To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Internet-gdzie szukać pracy?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
justin
Gdzie najlepiej szukać pracy przez internet. Szukałyście lub szukacie? Macie jakieś sprawdzone strony, czy ktoś znalazł? Prosze o rady.
lornetka
Szukałam przez internet, najlepiej patrzeć w Biuletynach Informacji Publicznej, oczywiście w zależności od poszukiwanej pracy.
Mi przez internet się nie udało, lepiej samemu chodzić i pytać się.

PS Jeżeli jesteś z mojego miasta to mogę Ci podesłać linki do BIP
clio
co prawda nigdy nie szukałam ale ostatnio koleżanka znalazła przez pracuj.pl
justapl
www.gazetapraca.pl
jaAga*
Ostatnio nawet na allegro sÄ… oferty pracy icon_wink.gif.
aneea
Ja znalazłam przez internet - na pracuj.pl
Ale wszystko zalezy gdzie szukasz pracy / jakie stanowisko.
justin
Aguutka, nie jestem z Twojego miasta, ale dziękuję 03.gif

Dziękuję wszystkim 03.gif
bolka
https://www.epuls.praca.gov.pl/ są tu oferty z UP z wszystkich miast, na bieżąco uaktualniane, polecam
~just~
Ja rowniez polecam pracuj.pl.
aneea
Dokładnie.

A w temacie polecam jeszcze odkryty niedawno www.monsterpolska.pl
annaaa.nowak886
Dobrze, w takim razie chodźcie sobie po biurach skoro uważacie, że to bardziej efektywne! Powodzenia
mama_misia
Trzeba wysyłac CV i nie poprzestawac na 2-4 wyslanych.Ale musimy zadbac o to zeby nasze CV odzwierciedlało prawde o nas samych
www.kariera.pl/cv

FajnaMama
Ja szukałam we wzystkich potralach, i tych duzych i tych niewielkich regionalnych. Na stronach firm, czy urzędów też sa ogłoszenia, które nie koniecznie mogą pojawić się na portalach dla poszukujących pracy. Warto wysyłać CV i nie przejmować sie porazkami, kazda rozmowa kwalifikacyjna to kolejne doświadczenie, nawet jeśli pracodawca znajdzie innego kandydata. Trzeba też rozpuścić plotki wśród znajomych.
Laluna
JA wysyłam z GoldenLine.pl - polecam się tam zarejestrować.

Oprócz CV musicie mieć przygotowany dobry list motywacyjny- teraz jest to tak samo ważny dokument o ile nie ważniejszy od CV. I warto zbierać referencje od byłych pracodawców.
marcini
[post edytowany przez administratora]
KaśKaś
Na praca.money.pl jest wyszukiwarka, która przeszukuje takie serwisy jak gazeta praca, czy pracuj.pl, bardzo ułatwia życie, bo wszystko jest w jednym miejscu.
FajnaMama
Jest jeszcze praca.pl, warto sprzwadzać na stronach www firm w okolicy, w zakładkach praca i na urzędowych stronach różnych instytucji. I rozgłaszać wśród znajomych, ze pracy się szuka - to pomaga najbardziej .
makler
Polecam strony lokalnych biur karier tam często jest więcej ofert niż na płatnych serwisach
pomarancza
jeszcze na infopracy jest dużo ogłoszeń.. powodzenia!
ninuÅ›
Hej. A ja serdecznie polecam anonse.pl, bo ja swoja pracę znalazłem wlaśnie tam, szukając frazy Oferty pracy Gdynia . Życzę wszystkim znalezienia wymarzonej pracy, bo wiem jakie to ważne dla zdrowia psychicznego!
Pollaco
Mi było bardzo ciężko szukać pracy. Po roku udało mi się znaleźć pracę w swoim zawodzie, dzięki ogłoszeniu . A już nie miałam nadziei icon_smile.gif
Iwona86
Ja ciagle siedze w domu z synkiem, więc praca jeszcze odpada. Ale ostatnio udało mi sie zarobić choc troche na ciuszki dla niego:) kolezanka powiedziala, ze warto spróbować (usunięto przez moderatora) z tym ze sama ma prace, więc ja ta akcja malo co obchodzila. Troche się wahałam, ale 2 godziny nagrań, to nie tak dużo, żebym póżniej miała załować. Choć na szczeście sie opłaciło icon_wink.gif
joobler
Ja szukam tylko przez neta i zawsze coś znajdę tylko trzeba wiedzieć gdzie i szukać i szukać iskładać CV
CzarryMarryJoe
Ja też zawsze szukałam pracy tylko przez internet. Korzystałam z:
gumtree.pl
pracuj.pl
gazeta.praca.pl

gdy szukałam jakiejkolwiek pracy (bo i takie czasy się zdarzały icon_razz.gif).

