To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mam pracÄ™ :)))))))))

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ika
Od środy zaczynam icon_biggrin.gif Żadne kokosy, szczególnie na początku, a praca w godzinach nienajfajniejszych może (12.00-20.00), ale najważniejsze, że jest icon_biggrin.gif A potem szansa na lepsze warunki pod każdym względem.
Zaczyna się prostować!!!!

Wszystkim innych szukającym życzę tego samego. I trzymam kciuki bardzo mocno.
CrazyMary
Gratulacje!! Mam nadzieję, że będziesz zadowolona. icon_smile.gif
Beata Białystok
Gratulacje icon_exclaim.gif Fajnie, że udaje się maluchowym mamom znajdowanie pracy icon_smile.gif Ika, Iwo...
Ika
icon_biggrin.gif
Małgoś.dz
Ikuś, składam oficjalne gratulacje. icon_wink.gif
Mam nadzieję, że ta praca to start ku lepszemu. icon_biggrin.gif
Ika
CYTAT(malgosia.dz)
Mam nadzieję, że ta praca to start ku lepszemu. icon_biggrin.gif

Ja też!
Musi się wreszcie zacząć układać, no nie? icon_wink.gif
brak czyli fiolka
Ika ja też bardzo się cieszę, że udało Ci sie z pracą i z mieszkaniem.
Prawda, że życie od razu wydaje się lepsze? icon_lol.gif
pozdrawiam
Fiolka
marchewka
GRATULACJE icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
sylwiakrol
Ja też gratuluję!!!
Ika
CYTAT(Fiolka)
Prawda, że życie od razu wydaje siÄ™ lepsze?  :lol:  
pozdrawiam
Fiolka

Oj, prawda, prawda!
Dzięki icon_wink.gif
brak czyli fiolka
Ika ja po prostu wiem z autopsji co czuje człowiek bezskutecznie przez długie miesiące pracy icon_cry.gif i jak to sie zmienia z chwilą znalezienia owej icon_smile.gif)
Edi Zet :)
Ika,

b. siÄ™ cieszymy! icon_biggrin.gif
Dorotka
Ika ogromne gratulacje icon_biggrin.gif Życzę aby godziny pracy jeszcze zmieniły się na sensowniejsze i wtedy szczęście będzie chyba w pełni icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
A co z mieszkaniem, tez się udało?
agak
GratulujÄ™ icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Cleo
icon_lol.gif
lea
Ika- baaaardzo się cieszę, mam nadzieję, że w Twoim życiu będzie teraz więcej uśmiechu niż łez icon_smile.gif

pozdrawiam ciepło - lea
Karina mama Mateusza
Ika, bardzo siÄ™ cieszÄ™ icon_lol.gif

Powodzenia!!!
ulcik
Ika !!

Rewelacja !!

Oby tak dalej icon_smile.gif

Ulcik & Jacek i maluchy icon_smile.gif
Ika
CYTAT(Dorotka)
A co z mieszkaniem, tez się udało?


Dorotko,
też się udało, na mazowieckim o tym pisałam icon_biggrin.gif Ale pewnie mazowieckiego nie czytujesz icon_wink.gif więc tu też piszę icon_wink.gif
Ika
Dziewczyny,
ogromnie dziękuję za wszystkie gratulacje, ciepłe słowa, za wszystkie ściskane dotychczas kciuki icon_biggrin.gif
Dorotka
CYTAT(Ika (mama Oskarka))
CYTAT(Dorotka)
A co z mieszkaniem, tez się udało?


Dorotko,
też się udało, na mazowieckim o tym pisałam icon_biggrin.gif Ale pewnie mazowieckiego nie czytujesz wink.gif więc tu też piszę wink.gif

Ika od początku śledziłam losy poszukiwania przez Ciebie mieszkania i mocno ściskałam kciuki icon_biggrin.gif Gratulacje icon_biggrin.gif
To teraz z górki icon_lol.gif
Wszystkiego dobrego, powodzenia icon_biggrin.gif
Ika
Dziękuję!! icon_cool.gif
addera
Ika , życzę Ci żeby praca przyniosła nie tylko wymierne efekty w postaci przyszłych kokosów icon_wink.gif i zdobytego doświadczenia. Mam nadzieję, że dzięki pracy zmieni się Twoje nastawienie do życia i wiara w pozytywną przyszłość. Karta jedna sie odwraca icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Gratuluję i życzę samych pozytywów icon_biggrin.gif
Anuk
Ika icon_smile.gif Ogromnie się cieszę icon_smile.gif Kiedy można oficjalnie witać Was w W-wie (cz to już było, tylko ja jestem opóźniona) ??
Ika
CYTAT(Anuk)
Ika icon_smile.gif Ogromnie się cieszę icon_smile.gif Kiedy można oficjalnie witać Was w W-wie (cz to już było, tylko ja jestem opóźniona) ??


