlasnie chodzilo mi o prywatnego - jesli mozesz podaj mi namiary.. dziekuje slicznie!!

aa.. i jeszcze jakbys mi mogla podac ile kosztuje wizyta icon_smile.gif
ulcik
Paulina jak znam Ikę to będzie ten sam lekarz co ja Ci go poleciłam icon_smile.gif

ulcik
Ika
Hue hue icon_lol.gif
Paulina, jak znam Ullę, jeśli polecała Ci lekarza, to na pewno tego, co ja icon_biggrin.gif My akurat obie jesteśmy fankami Maćka icon_biggrin.gif
Jest rzeczywiście rewelacyjny i moge go polecić z czystym sumieniem.
paulinaw
w takim razie chyba rzeczywiscie sie do niego wybiore, skoro tak go zachwalacie, wydawal mi sie po prostu troszke drogi icon_confused.gif co prawda mam swojego lekarza, ale on jest tylko endokrynologiem, a jak mowilam potrzebuje gina i endo w jednym.. w kazdym razie dzieki wielkie!!
Ika
Paulina,
ten jest dwa w jednym icon_biggrin.gif A co do cen, nie znam innych (ale dla mnie poza Maćkiem nie istnieją inni ginekolodzy icon_lol.gif ), ale wierz mi, że nawet, jeśli drogo, to naprawdę warto icon_smile.gif
ulcik
Ika zgadzam się w całej rozciągłości icon_smile.gif

ulcik
aronka
Dziewczyny, podajcie proszę namiary na Waszego Pana Doktora! Może być tu albo na priv. Ja na szczęście mam swoją kochaną panią doktor, ale chyba mojej koleżance by się przydał. Sam początek ciąży, lekarka chce dać dziewczynie antybiotyk, nie wiadomo, co będzie. Koleżanka załamana, chce się jeszcze z kimś skonsultować. Może on by pomógł?...
ulcik
już wysłane icon_smile.gif

ulcik
sebo17
CYTAT(Ika)
Jeśli może być prywatnie - mam genialnego ginekologa endokrynologa. Jak reflektujesz, daj znać, podam Ci namiary.
Jeśli moze pani to prosze o danie namiarów do ginekologa-endokrnologa.adres na który moze pani wysłać namiary to sebo17@buziaczek.pl
mikolaj
Ika i Ulcik. Czy Wasz doktor Maciej, wykonuje jakieś operacje? Pracuje w jakimś szpitalu? Mam skierowanie do szpitala na operację, ale mój lekarz jest daleko i tam operacja nie wchodzi w grę.
Ika
CYTAT(mikolaj)
Ika i Ulcik. Czy Wasz doktor Maciej, wykonuje jakieś operacje? Pracuje w jakimś szpitalu? Mam skierowanie do szpitala na operację, ale mój lekarz jest daleko i tam operacja nie wchodzi w grę.


Obecnie ma już tylko prywatną praktykę, kiedyś pracował na Kopernika, ale od lat już by nie dał rady tego pogodzić. Operacje wykonuje, w klinice Life w Niepołomicach.
mikolaj
Bardzo dziękuję za info. Kiedyś się nawet chciałam zapisać na wizytę, ale termin był bardzo odległy, a mi się bardzo spieszyło. Poszukam sobie o tej klinice i poczytam. Wiem, że od mojej mamy z pracy 2 dziewczyny miały problemy z zajściem w ciąże, poroniły i jak trafiły do Niepołomic to po jakimś czasie zostały mamusiami. icon_lol.gif
Ika
Lekarz przyjmuje głównie w Krakowie, tylko zabiegi wykonuje w Life. Ale faktem jest, ze Maciek to bocian icon_wink.gif
D.Kraków
Witam!

Czy ja również mogłabym prosić o namiary na tego tajemniczego człowieka, o ile jeszcze przyjmuje?
ulcik
CYTAT(D.Kraków @ Wed, 25 Feb 2009 - 17:51) *
Witam!

Czy ja również mogłabym prosić o namiary na tego tajemniczego człowieka, o ile jeszcze przyjmuje?


www.kostyk.pl
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.