To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

żółte stopki i raczki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

makao
Drogie mamy i tatusiowie
Mam pytanie moja coreczka ma zazolcone wew.strone raczek i stopki lekarka mowi mi ze sa to problemy z watroba . Mala nie je zbyt duzo marchwi ani sokow zawierajacych karoten.Porownywalam ze tak sie wyraze z innymi dziecmi znajomych i tez maja takie zazolcone stopki i raczki lekarz mowi ze zle , a ja nie wiem co myslec to co i wszytskie dzieci jakie widzialam sa chore na watrobe czy maja z nia problemy?
jesli mozecie mi pomoc prosze napiszcie
pozdrawiam
jaAga*
Moja starsza córka miała tak, ale ona rzeczywiście codzinnie piła sok marchwiowy....więc nie pomogę.
skanna
Makao, widzę, że w innym poście skarżysz się na alergię u dziecka, tutaj na zażółcone stópki i rączki. W tej sytuacji radziłabym wykonać w DOBRYM laboratorium badania kału w kierunku pasożytów, a zwłaszcza lamblii.
W tym wątku znajdziesz wszystkie potrzebne informacje na temat lambliozy u dzieci, poczytaj zwłaszcza uważnie posty sigvaris.

P.S. Też przerabiałam uczulenie na wszystko, śluz w kupce, gronkowca w układzie pokarmowym, młoda mogła jeść dosłownie trzy rzeczy, po czym okazało się, że to były właśnie lamblie. Po wyleczeniu w ciągu roku przewód pokarmowy wrócił do normy i może jeść właściwie wszystko.
makao
skanna DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZ ALE BADANIE NA LAMBLLIE ROBILAM I WSZYTSKO JEST W PORZADKU NIE MA ZADNYCH PASORZYTOW
skanna
Makao, przeczytaj dokładnie tamten wątek. Jesteś pewna, że badanie było miarodajne, że laboratorium pewne, sprawdzone i potrafią tam znaleźć cysty lamblii? Bo niestety, mało które laboratorium to potrafi, a wiele objawów Twojego dziecka wskazuje właśnie na to.
makao
skanna robilam 2 razy badanie na pasożyty i laboratorium sprawdzone 21.gif
dziekuje za odpowiedz
pozdrawiam
makao
Blue zrobilam myslisz ze na to nie wpadlam 21.gif jestem poprostu ciekawa czy Wasze dzieci tez maja zazolcone raczki i nozki bo jak wczesniej pisalam "porownywalam" do dzieci sasiadow raczki i nozki mialy tez zazolcone zastanawiam sie czy to jest moze normalne...
ah chce zaznaczyc ze nia bardzo zolete tylko z takim odcieniem zoltawaym oczywiscie
Mafia
Mój starszy syn nie tolerował w ogóle marchewki. Wystarczyła ilość z zupy i od razu miał widoczne zażółcenia. Odstawiliśmy zupełnie i z wiekiem wszystko się wyrównało. Może po prostu zbyt obciąża ona wątrobę i dziecko potrzebuje więcej czasu, by jego układ dojrzał? Odstawić marchewke można i wtedy widać czy to coś daje czy nie. Skoro wykluczasz np. lamblie to spróbuj eliminacji.
Edi Zet :)
A przyjżyjcie się swoim dłoniom.... ja mam taki żółtawy odcień. Może to nie wątroba a taka uroda?
Mafia
CYTAT(Edi Zet :) @ Wed, 20 Aug 2008 - 07:48) *
A przyjżyjcie się swoim dłoniom.... ja mam taki żółtawy odcień. Może to nie wątroba a taka uroda?


Mój syn miał wyraźne zażółcenia - jakby plamy, szczególnie widoczne na od wewnątrz na przegubach rąk. To nie był jednolity odcień skóry, tylko plamy własnie plus wyraxnie żółty nos.
Edi Zet :)
Makao, to wykonaj biochemię. Zwłaszcza enzymy wątrobowe. Wtedy będzie pewnośc. I usg wątroby. No chyba ze juz malej robiłaś. No ale jak wyniki? w normie?
aicluj
.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.