To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

A może ktoś pójdzie z Tiss na kawę?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3
tissaia
Pójdzie Blaire, to już wiem icon_smile.gif Ale może ktoś jeszcze miałby ochotę? Będę w Gdańsku z potomkiem od 18 do 25 sierpnia. Z Blaire jesteśmy wstępnie umówione na 20ego.
Tusiol - gdyby dane mi było Bartucha "na żywo" zobaczyć.....toż ja się w nim kocham od czasu pamiętnych zdjęć z pociągu icon_smile.gif......

Parasolka? Ewelinek? Hmm...?
icon_wink.gif
Tusiol
Tiss, tytuł wątku przeczytałam to już stwierdziłam, że ja na kawkę mówię "TAK". Akurat jutro wracam z wakacji i będę w Gdańsku 2 tygodnie.
Tyle, że z Bartuchem mam przyjść. No to wezmę drania małego.
Wiesz jemu daleko teraz do tego polokowanego Bartusia z pociÄ…gu 08.gif .
tissaia
Tusiol - o,jak fajnie. Bardzo będzie mi miło Cię poznać icon_smile.gif o Bartuchu nie wspominając icon_smile.gif Blaire ma ustalić miejsce spotkania- ja tam Gdańska kompletnie nie znam...Będę mieszkać we Wrzeszczu.

Ale siÄ™ cieszÄ™, no!
Tusiol
We Wrzeszczu to ja mieszkałam 25 lat 06.gif .
Mi obojętnie gdzie. Czasowo tylko jestem ograniczona - praca.
blaire
Owszem, blaire ustali miejsce. W związku niemobilnością Tiss miałabym propozycję kawy gdzieś we Wrzeszczu. Ewentualnie mogę zaproponować mój samochód- nawet jeśli zabiorę dzieci to mam zarówno fotelik jak i miejsce w samochodzie dla 2 osób. Więc może jednak Matarnia wtedy?
tissaia
Blaire- a ta Matarnia to nieosiÄ…galna tramwajem z Wrzeszcza?
Dorotka25
tramwajem nie, autobusem jak najbardziej.
eve69
Tiss, a ze mna na kawe? icon_wink.gif tudziez spacer i tym podobne. Ja prawie mieszkam we wrzeszczu icon_wink.gif
blaire
CYTAT(Tissaia @ Sun, 10 Aug 2008 - 16:03) *
Blaire- a ta Matarnia to nieosiÄ…galna tramwajem z Wrzeszcza?


Ależ ja Ci miejsce w samochodzie proponuję. I w foteliku dla Maksa.
paulap
oooo a mnie już tam nie ma. Własnie wróciłam, a tak chciałam się spotkać icon_sad.gif
tissaia
eve- no jak nie, jak tak! 08.gif Bardzo chętnie zejdę z Tobą wzdłuż całe wybrzeże icon_wink.gif
Blaire- ale ja nie chciałabym Ci kłopotu robić....ja się autobusów nie boje, byle mi ktoś jak krowie w rowie wytłumaczył w który wsiąść icon_smile.gif
Tusiol
Eve, kurcze jakoś nie zauważyłam wcześniej, że Ty też z tych okolic 06.gif .
Super byłoby Cię poznać.

Ja mogę i na Matarni i gdziekolowiek bądź.
Tusiol
CYTAT(paulap @ Mon, 11 Aug 2008 - 08:08) *
oooo a mnie już tam nie ma. Własnie wróciłam, a tak chciałam się spotkać icon_sad.gif


Jak byłaś to ja w tym czasie akurat sama byłam na wakacjach 32.gif .
eve69
CYTAT(Tusiol @ Mon, 11 Aug 2008 - 15:26) *
Eve, kurcze jakoś nie zauważyłam wcześniej, że Ty też z tych okolic 06.gif .
Super byłoby Cię poznać.

Ja mogę i na Matarni i gdziekolowiek bądź.

06.gif

ja sie spotkam chetnie, ale matarnia przerasta mnie logistycznie, przynajmniej poki co icon_wink.gif


Tiss, w jelitkowie, nad morzem jest tez rzeczka, akurat dla berbeciow, mozna moczyc dziecko do woli icon_smile.gif
tissaia
eve -brzmi nader interesująco icon_smile.gif Oby tylko nie lało... blagam.gif
Tusiol
Co ze spotkaniem???

20 to już niedługo.
Jak nie Matarnia to może Wrzeszcz i Manhattan (Wrzeszcz może bardziej będzie pasował i zastanawiam się, jaka będzie pogoda). Tam jest plac zabaw pod dachem (w razie gdyby padało) - mogłabym ewentualnie zostawić tam Bartucha i jest, gdzie posadzić zadki na kawkę.