A kiedy ja, lub moi bliscy, szukaliśmy konkretnej pracy, wyszukiwaliśmy portale, zajmujące się daną dziedziną - i były to zarówno firmy pośredniczące w zatrudnieniu, jak np. Baby And Care gdy szukałam pracy na wakacje w charakterze niani, i portale z ogłoszeniami z danej branży, np. koduj.pl gdy narzeczony szukał pracy w branży informatycznej. Z kolei koleżanka, która z wykształcenia związana jest z planowaniem przestrzennym i urbanistyką, przeszukiwała tylko i wyłącznie oferty na stronach odpowiednich wydziałów w urzędach miast. Wszystko więc zależy od tego, jakiej pracy się poszukuje - są branże, w których można przeglądać oferty z takich ogólnych portali i takie, w których lepiej "przegrzebać" internet w poszukiwaniu konkretnej firmy, lub branżowego portalu icon_smile.gif

W związku z tym, że część linków zostało usunięte, a część nie, pozwoliłam sobie edytować post, wpisując nazwy portali zamiast linków, mam nadzieję, że mogłam tak zrobić - zmieniłam, żeby nie zostały takie puste dziury w tekście, bo moja wypowiedź straciła sens icon_smile.gif
Palbena
To ja coś też dorzucę. Po pierwsze wiem, że nie można umieszczać linków, dlatego osoby które poszukują pracy zapraszam do kontaktu prywatnego. Rekrutacji siedzę od lat więc znam poszukiwanie pracy od strony poszukującego jak i rekrutującego i chętnie zawsze pomogę icon_smile.gif

Dla tych, którzy szukają podpowiem tylko tyle że najważniejszy jest plan i dobre CV. Należy regularnie przeszukiwać wybrane portale i poszerzać zakres poszukiwań o nowe elementy. Są portale godne zaufania tak samo jak i ogłoszenia. Duże znaczenia ma Wasze CV. Niestety na pierwszy odsiewie odpadają osoby np. które powinny być dobrze zorganizowane a ich CV jest jednym wielkim chaosem lub np. mają dobrze znać MS Office a CV jest kiepsko sformatowane. To wszystko widać po pierwszy rzucie oka i oznacza natychmiastowe odrzucenie pomimo dopasowanych innych umiejętności do wymagań.

Pozdrawiam poszukujących i życzę powodzenia i wytrwałości.
Gisele
To tak: po pierwsze serwisy z ofertami pracy, po drugie - strony firm (tam często są jakieś ogłoszenia, a nawet jeśli nie ma to i tak można uderzać). Tylko ta druga opcja jest dla tych, którzy wiedzą na jakim stanowisku chcą pracować i mogą coś konkretnego zaoferować pracodawcy.
Tośka
A gdzie szukać pracy w zawodzie pedagoga??? eeeeh
madama
CYTAT(Tośka @ Fri, 17 May 2013 - 16:08) *
A gdzie szukać pracy w zawodzie pedagoga??? eeeeh


