To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jaki wózek ma serialowa Marta Hoffer ??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

anusja95
06.gif OD razu napisze ze pytalam na innym wątku ale nie dostałam odpowiedzi 03.gif ... zostalam poproszona o napisanie tu .. Jaki wózek ma serialowa M. Hoffer??? Czy ktoś może wie jak on się zwie? 06.gif
olatola
Ale to jest jakiÅ› teleturniej? 29.gif
olatola
Znaczy chodzi mi o to, czy są jakieś nagrody za poprawną odpowiedź? 06.gif
mamami
A z jakiego to serialu, poprosze o zdjęcie to może powiem 08.gif
anusja95
CYTAT(olatola @ Thu, 21 Aug 2008 - 19:05) *
Znaczy chodzi mi o to, czy są jakieś nagrody za poprawną odpowiedź? 06.gif


O masz icon_biggrin.gif zapomnialam napisac ze z nawspolnej a zdjecia nie umiem wstawić icon_smile.gif



mamami
No to ja wstawiam zdjecie:


ale na temat wozka na razie milczÄ™, poszperam za wiekszym zdjeciem

Juz wiem icon_smile.gif))

Tak jak mi sie wydawało na pierwszy rzut oka to Peg Perego na stelażu classe4, gondolka Young

anusja95
W imieniu pewnej osoby dziękuje a teraz cały wątek jest do waszej dyspozycjji... może bede czasem wpadac a wy mozecie sie tu wymieniac opinaiami na temat RÓŻNYCH wózków Pozdrawiam icon_biggrin.gif
anusja95
hmm.... a jeszcze mam tak przy okazji pytanoie dotyczace wozka tez z serialu bo tez bardzo Å‚adny z wygladu ...a wiec... jaki wozek ma serialowa mala ewelinka<corka piotra i eweliny> ... z barw szczescia?moze ktos wie?? tzn jeszcze nie bylo rtego wozka w telewizorze ale ja widzialam jak byl w gazecie icon_biggrin.gif ale jak juz bedzie albo moze tez ktos widzial i wie to mozna napisac icon_biggrin.gif
Macio
A nie łatwiej do sklepu iść?????
anusja95
A tak z ciekawosci to Mala gabrysia z barw szczescia jaki ma???
anusja95
CYTAT(andrabik @ Mon, 08 Sep 2008 - 19:05) *
hmm.... a jeszcze mam tak przy okazji pytanoie dotyczace wozka tez z serialu bo tez bardzo Å‚adny z wygladu ...a wiec... jaki wozek ma serialowa mala ewelinka<corka piotra i eweliny> ... z barw szczescia?moze ktos wie?? tzn jeszcze nie bylo rtego wozka w telewizorze ale ja widzialam jak byl w gazecie icon_biggrin.gif ale jak juz bedzie albo moze tez ktos widzial i wie to mozna napisac icon_biggrin.gif

moja znajoma najpierw chce zobaczyc jak sie zwie ten wozek zeby wiedziec czego szukac
anusja95
...czy ktos moze wie???
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.