To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Starania

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

niunia_00
Z góry, na samo "dzień dobry" chciałabym przeprosić za podobny temat do innych, które są na tym forum, ale wolałabym dowiedzieć się bezpośrednio od Was tego, co mnie nurtuje.
Brałam tabletki anty 8 miesięcy (Novinette) i postanowiłam je odstawić, gdyż chcemy się starać o dzidzię z moim parnetem. Aktualnie jestem w 4 dniu przerwy siedmiodniowej. Naczytałam się mnóstwa wypowiedzi na temat starania się o dzidzię tuż po odstawieniu, ale ja tak pragnę zafasolkować, że jakoś już chyba w tym miesiącu zaczniemy się starać.
Jeśli chodzi o liczenie dni płodnych to i tak to nie przyniesie sukcesów, bo po odstawieniu nie wiadomo kiedy będę miała @.
Chciałabym poznać Wasze zdanie na temat moich starań o fasolkę oraz o to, czy któraś z Was była w podobnej sytuacji, że zaczęła "walkę" od razu w pierwszym cyklu po odstawieniu?
Zastanawia mnie także to, czy możemy już zacząć próby za 4 dni? Skoro tabletki beda trzymać jeszcze 3 dni (podczas tygodniowej przerwy). Prosze poradźcie ... Ja chce już mieć pod serduszkiem taką maniunią fasolkę icon_sad.gif Tylko będzie jeden problem, gdyż mój partner często wyjeżdża (taka jego praca).
Tylo nie krzyczcie na mnie za to, że napisałam post z podobnym tematem do mnóstwa innych wypowiedzi.
Czekam z niecierpliwością na jakiegokolwiek odpowiedzi.
Tina25
Wiesz co?Ja bralam inne tabletki i tez nasluchalam sie mnostwa rzeczy odnosnie staran tuz po odstawieniu.Poszlam do tutejszego lekarza(mieszkam w Anglii) i zapytalam jak to jest.Lekarz powiedzial,ze nie musze czekac.Moge zaczac od zaraz.W moim przypadku bylo tak,ze odstawilam tabletki w lipcu,a w pazdzierniku zaszlam w ciaze.Synek jest zdrowiusienki.Zycze powodzenia.Jesli masz watpliwosci,zadzwon do lekarza.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.