To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

cc a brzuszki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

netty5
Witam.
Mam pytanie do mam ktore mialy cc. 21.12.2007 urodzilam bliznieta przez ciecie. Oczywiscie po ciazy zostal mi brzuszek( czyt.brzuchol).no i czas najwyzszy zeby cos z tym zrobic.Jestem samotna matka i mam nadzieje pojsc jeszcze kiedys na randke ale trzeba jakos wygladac zeby soba kogos zainteresowac.No i tutuaj pojawia nsie problem poniewaz nie jestem w stanie wykonac zadnego cwiczenia na miesnie brzuch co dla mnie jest sporym szokiem .Moje kolezanki po cc robia brzuszki i inne cwiczenia na ta partie ciala bez problemu a ja jestem w stanie uniesc glowe na kilkanascie cm a tulow pozostaje bez ruchu i ani drgnie.Czy mozliwe zeby miesien po cc byl niesprawny? icon_eek.gif Po zabiegu wszystko ladnie sie zagoilo.Wspomne ze przed ciaza bylam wysportowana i prowadzilam aktywny tryb zycia dlatego moje niedomaganie i niesprawnosc strasznie mnie irytuje.Czy ktoras z mam tez tak ma lub miala?
MagduÅ›
Też jestem po cc i powiem Ci, że nic takiego w moim przypadku nie miało miejsca.
Ćwiczyć zaczęłam kiedy Wiktor miał 4 miesiące i nie były to ćwiczenia w domu ale zaczęłam chodzic na fitness gdzie i tempo i ilośc powtórzeń nie były małe.
Może jednak jakaś konsultacja lekarska w Twoim przypadku? Tym bardziej, że mówisz, że przed ciążą byłaś aktywna i takie problemy nie miały miejsca...
netty5
Co do konsultacji medycznej to mieszkam w malym miasteczku i mamy jednego ginekologa ktory niestety zrobil sobie dluzszy urlop.Ale jak wroci na pewno pojde na wizyte tylko musze wygospodarowac troszke czasu z czym zapewne bedzie maly problem.Wczesniej jak bylam na kontroli po pologu nie zwrocilam na to uwagi bo myslalam ze mam jeszcze czas ,ze moze potrzebuje go troszke wiecej na wygojenie sie wszystkiego w srodku.
miska360
Ja również jestem po cięciu, ale ćwicze normalnie i nie mam żadnych problemów zblizną i z brzuszkiem chyba że za dlugo siedzeto wtedy zaczymna swedzieć 08.gif Myśle że powinnaś zgłośić się do lekaża 32.gif
miska360
ale gapa ze mnie sorki za bład lekarski 06.gif 03.gif 08.gif 04.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.