To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

zajęcia dla dwulatka w Łodzi

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Nikuś
witam
jestem z Bałut, czy jakies mamy mają już doświadczenie w poszukiwaniach zajęć dla dwulatków siedzących w domu? może gdzieś są jakieś fajne zajęcia 1-2 godzinne w grupach dla takich maluszków, oprócz Figlorajów icon_smile.gif Będę wdzięczna za pomysły
Ania
Dorotka
Na Kościuszki przy Andrzeja Struga jest "plastyczna przechowalnia" dla dzieci, gdzie były prowadzone suuuper zajęcia dla dzieciaków, niestety jak jest teraz nie wiem bo dawno nie byliśmy icon_sad.gif ale myślę, że podobnie icon_smile.gif
Można z takim maluchem jeździć na basen icon_smile.gif
Wreszcie obdzwonić okoliczne domy kultury i w nich popytać o zajęcia icon_smile.gif
Nikuś
dzieki icon_smile.gif na basen juz się zapisaliśmy i właśnie obdzwaniam okolice, ale jak słyszą wiek dziecka to się okazuje że nic nie mogą zaproponować.
Dorotka
Zajrzyj tu powinno Ci się spodobać a i wiekowo Twój bąbelek odpowiada icon_smile.gif
Saskia
w ogródku jordanowskim na Traktorowej (Teofilów) były przed wakacjami zajęcia dla maluchów, dwa razy w tygodniu, bezpłatne icon_wink.gif
teraz też na pewno będą, jak często i w jakie dni jeszcze nie wiem, ale mogę się dowiedzieć
Agatkie
Saskia, a Ty bywałaś w tym ogródku na Traktorowej? Bo moja koleżanka tam bardzo często bywała i była bardzo zadowolona. Może się znacie icon_wink.gif.
Saskia
CYTAT(Agatkie @ Fri, 29 Aug 2008 - 16:26) *
Saskia, a Ty bywałaś w tym ogródku na Traktorowej? Bo moja koleżanka tam bardzo często bywała i była bardzo zadowolona. Może się znacie icon_wink.gif.

ja tam bywam rzadko, częściej moje starsze dzieci, a codziennie mój mąż, bo tam pracuje 06.gif
zajecia dla maluchów będą płatne ale symbolicznie - w zeszłym roku to było 10 zł na semestr
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.