Co o tym sÄ…dzicie???
blaire
Ja właśnie mówiąc Wrzeszcz Manhattan miałam na myśli. Jeśli pogoda dopisze będzie gdzie pójść, jeśli nie to Batrek i może Kornel w kulki a my na plotki.
tissaia
Ja się nie wtrącam icon_wink.gif bo jako żywo nie wiem, o czym mówicie...tzn. nazwy mi nic nie mówią. Się dostosuję, ale jestem za tym, żeby Maksia też w kulki.... Blaire - wyślę Ci na gg mój telefon - wyjeżdżam już jutro, bo po drodze jeszcze zahaczam o wesele w Kielcach icon_smile.gif i od jutra jestem teoretycznie bez netu- tzn, z doskoku tylko.
Manhattan brzmi nieźle icon_wink.gif
Spotkanie w godzinach popołudniowych jak sądzę?

No mówię Wam, jak się cieszę! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif
blaire
Owszem, godziny popołudniowe. Manhattan 10-15 min spacerkiem od miejsca, gdzie będziesz mieszkała. icon_smile.gif
tormenta
moze i ja bym wpadla... tylko, ze raczej bez mlodego. Pracuje w Centrum do 16.
o ktorej planujecie sie spotkac??
okko
No własnie i ja jestem niedaleko do 25-go- i może bym się wybrała na spotkanie- ale to nie obiecuje na 100%- miejsce dla mnie obojetne bo i tak musiałabym dojechac autkiem do Gdanska.
blaire
okkko, super icon_smile.gif Zapraszam też wcześniej na kawę wink.gif .

Dziewczyny, czyli stawiamy na ten 20 sierpnia, tak? Która godzina? Ja do 15:30 w pracy jestem, później muszę Młodego ze żłobka odebrać. Więc pewnie ok 16-16:30 mogłabym być w okolicach Manhatttanu.
blaire
CYTAT(tormenta @ Sat, 16 Aug 2008 - 14:46) *
moze i ja bym wpadla... tylko, ze raczej bez mlodego. Pracuje w Centrum do 16.
o ktorej planujecie sie spotkac??



tormenta, będzie nam bardzo miło jeśli się zdecydujesz dołączyć.
Tusiol
Jasny gwizdek 21.gif .
Pochrzaniłam daty. Na 20 mamy wizytę u okulisty - bez opcji zmiana terminu, bo mnie Dziad "zakiluje" (umawiam nas już od pół roku a okulary stanowią już tylko wątpliwą ozdobę).
Idziemy na 16 i siedzimy na wizycie do minimum 17. Mogłabym ewentualnie po wizycie dojechać. Tyle, że trochę mi to zajmie - 17 godzina przez Gdańsk w korkach. Masakra.
eve69
Tusiol, pociesz sie, ze ja jako yntelygent na urlopie tez nie zajarzylam ze sroda to 20 a 20 to sroda - i tez nie moge, mam konsultacje.
Shit.
Tusiol
A inny dzień???
Eve, pasuje Ci jakiÅ› inny???

W pozostałe nic nie planowałam do tej pory.
Ewelinek
My niestety odpadamy. Antek miał zapalenie ślinianki i dochodzić do siebie musi w domku...

Życzymy udanego kawkowania icon_biggrin.gif
blaire
hmmm, no ja nie mogę później, tzn nie mogę 21 czy później. Ewentualnie wtorek, 19. Co wy na to? Ale to musimy szybko się zdeklarować, bo [użytkownik x] ma dotrzeć oraz ...asia...
blaire
Dodam tylko, że to wtorek. Godzina byłaby bez zmian.
Tusiol
Jeśli chodzi o mnie.
MogÄ™ 19 (mam nadziejÄ™ 43.gif ).
A jeżeli zostaniecie przy 20 to ja dojadę chociaż na chwilkę.
Chociaż wolałabym spędzić z Wami więcej czasu.
eve69
CYTAT(Tusiol @ Sun, 17 Aug 2008 - 20:43) *
A inny dzień???
Eve, pasuje Ci jakiÅ› inny???

