To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Pilne! Gdzie w Gliwicach " szczekowy " ?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Bułeczka
Kochane , ratujcie, gdzie w Gliwicach znajde dobrego szczekowego ? Wszedzie gdzie dzwonie to albo nie ma takowego albo bardzo odlegle terminy icon_sad.gif A zab madrosci jak boli tak boli icon_sad.gif
magusia
Bułeczko!
Gdzie w Gliwicach nie wiem, ale w Zabrzu (to przecież rzut beretem( są i to dobrzy. Np. Ryszard Pelc i ( icon_redface.gif nie pamiętam imienia)... Szporek. Gabinet na ul. 3/go Maja.
Bułeczka
Dziekuje za namiary .
anonimowy
Bułeczko jesli to jeszcze aktualne to polecam pania doktor M. Zimny -Walczak, przyjmuje koło pogotowaia w Gliwiacach, jest bardzo dobra i przy tym miła/ nawet moja dwuletnia córeczka ja toleruje icon_wink.gif / tel 232 68 68, powiedz ze to pilne napewno przyjmie Cie jak najszybciej..
pozdrwiam, i zycze powowdzenia
Bułeczka
Za wszystkie namiary dziekuje, moze przydadza mi sie przy nastepnej " osemce ". Mam tylko nadzieje , ze nie predko. Znalazlam szczekowego w Knurowie ( dr. Reginek ), dosyc szybko sobie z zebem poradzil, zalozyl szewki , ktore choc rozpuszczalne to mam po 10 dniach zdjac ( ponoc bardzo dlugo sie rozpuszczaja ). Geba mnie boli , oby szybko sie zagoilo, bo jestem zmierzla i nie do zycia icon_sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.