To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

pudełko na podpaski

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

fifafo

polowałam juz długo a intensywnie po wątku co mam w torebce - jedna z koleżanek wspomniała ze ma podpaskę w pudełeczku
od dzis ja tez mam !
kupiłam za mniej niz 7 zł
tzn podpaski a do nich gratis są dodane pudełka ładne
a chodzi o podpaski firmy libresse

polecam

Lizia
to jest pudełko na podpaski czy na wkładki?
Ja szukam czegoś na wkładki, małego.
Nigdzie takic hlibresse nie widziałam. Z którymi dokładnie podpaskami występuje to pudełko?
ciacho
ja widziałam wkładki Libresse w takim fioletowym pudełeczku - wkładki z rodzaju takich małych
https://biust.pl/pasaz/foto_duze/mama/libresse_micro.htm
fifafo
CYTAT(Lizia @ Fri, 22 Aug 2008 - 09:01) *
to jest pudełko na podpaski czy na wkładki?
Ja szukam czegoś na wkładki, małego.
Nigdzie takic hlibresse nie widziałam. Z którymi dokładnie podpaskami występuje to pudełko?

a masz ofertę makro chyba jest w ofercie nie ma teraz swojej karty a żeby wejść na oferty trzeba mieć nr użytkownika icon_sad.gif
Zelda
CYTAT(Lizia @ Fri, 22 Aug 2008 - 09:01) *
to jest pudełko na podpaski czy na wkładki?
Ja szukam czegoś na wkładki, małego.
Nigdzie takic hlibresse nie widziałam. Z którymi dokładnie podpaskami występuje to pudełko?

wkładki moż na kupić osobno pkaowane tak jak podpaski...
Tusiol
CYTAT(Lizia @ Fri, 22 Aug 2008 - 09:01) *
Ja szukam czegoś na wkładki, małego.


Ostatnio kupiłam takie coś na wkladki z wkładkami Discreet. Same wkładki masakra. Ale opakowanie wystarczające, żeby zapakować kilka i wrzucić do torebki. Zupełnie płaskie to to.
Kupiłam je w drogerii Natura czy jakoś tak.
Mika
CYTAT(annakto @ Fri, 22 Aug 2008 - 21:42) *
a masz ofertę makro chyba jest w ofercie nie ma teraz swojej karty a żeby wejść na oferty trzeba mieć nr użytkownika icon_sad.gif


w ofertach makro nic takiego nie widzÄ™
no chyba,że ślepa jestem icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.