To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dziękuję, przepraszam, chwalę się...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Kingus
Przepraszam tych, którzy oczekiwali wieści ode mnie. Komp mi padł, a z przyczyn niezależnych miałam utrudniony, a właściwie niemożliwy dostęp do innego i sieci.
Dzięki ogromne dla tych, którzy trzymali kciuki-za córkę, jej zdrowie i moje nerwy-przydało się.
Chwalę się-Gaba urodziła się 25.07 o 11.36 przez cesarkę. Dostała 10 pkt, nie ma śladu po wszystkich schorzeniach, które widzieli na usg kolejni lekarze... Jestem szczęśliwa,powoli dociera do mnie, że ona naprawdę jest, cała, żywa, zdrowa. Mimo, że jedynym momentem szczęścia przez te 9 miesięcy był ten, kiedy byłyśmy już osobnymi istnieniami.
I tyle...dla nas aż tyle.


Kinga
Macio
Ściskam i bardzo się cieszę, że wszystko ok!!
kasiarybka
Åšwietnie icon_smile.gif Rewelacyjnie icon_smile.gif Wszystkiego naj Kochana icon_smile.gif
...asia...
Pięknie 06.gif . Gratuluję i nieśmiało proszę o parę zdjęć Gabusi... 06.gif
użytkownik usunięty
Gratulacje. Teraz wszystko już będzie z górki.
oliweczkas
Gratuluję i niech maluszek rośnie zdrowo:)
anetadr
Gratulacje i życzenia dla całej rodziny.

Aneta
skanna
Kingus, gratulacje icon_smile.gif Piękne imię dla małej wybrałaś icon_wink.gif

I Paka ma rację, najgorsze za Tobą, teraz już z górki.
agata85
I ja gratuluje icon_smile.gif
Abotak
Kingus gratulacje!!! icon_smile.gif

Ja to jestem dopiero cofnieta icon_redface.gif bo umknela mi nawet Twoja ciaza icon_eek.gif
Ogromnie sie ciesze razem z Wami i tez wierze ze teraz samo dobre.
marchewka
Gratulacje:)
renata19750702
Gratulacje, gratulacje, gratulacje
joanaz
Wszystkiego dobrego dla Ciebie i córeczki

joanna
CrazyMary
Gratuluję i życzę dużo zdrowia Malutkiej.
sdw
Gratulacje icon_smile.gif
Edi Zet :)
CYTAT(Kingus @ Wed, 20 Aug 2008 - 16:17) *
Dzięki ogromne dla tych, którzy trzymali kciuki-za córkę, jej zdrowie i moje nerwy-przydało się.
Chwalę się-Gaba urodziła się 25.07 o 11.36 przez cesarkę. Dostała 10 pkt, nie ma śladu po wszystkich schorzeniach, które widzieli na usg kolejni lekarze... Jestem szczęśliwa,powoli dociera do mnie, że ona naprawdę jest, cała, żywa, zdrowa. Mimo, że jedynym momentem szczęścia przez te 9 miesięcy był ten, kiedy byłyśmy już osobnymi istnieniami.
I tyle...dla nas aż tyle.


Kinga

Nie ma za co przepraszac, jest za to z czego się cieszyc i za co gratulowac!!!!! Cudnie!!! Czekamy na zdjęcia icon_smile.gif
Kingus
CYTAT(...asia... @ Wed, 20 Aug 2008 - 17:39) *
Pięknie 06.gif . Gratuluję i nieśmiało proszę o parę zdjęć Gabusi... 06.gif



Wstawię, wstawię... jak tylko uda mi się opanować komputer z aparatem, a dokładniej-spowodować, że będą chciały ze sobą współpracować. Stary komp jakoś "sam" wszystko robił... 08.gif

Za wszystkie miłe słowa dziękujemy 06.gif

Kingus
Ewcia!
Kingus, również gratuluję i cieszę się, że możesz odetchnąć.
Sporo przeszłaś ciężkich chwil i też wierzę,i tego Ci życzę, że teraz będzie juz tylko dobrze.
Jak chłopcy przyjęli siostrzyczkę? I w ogóle jak znieśli ten trudny czas?
Pozdrawiam
Zelda
Gratulacje!
(piękna data urodzin)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.