Zaglądałaś na stronę kuratorium? Poza tym strony internetowe pup-ów i wup-ów.
majka358
Zależy jakiej pracy się szuka, bo jeśli nie szukamy tej naszej życiowej to na portalach typu pracuj nie ma czego szukac, na tych serwisach glownie sa poszukiwani specjalisci i nieraz jest to tylko strata czasu niestety. A dwa są to portale platne i to duzo płatne, a co za tym idzie firmy niekoniecznie zamieszczaja tam ogloszenia. Ja moge polecić korzystanie z serwisów typu https://praca.owi.pl bo tu ogłoszenia są darmowe, a co za tym idzie zamieszczaja tak zwane ogłoszenia drobne, tu znajdziemy mikroprzedsiębiorców, ktorzy nie placa za ogloszenia, a moim zdaniem praca w mikro- i małych firmach to zupełnie inna bajka, bo przewaznie mamy kameralna atmosfere niż korpopraca, której nikomu nie polecam.
alya
Polecam serwis[b] [edit: moderacja][/b], sama szukam. Niestety w obecnych czasach jest ogromny problem z jej znalezieniem. Może czas pomoże i zmieni się troszkę forma jej poszukiwania
malgog
CYTAT(oleska23 @ Wed, 18 Mar 2015 - 20:16) *
ale lipa, ktoś pisze gdzie można poszukać a potem admin moderuje i usuwa no co za ułomność.



rzeczywiście....ktoś wchodzi na maluchy żeby wrzucić reklamę a moderator czy inny admin tnie...po łapach go... 29.gif
Kitka*
Ja znalazłam pracę na Tablicy (teraz olx).
doninka
mnie się wiwle razy udało znaleść dobre oferty pracy na olx
nowanka
A ja dorabiam w internecie na badanie-opinii.pl i wypełniam ankiety za punkty, a później wymieniam na gotówkę icon_smile.gif tak, wiem to nie jest stała praca, ale dobrze wiem jak trzeba długo czekać, aż pracodawca powiadomi lub nie o rozmowie kwalifikacyjnej... więc w tym czasie, żeby nie siedzieć tak bezczynnie w domu i nie wgapiać się w pustą skrzynkę mailową, wypełniam ankiety. Już parę miesięcy tak działam, bo w moim przypadku jestem na macierzyńskim, ale kto wie czy nie będę musiała szukać czegoś po powrocie do pracy. Teraz planuję założyć konto na innym portalu, żeby otrzymywać więcej ankiet i tym samym żeby więcej zarobić icon_wink.gif
pracownik_komputerowy
Oferuję pracę zdalna, zachęcam do zadawania pytań na e-mailu i wysyłania CV.

Preferencyjne warunki zatrudnienia dla osób z numerem NIN.

ObowiÄ…zki:
- przyjmowanie zamówień online
- procesowanie ich i wydawanie odpowiednich komend systemowi
- przyjmowanie zapytań klientów, ocena i odpowiadanie na nie

Wymagania:
- podstawowa umiejętność obsługi komputera
- wykształcenie min. średnie
- dyspozycyjność w wymiarze 15/30 h tygodniowo

Oferujemy:
- elastyczny czas pracy
- wynagrodzenie 1400/2800 zł netto
- wynagrodzenia tygodniowe lub miesięczne
- szkolenia
- możliwość rozwoju


CV oraz wszystkie pytania prosimy przesyłać na pracownik.komputerowy@gmail.com

aniusia24
hej jeśli jesteś zainteresowana dodatkową pracą w domu ,pracujesz ile chcesz i gdzie chcesz napisz do mnie a wytłumaczę ci na czym to polega.jest to praca naprawdę bardzo przyjazna szczególnie dla mam które wychowują dzieci ale jak i dla każdego kto chce dorobić na początku są to zarobki od 500 do 1000 zł jednak z każdym miesiącem jeśli wykażemy nasze zaangażowanie są naprawdę super zarobki do nawet 4-5tys zł .Jeśli masz internet ,komputer,dobry tel na praca jest właśnie dla ciebie

