To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Nie mam już pieska :(

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

tissaia
Dzisiaj rano weterynarz uśpił mojego psa -Dropsa. rycze.gif rycze.gif rycze.gif Dropsik miał 13 lat i już niestety bardzo poważnie chorował i bardzo się męczył. Ja wiem, że tak musiało być, że już nie cierpi...Ale tak strasznie, strasznie mi smutno rycze.gif rycze.gif rycze.gif
Niech mnie ktoÅ› przytuli.
Gremi
przytul.gif przytul.gif
ewik.
przytul.gif przytul.gif przytul.gif
jaAga*
przytul.gif
justapl
przytul.gif
Arla
przytul.gif
e_Ena
Tissaia przykro mi, przytul.gif był waszym towarzyszem życia przez kawał czasu, wiele wspomnień Wam zostawił na pewno. Pamiętam jak było mi smuto po stracie mojego pierwszego psa. Dostałam go jeszcze jako dziecko, zdechł wkrótce po tym jak wyszłam za mąż. Też już staruszek był icon_sad.gif.
tissaia
Ale mnie przybiło, no...icon_sad.gif
Zły tytuł dałam tego wątku - bo ja jeszcze mam pieska, mam jeszcze Skuterka, który teraz będzie rozpieszczany i kochany w dwójnasób...A u rodziców jest jeszcze Czarodziej, też kochane psisko.
Drops mieszkał już od kilku lat z moimi rodzicami, ale widywałam go generalnie codziennie. To taki pierwszy, prawdziwie "mój" pies- mój i Brata. On go wybrał, ja przywiozłam pociągiem w koszyczku ( prawie 200 km. ), my łaziliśmy z nim na spacery itd. No smutno mi jak nie wiem co.

nieskładnie to wszystko piszę, ale buczę jak dziecko.
TAQILLA
Tiss..... przytul.gif
eve69
Tiss, przykro mi.
Moja Sunia umarla we wtorek, strasznie pusto bez Niej choc dom pelen zwierzat.
olatola
przytul.gif przytul.gif przytul.gif mój ma 11 lat i rozplakałam się normalnie jak baba jak przeczytałam Twój post 32.gif rycze.gif
anuÅ›
przytul.gif przytul.gif
Mama KK
przytul.gif przytul.gif przytul.gif
tissaia
Dzięki, kochane jesteście. Już dzisiaj tak nie buczę - tzn. nie cały czas.... Tak to jest oddać serce psu icon_sad.gif
monia2007
Zajrzałam dopiero dzis.
Przykro mi .
przytul.gif przytul.gif przytul.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.