W pozostałe nic nie planowałam do tej pory.

w zasadzie kazdy inny tak.
blaire
No dobra, wysyłam wiadomości do dziewczyn o zmianie terminu spotkania.
Jako miejsce zostajemy przy głównym wejściu do Manhattanu?
Tusiol
OK. Będę z dwójką Wrzodów.
Pomocy - byle Bartka w kulki wysłać.
blaire
[użytkownik x] będzie. Irminka niestety poza Gdańskiem, więc jej nie będzie. Powiadomiłam o spotkaniu również Siunię, zobaczymy czy uda jej się dotrzeć. Sms wysłany również do Chojnola i Kachny, Magduli wysłałam link do wątku. _Kreska może również się pojawi.
chojnol
Ja odpadam icon_sad.gif kończę o 17, potem muszę odwiedzić Gdynię w celu zamówienia korka na ścianę i mebli do łazienki icon_sad.gif Czas mi się kurczy, a końca remontu nie widać ... heh
tormenta
wszystko wskazuje, ze jutro bede icon_smile.gif

poprosze o jakies szczegoly - na razie wynika, ze spotykamy sie przed wejsciem ok 16:30???

blaire - wysle Ci na PW swoj tel.
Tusiol
No to trochÄ™ nas siÄ™ zbierze 06.gif .
Ja już umówiona z nianią, że zwiezie mi dzieci do Wrzeszcza a ja zaraz po pracy jadę do niej.
Będę najprawdopodobniej wcześniej i co jakiś czas wystawię głowę przed główne wejście.
Jak ktoś zobaczy podrabianego rudzielca z dwójką dzieci to się nie krępować proszę 08.gif .
Becix
Ja chyba będę. Nie wiem jeszcze czy z jednym czy z dwójką. icon_smile.gif
blaire
Możliwe, że będzie _Kreska. ...asia... jednak jutro nie może. Irminka poza Gdańskiem, Kachna w drodze do Gdańska z Gliczarowa- jutro spróbuję ją złapać i zapytać czy dotrze. [użytkownik x] uprzedzona, ma być. okkko się odezwała, że może będzie i możliwe, że się spóźni. No zobaczymy jak wydzie.

Becix, bardzo się cieszę, że dotrzesz.

Aha, Magdula może również dotrze.
eve69
dubel
eve69
CYTAT(eve69 @ Mon, 18 Aug 2008 - 21:09) *
Blaire, niezly z Ciebie organizator icon_wink.gif
Tusiol, daj mi swoja komorke na pw, bo ja tez moze bede wczesniej, zwlaszcza ze po 17 musze sie zwijac bo Franio po 18 chodzi spac.

tissaia
No ale siÄ™ silna grupa zbierze icon_smile.gif
Jestem już w Gdańsku - i już obcykałam sobie trasę z miejsca pobytu do Manhattanu - jakieś 600m. mam do przejścia icon_wink.gif
Nie mogę się doczekać icon_smile.gif
Dorotka25
szkoda, że nastąpiła zmiana terminu.
Można rzec, że prawie pracuję przy Manhattanie, niestety we wtorki i czwartki po pracy gnam po dziecko do przedszkola do Straszyna, a jak już się tam dostanę, to bez sensu jest pchać się z powrotem przez cały Gdańsk i Wrzeszcz. No i na pewno nie zdążyłabym obrócić na 16 ani nawet na 17.
Bardzo żałuję, jednak dzięki Blaire za info.
Tusiol
To ja pierwsza meldujÄ™ siÄ™ po spotkaniu.
Było bardzo fajnie. Ale jak to bywa, jak się idzie z dziećmi (a jak z dwójką icon_rolleyes.gif ) - nie dało się spokojnie porozmawiać.
No i szkoda, że tak krótko!!!!

Następnym razem ja chcę wieczorem bez dzieci.

A z Tormentą to jeszcze tego samego dnia spotkałam się w piaskownicy 06.gif .
Tusiol
A dzieci za to padły po 5 minutach. Jachu nawet mleka nie tknął.
I to lubię - cisza i spokój po 20 06.gif .
blaire
Ja również dziękuję za super towarzystwo. I liczę na więcej. Zwłaszcza, ze okazało się, iż sporo nas mieszka jednak w jednym końcu Gdańska wink.gif
...asia...
Zazdraszczam i strasznie żałuję, że nie mogłam być obecna 41.gif .
eve69
Bylo b fajnie icon_smile.gif, dziekujemy
Dorotka, następną razą icon_wink.gif
blaire
CYTAT(...asia... @ Tue, 19 Aug 2008 - 19:39) *
Zazdraszczam i strasznie żałuję, że nie mogłam być obecna 41.gif .


Asiu, na kolejne przyjedziesz, prawda?

A właśnie. Anuś będzie w naszej okolicy, Jaco ponoć również.
A mnie odwiedziła dzisiaj _Kreska. icon_smile.gif
...asia...
Magda jak tylko będę mogła to przyjadę 06.gif .
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.