Już nas można icon_biggrin.gif Sprowadziliśmy się w niedzielę, a od dziś jestem w sieci (na razie na modemie, ale wkrótce... icon_rolleyes.gif )
Anuk
Ika, to jak już się zadomowicie - daj znać - może zrobimy jakieś spotkanko icon_smile.gif
Ika
Anuk, jasne! icon_biggrin.gif Zapraszam w któryś weekend - najbliższy chyba zajęty przez Leę i Cymru... Ale może następny...? icon_wink.gif
Anuk
No to najpierw spotkamy się z Leą i Cymru. Będziesz? Bo jeszcze w realu hmmmmm.... nie miałyśmy przyjemności wink.gif
addera
Jeszcze ja będę icon_confused.gif Specjalnie jadę na spotkanie prawie 500 km. Pamiętajcie o mnie icon_rolleyes.gif
Ika
CYTAT(Anuk)
No to najpierw spotkamy się z Leą i Cymru. Będziesz? Bo jeszcze w realu hmmmmm.... nie miałyśmy przyjemności wink.gif


Pewnie będę, przynajmniej w części knajpianej... Co do dalszej części (alkoholizowanie się u Rosy) to nie wiem, zobaczę, na ile Żuś zaaklimatyzuje się w nowej sytuacji (znaczy z opiekunką) i na jak długo będę go mogła zostawić.
Ika
CYTAT(addera)
Jeszcze ja bÄ™dÄ™  :?  Specjalnie jadÄ™ na spotkanie prawie 500 km. PamiÄ™tajcie o mnie  :roll:


Addera, pamiętamy icon_biggrin.gif Cieszę się, że będzie okazja realnego poznania icon_biggrin.gif
Graz
Ika, a masz juz opiekunke na stałe? Pozdrawiam Graz icon_lol.gif
Ika
CYTAT(Graz)
Ika, a masz juz opiekunke na stałe? Pozdrawiam Graz icon_lol.gif


Na razie do Świąt. Jak wszystko będzie wszystkim grało, to na dłużej...
iwo1
Ikusia mówiłam Ci już podczas rozmowy telefonicznej ale nawet nie wiesz jak się cieszę
GratulujÄ™
JesteÅ› dzielnÄ… kobietÄ… !!
IWo
Ika
Iwonka, dziękuję bardzo icon_biggrin.gif
Mam nadzieję, że Twoja praca też okaze się w porządku, bo wtedy nie brzmiałaś zachwytem... icon_confused.gif Napisz, jak tam u Ciebie, maila znasz icon_smile.gif
Buziaki!
galopek
Powodzenia!
OlivkaMamaNorbercika
Ja również gratuluję icon_biggrin.gif

Sama właśnie zaczynam szukać pracy. Moja mama przeszła na emeryturę, więc zajmie się Norbim.
Ika
Dziewczyny, dziękuję - ale galopek wyciągnęła post sprzed roku icon_wink.gif który jest już, hmmm, teges... nieaktualny mocno icon_wink.gif
W międzyczasie wiele się zmieniło, praca też. A obecnie tak się złożyło, że znów jestem bez etatu. Za to z głową pełną planów, więc mam wrażenie (nie - jestem pewna!) że jest dużo lepiej i nadal idzie ku dobremu. Musi!!!

W każdym razie jedno wam powiem - nie było łatwo. Przeciwnie. Ale czasami warto zaryzykować, nawet mocno. Rzucić się na głęboką wodę. Byle wierzyć w to, że będzie dobrze, tak naprawdę mocno. Być gotowym na trudy, nie oczekiwać, że z nieba spadnie albo ktoś na tacy poda.
I nigdy nie zdobywać niczego cudzym kosztem... albo poświęcając kogoś.

Wierzyć, dziewczyny! Będzie dobrze icon_wink.gif

P.S. Ja właśnie powoli włażę na trampolinę szykując się do kolejnego skoku na głęboką wodę..... Kto mi dobrze życzy - trzymajcie kciuki....
iff
Ika nie sledzilam na biezaco, co to znaczy jestes bez etatu ?! sama zadecydowalas czy tzn sila wyzsza ?

w kazdym badz razie zycze duzo duzo szczescia, trafienia docelowej pracy, spelnienia sie zawodowo i wiele pomyslnosci
Ika
Iffona, o zmianach tamtej pracy zadecydowałam sama, ale tym razem (po pół roku) siła wyższa.

A teraz stoję nad tą głęboką wodą....
I kurczę, wcale nie zamierzam się w niej utopić! icon_biggrin.gif
marchewka
Ika...trzymam mocno kciuki
...tak to napisałaś że gdyby co byłabym gotowa na tą głęboką wodę się rzucić...taki optymistyczny, pełen energii post - na wagę złota icon_smile.gif


Mocne kciuki
addera
Ika , ja też trzymam kciuki, zresztą wiesz icon_smile.gif
sdw
Moje kciuki już zsiniały od zaciskania.
Doruśka
Ika,dasz rade ,jak Ty nie to kto ? icon_wink.gif

trzymam kciuki icon_smile.gif
moko.
Ika dasz radę, już tak wiele przeszłaś i wybrnęłaś wspaniale, że teraz ten skok na głęboką wodę będzie bardzo pomyślnym nurkowaniem i efektownym wypłynięciem icon_smile.gif icon_lol.gif
Jaco
CYTAT(marchewka)
Ika...trzymam mocno kciuki
...tak to napisaÅ‚aÅ› że gdyby co byÅ‚abym gotowa na tÄ… gÅ‚Ä™bokÄ… wodÄ™ siÄ™ rzucić...taki optymistyczny, peÅ‚en energii post -  na wagÄ™ zÅ‚ota icon_smile.gif  


Mocne kciuki



Marchew,
Ty wyluzuj i zbastuj z lekka icon_lol.gif
Ika to kaskaderka. Jej wychodzi icon_eek.gif ale każdy inny na tym kark skręci icon_rolleyes.gif

IkuÅ›,
Wiesz że trzymam kciuki. I zbieraj się z tym szybko, bo trudno kotlety robić z zaciśniętymi pięściami icon_biggrin.gif
marchewka
CYTAT(Jacobina)
Marchew,
Ty wyluzuj i zbastuj z lekka  :lol:  
Ika to kaskaderka. Jej wychodzi  :shock: ale każdy inny na tym kark skrÄ™ci  :roll:  


Pani Jacobino wink.gif Ja tu nad poziomy wylatuj... icon_biggrin.gif

Ika ściskam nadal
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.