pisz na priv na mój profil icon_smile.gif

https://www.facebook.com/anna.szweda.739
Ajlar
Niezly sposob na dodatkowy zarobek siedzac w domu znalazlam. Trafilam na portal MyLead.pl - skupiaja u siebie wiele programow partnerskich. I jesli nie wiecie jak zarabiać na blogu - a bloga swojego prowadzicie - to rejestracja u nich - darmowa oczywiscie - jest strzalem w dziesiatke. Dolaczamy do wybranego programu partnerskiego, otrzymujemy reklamy do umieszczenia na blogu i w ten sposob - wlasnie zarabiamy. Proste, prawda? Wyplacaja kase - juz od 5 dyszek.
mamaalka
olx, pracuj.pl, infopraca.. warto też zarejestrować się na portalach typu linkedin i goldenline, i wrzucić swoje aktualne CV
artur432
Według mnie takie portale jak właśnie pracuj.pl czy olx to najlepsza opcja, albo idź do urzędu lokalnego ze swojego miasta i zobacz na oferty, a nóż się coś ciekawego trafi... !
Dzwoniacy
Portali z ogłoszeniami jest sporo. Najlepiej wybierać te gdzie firmy mają swoje profile i są dobrze sprawdzane. Warto też samemu sobie założyć internetowe CV, by ktoś mógł nas odnaleźć. Odradzam wszelkie tablice ze szczątkowymi informacjami. Nieraz słyszałem, że ktoś zadzwonił na nieznany numer i później musiał znosić nękania telefoniczne. Ewentualnie sprawdzać w internecie takich delikwentów.
Dynia1010
Jeśli cię interesuje konkretne stanowisko to można nawet spróbować w Google wyszukać icon_smile.gif Ogólnie polecam też chodzić na różne spotkania z potencjalnymi pracodawcami np. w Gdańsku niedawno odbyły się akademickie targi pracy https://gdansk.naszemiasto.pl/artykul/akade...rt,t,id,tm.html Warto pokazywać się na takich wydarzenia icon_smile.gif
oleksandra
na tej stronce https://agpc.pl/ można znaleźć wiele porad dotyczących pracy, ciekawe wpisy o obecnej sytuacji rynkowej... myślę, że to może pomóc, żeby się lepiej w tym wszystkim orientować
śrubka
Portali ogłoszeniowych, gdzie można znaleźć oferty pracy jest przecież w internecie pełno. Jak już są wymieniane poszczególne strony to dorzucę jeszcze: https://praca.money.pl/, a są tam oferty z wielu innych portali, więc wszystko jest dosłownie w jednym miejscu.
DariuszWaw
Zawsze zależy od kwalifikacji i branży. Najlepsza praca jest z polecenia, a ogłoszenie to pracuje.pl, olx. lokalne wiadomości, https://zagranica24.pl/ Mój znajomy zajmuje się sztuczną inteligencją we Wrocławiu na ostatnim roku studiów i narzekał, że ciężko mu znaleźć pracy, więc pozostaje element szczęścia.
nataliakoziol
Mi wszystko odpowiada póki co w firmie Warsaw Concierge Group. Mają fajne podejście do swoich pracowników w tym sensie że wolą mieć osobę zatrudnioną na stałe, zainwestować czas i pieniądze w jej rozwój i naukę, niż co chwila wymieniać kadry na nowe....co jest niestety dzisiaj dość częstą praktyką.
Ddroz
Obecnie mamy czas pracownika, więc na serwisach ogłoszeniowych i różnych forach można znaleźć mnóstwo ofert pracy.
Jeśli chodzi o pracę w konkretnych miastach, to na lokalnych serwisach można znaleźć artykuły takie jak ten o Olsztynie: https://wiadomosci.olsztyn.pl/praca-w-olszt...dobrze-zarobic/ Gdzie jest mnóstwo informacji na temat rynku pracy i zarobkach w danym mieście.
domi.nika
Jeśli ktoś będzie poszukiwał pracowników to polecam stronę apsprofitpolska.pl , przeprowadzają dokładną rekrutacje i ubezpieczają pracowników
stapka18
Moj mąż jeździ z agencją pracy , raz w roku jeździ za granicę, w mgSolutions ma wszystko załatwione, o nic się nie martwi
Simpson
Osobiście szukałem pracy na tej stronie https://pl.jobsora.com/. To, co mogę powiedzieć, jest bardzo wygodne, wyjaśnię, dlaczego - istnieje wiele możliwości kategoryzacji - aby znaleźć pracę w pewnym mieście - na świecie, a także w każdym zawodzie. Podobało mi się, chociaż nie znalazłem pracy.
JakubLidwin
Z zawodu jestem malarzem, reszta, kiedy próbowałem znaleźć pracę w Internecie, nie była bardzo trudna. Jako mój przyjaciel doradzałem stronie https://fixly.pl. Tam ludzie publikują swoje oferty pracy, a Ty po prostu wybierasz wszystko, co możesz zrobić.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.