To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

odchudzanie a cilest

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kr
od 10 m-cy biorę cilest no inniestety przytyłam tzn,jestem jakby opuchnięta a teraz sie zastanawiam czy mogę piś jakieś herbatki wyszczuplające?
wiewiórczak
Herbatki nie mogą zawierać dziurawca.
ATTA
Może warto zmienić tabletki.
Agulka 333
Ja też po Cileście tyłam 21.gif
garstka11
Tez biore minipigulki, inie jstem pewna czy one sa wlasnie odpowiedzialne za wzdecia, jest to dla mnie ogromny problem, towarzyszy im uczucie bolu, takiego jakby wypchania, znacie moze jakis sposob na to? czy to jest efekt pigulek, czy moze jem cos nieodpowiedniego? bardzo prosze o rade, nie dosc ze czuje sie fatalnie to jeszcze wygladam znowu tak jakbym byla w 7 miesiacu.
ATTA
garstka -moim zdaniem jeśli czujesz jakiś dyskomfort to powinnaś porozmawiać o tym ze swoim ginekologiem.Wiem ze swojego doświadczenia,że warto.Ja brałam przez jakieś pół roku Yasmin, ale im dłużej brałam tym gorzej się czułam, byłam ciągle zmęczona, moje libido spadało, spadało.Powiedziałam o tym mojemu lekarzowi, zmieniliśmy na próbę /2 opakowania/ na Novynette- po nich czułam sie napuchnięta i jakby rosła mi "opona'.Po tych dwóch opakowaniach zmieniliśmy na Yasminellę-teraz zacznę trzecie opakowanie i póki co wydaje się ,że jest ok.
Warto rozmawiać z lekarzem a on przecież jest od tego aby dobrać odpowiednie pigułki.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.